שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 16 אוקטובר 2012 16:04

naduvi כתב:אבל עמנואל -אתה סותר כאן את עצמך
אתה הרי טוען שתוצאות "מקודמות" אינן רק תוצאות שקידמו אותן על ידי קישורים עם אנקור טקסט.
לכן אם דף עוקף בעזרת 50 ש"ח של קישורים דפים אחרים באיכות גבוהה -הרי זה צריך להפתיע אותך בכל זאת.

oria כתב:50 שח לשלושה שבועות? כלומר בערך 2-3 שח ליום?

להפתיע? לא. קישורים קנויים קיימים מזה זמן רב (אם כי לא ברור לעוד כמה זמן) וזה בדיוק מה שהם אמורים להשיג. אני שואל פה כל הזמן האם הם באמת תורמים לעקוף דפים מתחרים באיכות גבוהה, או רק דפים שלא קודמו כלל, ולא ממש מקבל תשובה ממי שהתנסו בשרות. מרבית המתדיינים כל כך מתלהבים מזה שזה עולה מעט כסף, שהם שוכחים שמעט כסף מדי חודש כפול הרבה מאד חודשים זה הרבה מאד כסף, ואמצעים חלופיים עשויים לעלות הרבה פחות.

ולדי דווקא מדבר על כך שבמחיר צנוע יש לצפות לתוצאות צנועות. אבל עד כמה שהבנתי ממנו פה, השגיאות שנעשו בתכנון המערכת מבטיחות שהיא לא יכולה לזהות קישורים שישיגו תוצאות מעולות.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי vova2211 » יום ג' 16 אוקטובר 2012 17:06

אבל עד כמה שהבנתי ממנו פה, השגיאות שנעשו בתכנון המערכת מבטיחות שהיא לא יכולה לזהות קישורים שישיגו תוצאות מצויינות.

עמנואל , מה שאמרתי זה בדיוק ההפך :)
מערכת מסוגלת לזהות תרומה של מבנה קישורים , ולהפריד בין מבנה (ענן קישורים) חלש לחזק לביטוי ספציפי .
בתקציבים גבוהים , כל אחד היה מזהה כי ענן קישורים שהוא קיבל הוא איכותי , לפחות על סמך רלבנטיות תכנים ואינדוקס מהיר.
אני כבר לא מדבר על השיפור בדירוג תוך זמן קצר ובמחיר נמוך . פשוט כי דרושים מעט קישורים , בגלל איכות המבנה השלם.
לגבי "השגיאות שנעשו בתכנון" , אלה הסקות שלך בלבד , על סמך אפס ניסויים עם המערכת .

ולדי
buksa.co.il בוקסה , מערכת אוטומטית לקידום אתרים בגוגל, חוות קישורים בעברית .
vova2211
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 9

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 16 אוקטובר 2012 19:56

vova2211 כתב:
אבל עד כמה שהבנתי ממנו פה, השגיאות שנעשו בתכנון המערכת מבטיחות שהיא לא יכולה לזהות קישורים שישיגו תוצאות מצויינות.

עמנואל , מה שאמרתי זה בדיוק ההפך :)
מערכת מסוגלת לזהות תרומה של מבנה קישורים , ולהפריד בין מבנה (ענן קישורים) חלש לחזק לביטוי ספציפי .
בתקציבים גבוהים , כל אחד היה מזהה כי ענן קישורים שהוא קיבל הוא איכותי , לפחות על סמך רלבנטיות תכנים ואינדוקס מהיר.
אני כבר לא מדבר על השיפור בדירוג תוך זמן קצר ובמחיר נמוך . פשוט כי דרושים מעט קישורים , בגלל איכות המבנה השלם.
לגבי "השגיאות שנעשו בתכנון" , אלה הסקות שלך בלבד , על סמך אפס ניסויים עם המערכת .
ולדי

אתם (המתכננים) הגדרתם באופן שרירותי ושגוי מהו "מבנה חלש" ומהו "מבנה חזק". כאשר אני רואה בשלב התכנון שגיאה גסה כגון סדרת פעולות חיבור כמו: 1+2=3, 10+2=4, 100+2=5, 3+2=5..., אינני זקוק יותר לניסוי עם המערכת כי אני מבין שהיא לא מסוגלת להבחין בין סט (מבנה, ענן) קישורים "קצת יותר חזק" לבין סט קישורים "מאד מאד חזק".

אבל אני מעוניין באותו סט קישורים שהוא "מאד מאד חזק", אני מעוניין לשלם עבורו בהתאם, אבל אני יודע שבשל שגיאת המתכננים המערכת שלהם לא יודעת לספק לי אותו . מי שזקוק לניסוי הוא מי שלא מסוגל לזהות את שגיאות המתכננים, ומאושר לקבל ב-50 ש"ח לחודש סט קישורים שהוא "קצת יותר חזק", ולקבל לעיתים רחוקות מאד, אבל במזל (כי המערכת לא יודעת להתביית עליו) גם סט קישורים שהוא "מאד מאד חזק".
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי oria » יום ג' 16 אוקטובר 2012 20:38

זקן השבט 3 כתב: ...מרבית המתדיינים כל כך מתלהבים מזה שזה עולה מעט כסף, שהם שוכחים שמעט כסף מדי חודש כפול הרבה מאד חודשים זה הרבה מאד כסף, ואמצעים חלופיים עשויים לעלות הרבה פחות.

אם התכוונת אלי, אז אני כלל לא מתלהב, אלא רק מנסה לקבל בהירות על איכות מול עלות
יועץ קידום אתרים - http://oriaseo.com
תחומי התמחות: קידום אורגני, ניתוח אנליטיקס, רימרקטינג
משבר בזוגיות - טיפול זוגי עבור זוגיות במשבר
oria
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 4

הקודם

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר