שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הודעהעל ידי talprihar » יום ו' 07 ספטמבר 2012 16:29

למה שמערכת כלשהי תעשה רוטציה של קישורים? (תסיר קישורים ותשים חדשים) זה נשמע רעיון ממש גרוע. למיטב ידיעתי גם זאת של ולאדי לא עושה את זה סתם ככה
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
וכמובן בבלוג שלי עם כל המידע על טכנולוגיות קידום אתרים אוטומטי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 18

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 07 ספטמבר 2012 16:37

talprihar כתב:למה שמערכת כלשהי תעשה רוטציה של קישורים? (תסיר קישורים ותשים חדשים) זה נשמע רעיון ממש גרוע. למיטב ידיעתי גם זאת של ולאדי לא עושה את זה סתם ככה

מסכים בהחלט. לכן ביקשתי ממנו הסבר.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי uzet1 » יום ש' 08 ספטמבר 2012 10:54

לפי מה שאני מבין, וכל זה כמובן לפני שהתחלתי להשתמש בשכל שלי, (ניסיתי לפנות למי שמלמד אותי, אבל יום שבת היום ומשום מה לא ענו בטלפון ...) כשולדי מתכוון לרוטציה, הוא מתכוון להוצאת עמודים פסולים/מוענשים/מפוצצים בקישורים מהמאגר של הקישורים למכירה שלו.
***אני יודע שהתשובה הזאת לא תספק אותך ובטח תשאל מי אמר ומי קבע מה זה עמוד שנענש או כל מיני תהיות שכאלו ולמרות שמאט הכריז שהוא יודע להבחין בכל קישור מלאכותי ולפוצץ עליו את כל העצבים שלו מעבודות הבית שהוא לא הספיק לעשות ואשתי כועסת עליו כי הוא כל היום מול המחשב, אבל מה לעשות סוג הזה של קישורים עדין מועיל בצורות מסוימות ואלפי המהנדסים מוערכים (כמהנדס אני מעריך מהנדסים, בטח כאלו שעובדים בגוגל) עדיין צריכים לתת כמה מיליוני שעות עבודה עד שיצליחו לומר את זה ב100%
חתימה מהודעה 30
uzet1
חבר חדש
חבר חדש

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 1

הודעהעל ידי vova2211 » יום א' 09 ספטמבר 2012 14:54

מנגנון הרוטציה לא נולד סתם ככה . הוא החל בעקבות אי יציבות של חלק מהתורמים . הסרת קישורים עצמית , צניחה רצינית ב PR , עונש של גוגל על העמוד או אתר , העלמות דף וכדומה . קישור מעמוד שזוהה ע"י גוגל כקישור ס-פ-א-ם עלול לפגוע באתר המקודם . כל זה בא בעקבות סריקה יומיומית של כלל הקישורים ותרומתם . לאחר ניתוח והפעלת מנגנון רוטציה , זיהינו שיפור רציני בדירוגים של האתרים שבמבחן ! יציבות המיקומים השתפרה ! מבחנים בוצעו לאורך חודשים רבים , עם אתרים מקודמים רבים .
כל זה מסקנות אמפיריות . ( יש לנו המון , וזה נזיל )
לא לכל דבר ניתן להדביק דמגוגיה של רבני SEO . בגלל זה אני לא תמיד ממהר לספק הסברים . זאת תורת המשחקים , דברים שהיו נכונים אתמול - אינם נכונים היום. גוגל זה לא טבע , זהו כלי אנושי , הוא לומד אותנו ומשתנה בעקבותינו .

אני חוזר ואומר , עזבו דיבורי SEO וריקודים סביב אש , זה לא מביא גשם . בצעו ניסוי עם בוקסה ,אמדו תוצאות ואז נדבר .
הרעיון היה לפתח כלי כל לשימוש ומאוד מתקדם בפנים .
ולדי
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 9

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 09 ספטמבר 2012 17:53

ולדי, לא הסברת את מנגנון הרוטציה - האם קישור שקיבלתי מהמערכת מוחלף מדי פעם בכל מקרה או רק כאשר מתברר שהוא לא הביא תועלת, או שהתועלת ממנו חלפה? ומהו המדד לקיום תועלת מהקישור?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום א' 09 ספטמבר 2012 18:10

הטריגר לרוטציה הוא ירידה דרסטית בתרומה של קישור כלשהו. לגבי מדידת התרומה , אלה פרמטרים מיידים שכולם יודעים למדוד + מדידות תרומה סטטיסתיות של אותו דף\אתר מקור בכמה פרוייקטים שונים (חתך לגבי עמודים מקודמים שונים ).
בקיצור , הרבה בלה בלה של מתמטיקה .
הכח של בוקסה - כמויות אדירות של נתונים סטטיסטיים ברמה יומיומית , ובקרה בהתאם.
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 09 ספטמבר 2012 18:13

vova2211 כתב:הטריגר לרוטציה הוא ירידה דרסטית בתרומה של קישור כלשהו. לגבי מדידת התרומה , אלה פרמטרים מיידים שכולם יודעים למדוד + מדידות תרומה סטטיסתיות של אותו דף\אתר מקור בכמה פרוייקטים שונים (חתך לגבי עמודים מקודמים שונים ).
בקיצור , הרבה בלה בלה של מתמטיקה .
הכח של בוקסה - כמויות אדירות של נתונים סטטיסטיים ברמה יומיומית , ובקרה בהתאם.
ולדי

אני מסוגל להבין "הרבה בלה בלה של מתמטיקה". תואיל להסביר.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום א' 09 ספטמבר 2012 23:03

הרגת אותי אמנואל :) .
בקשת מתמטיקה רוסית , קבל :
נגיד יש ארבע קישורים שיוצים מדף רוסי א' לארבע עמודים שונים עם נושאים דומים ואופטימיזציה פנימית שונה . אם בעקבות הוספת קישור כזה כל ארבע עמודים התחילו לצמוח , זה מקור טוב בסבירות בינונית . ככל שיש יותר מקרי מבחן מוצלחים, כך יש יותר בסיס לסבירות . בדומה גם לגבי מקורות גרועים , לגבי אי תרומתם או תרומה שלילית . סבבה ?
למרות שכל עמוד מתוך הרשימה הגדולה, מקודם על ידי קישוריים שונים , עדיין יש בין העמודים חפיפה ( כמה קישורים מאותו עמוד ). בעזרת תורת הקבוצות ( התחלנו עם בלה בלה ) ניתן להבדיל ולחשב תרומתו של כל דף תורם בסבירות שגדלה עם גודל מנת המבחן .
כל זה נכנס כפרמטר (אחד מיני רבים ) לבקר שמנהל את רכישת הקישורים בכל איטרציית רוטציה (למי שעוקב). הבקר הוא מסוג PI (תורת הבקרה ) Proportional +Itegrator ( ממשיכים עם בלה בלה ) . מה שזה אומר , שיש תיקונים שמתבצעים מיידית - בקר פרופורציה, ויש תיקונים שדורשים סתייה מצתברת (ירידה בדירוגים לאורך זמן )על מנת לקבל פקודת תיקון - אנטגרטור . זה ,על מנת לסנן שינויים בתדר גבוהה בתצאות דירוג (נגיד נפילות לשבוע ואחרי זה חזרה ) .
בגדול , אם הבנת - זהו רובוט שרודף אחרי הדירוגים לאורך זמן כל עוד נפשו בו, מודד ומתקן בעזרת קישור שהוגדר כטוב בסבירות גבוהה , במחיר מינימלי . כל עוד קישורים עובדים , הוא יתן תוצאה אופטימלית האפשרית . כמובן שככל שאופטיזציה פנימית טובה יותר , תוצאה האפשרית תיהיה טובה יותר .
התוצאות בפועל הם באמת יפות . נשאר לך רק לנסות .

אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור :) . חסר לך , אם אתה לא קורה ומנסה להבין את הכל, השקעתי בהסבר מלומד , תעריך !
סליחה מחברי הפורום על קורס בהנדסה - לא התכוונתי לשעמם.
ברוסיה לומדים את זה בבית ספר ילדים בכיתה ד' :) .
ולדי

המשתמשים הבאים אהבו את ההודעה של vova2211 (2 משתמשים):
sedmediaאופיר
פופולריות: 40%
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 05:48

חשוב מה קורה כאשר המערכת שלך מספקת קישורים לשתי תוצאות חיפוש (דפים מאתרים שונים) שכבר נמצאות במקום 1 ו-2 לביטוי חיפוש כלשהוא.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי vova2211 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 07:16

אתה מדבר על מצב בו הרבה אתרים בעברית משתשים בקידום קישורים , וכולם דרכי ? ואז כמה מי האתרים שיושבים ב טופ 5 לביטוי כלשהו הם לקוחות שלי ?
תחל מלחמת קישורים :)
אנשים יקנו יותר ויותר , ואני אזמין אותך לסיבוב ביאכטה שלי :) .
תודע על הפירגון , אבל אין לי ציפיות לכזה נתח שוק . תרחיש דמיוני .
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי uzet1 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 07:51

חחח VOVA,שני דברים
1. החזרת אותי איזה 15 שנה אחורה למעבדות של בן גוריון, החיים היו קלים אז... ;-)
2.נראה לי שהשבט קצת הופתע מהתשובה, חשב נראה לי שמדובר בברוקר פשוט...

בכל מקרה אני חושב שמה שהוא התכוון בשאלה שלו הוא למשהו אחר-
המערכת שלך כפי שאת מתאר אותה , תדע בקלות יחסית לקלות איזה קישור תורם או לא תורם ל"קידום" האתר , במידה והעמוד לא נמצא במקום הראשון. ויהיה הרבה יותר קל לה להבין אם הקישור תורם או לא אם העמוד המקודם נמצא במקומות יחסיים נמוכים הרבה יותר. מה שהשבט שואל הוא : איך המערכת תדע להחליט עם הקישור שהיא מוציאה לאתר שכבר ממוקם במקום הראשון תורמת לקידום שלו, כי הרי הוא כבר במקום הראשון, תרומה היא לא תוכל למדוד (אלא אם כן היא תמצא פרצה ותכניס אותו למודעות הממומנות...) גם אם הקישור יהיה הכי טוב בעולם ואידיאלי (מונחים שהשבט לא מוכן לשמוע)...

קיצר שווה ניסיון.
חתימה מהודעה 30
uzet1
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 1

הודעהעל ידי vova2211 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 09:01

כתבתי שמדובר במבחן סבירות . ככל שיש מנת מבחן גדולה יותר , כך יש יותר בסיס לסבירות . המקרה שציינת אחד מיני רבים , התרומה שלו למסקנה לגבי העמוד התורם היא זניחה.
מתמטיקאים יקרים שלי , הפסיקו להיות כאלה דיסקרטים . צאו ממקרים בדידים , צאו ממבחנים מיידיים.
כל בחינה היא לא מספר , אלה מטריצה ענקית של מספרים (דיברנו על קבוצות חפיפות) , שנדגמת פעמים רבות לאורך זמן . בצעו אינטגרל מסוים לאורך זמן , מקבלים ממוצע למחזור דגימה . לקישור בודד אין משמאות סטטיסטית (זניחה) . בגוגל יש מעט מקומות ראשונים , יש המון מקומות אחרים .
ולדי
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי O.s.1 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 17:54

vova2211 כתב:הרגת אותי אמנואל :) .
בקשת מתמטיקה רוסית , קבל :
נגיד יש ארבע קישורים שיוצים מדף רוסי א' לארבע עמודים שונים עם נושאים דומים ואופטימיזציה פנימית שונה . אם בעקבות הוספת קישור כזה כל ארבע עמודים התחילו לצמוח , זה מקור טוב בסבירות בינונית . ככל שיש יותר מקרי מבחן מוצלחים, כך יש יותר בסיס לסבירות . בדומה גם לגבי מקורות גרועים , לגבי אי תרומתם או תרומה שלילית . סבבה ?
למרות שכל עמוד מתוך הרשימה הגדולה, מקודם על ידי קישוריים שונים , עדיין יש בין העמודים חפיפה ( כמה קישורים מאותו עמוד ). בעזרת תורת הקבוצות ( התחלנו עם בלה בלה ) ניתן להבדיל ולחשב תרומתו של כל דף תורם בסבירות שגדלה עם גודל מנת המבחן .
כל זה נכנס כפרמטר (אחד מיני רבים ) לבקר שמנהל את רכישת הקישורים בכל איטרציית רוטציה (למי שעוקב). הבקר הוא מסוג PI (תורת הבקרה ) Proportional +Itegrator ( ממשיכים עם בלה בלה ) . מה שזה אומר , שיש תיקונים שמתבצעים מיידית - בקר פרופורציה, ויש תיקונים שדורשים סתייה מצתברת (ירידה בדירוגים לאורך זמן )על מנת לקבל פקודת תיקון - אנטגרטור . זה ,על מנת לסנן שינויים בתדר גבוהה בתצאות דירוג (נגיד נפילות לשבוע ואחרי זה חזרה ) .
בגדול , אם הבנת - זהו רובוט שרודף אחרי הדירוגים לאורך זמן כל עוד נפשו בו, מודד ומתקן בעזרת קישור שהוגדר כטוב בסבירות גבוהה , במחיר מינימלי . כל עוד קישורים עובדים , הוא יתן תוצאה אופטימלית האפשרית . כמובן שככל שאופטיזציה פנימית טובה יותר , תוצאה האפשרית תיהיה טובה יותר .
התוצאות בפועל הם באמת יפות . נשאר לך רק לנסות .

אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור :) . חסר לך , אם אתה לא קורה ומנסה להבין את הכל, השקעתי בהסבר מלומד , תעריך !
סליחה מחברי הפורום על קורס בהנדסה - לא התכוונתי לשעמם.
ברוסיה לומדים את זה בבית ספר ילדים בכיתה ד' :) .
ולדי

ואם להוסיף
על פי תורת הקבוצות האינטגלית המסויימת של החפיפה הדו פאזית יכולה בקלות לגרום לקישור לרדת או לעלות, כמובן שתלוי בצורת הגזירה שלך - אם גזרת שני שלבים אחורה או קדימה,
סטטיסטית, על פי מבחן וולך, ברור שאין פה שום מקום לחפיפה הדדית, רק אם הקישור מקבל Pr מסויים, ואז אכן החפיפה מעלה את נקודת ההנחה

:)
מקלחונים איכותיים, במחירים נוחים!
סמל אישי של המשתמש
O.s.1
חבר ותיק
חבר ותיק

מוניטין: 6

הודעהעל ידי יורם » יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:04

כמו שאני מבין את זה, מי שחושב שהוא עושה ניסיון הוא בעצמו שפן הניסיונות שמייצר את הנתונים שהמערכת צריכה בכדי ללמוד אלו קישורים "עוזרים" לקידום.
הרי מדובר במערכת חדשה ואין לך כל נתונים לגביי מידת התרומה של המערכת לקידום דפים בישראל.

כדאי לדעתי שמי שביצע ניסוי במערכת ישתף בשרשור הזה את תוצאות הניסוי.
נוכל ללמוד מזה אם המערכת באמת עובדת.

אני לדוגמא התחלתי לקדם דף בביטוי בעל תחרות בינונית ומטה. כרגע הדף שקידמתי דרך המערכת (6 ימים), נמצא בדף השישי בחיפוש שמציג 100 תוצאות חיפוש בדף (רק שלא נגלה שהמערכת מיועד לקידום שלילי :wtf ).

אני מציע שנשתף את הממצאים בתגובות בפורמט הזה:
רמת תחרות: (ראיה סובייקטיבית ואינטואיטיבית, לא משהו מדעי).
משך הניסוי בימים:
מיקום הדף:
נערך לאחרונה על ידי יורם בתאריך יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:27, נערך פעם אחת בסך הכל.
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 10 ספטמבר 2012 20:17

השאלה היא כאן לדעתי היא הרבה יותר עמוקה :
האם כדאי להשקיע שקל ביצירת תוכן ( מידע בעל ערך באתר כמו שיורם עושה למשל בתגובה מעלי) או שקל ביצירת קישור זמני שיעלם בעוד חודש ?
אני מאמין שהעדיפות נוטה בצורה רצינית לטובת האפשרות הראשונה . לפחות אצלי !
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 45 אורחים