פנייה לעמנואל

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: פנייה לעמנואל

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום ו' 27 יולי 2012 12:46

מצטער על שגיאת הכתיב בהודעה שלי משום מה איאפשר לערוך אותה

אני בהחלט מחזק את דבריך,
אני חושב שצריך לעצור את זה עכשיו, הפלטפורמה המכובדת הזו לא צריכה לשמש כבמה להתנגחויות אישיות.
לי באופן אישי הרבה פחות יש חשק לקרוא את הדיונים עקב התכנים הירודים ש gil_y מציף את הפורום.

אפשר להבין מאיפה זה בה אני באופן אישי מרגיש את השפעתם של התשובות על השואלים ונמנע מלקחת חלק בכל שרשור שבו עמנואל פעיל.

יצא לי להרגיש שבחלק מהפעמים שהשואלים מאבדים את המוטיבציה ומפסיקים להיות פעילים לאחר מספר תשובות שלו.
זה הסיבה שגם אני באופן אישי לא לוקח חלק כזה או אחר בפורום שפה.

בכל מקרה זה לא הבמה לדון בנושאים האלו
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 15

הודעהעל ידי gil_y » יום ו' 27 יולי 2012 19:54

yaron.yogev כתב:
Exploter כתב:
הייתי עושה את זה בהודעה אישית אך לדעתי יש פה חברי פורום רבים שישמחו לקחת חלק בדיון שאני מחפש.

לא נראה שמדובר באינטרס של חברי פורום רבים, נראה שמדובר פה בדו שיח בין שניכם.
הנושא נראה כמו וויכוח מסביב לאגו של שניכם, שלא נראה מקצועי לגולשים הנאמנים של בפורום.

אני בטוח שבשיחה אישית תלבנו ותטפלו במה שמצית את הוויכוח בין שניכם

אני בהחלט מחזק את דבריך,
אני חושב שצריך לעצור את זה עכשיו, הפלטפורמה המכובדת הזו לא צריכה לשמש כבמה להתנגחויות אישיות.
לי באופן אישי הרבה פחות יש חשק לקרוא את הדיונים עקב התכנים הירודים ש gil_y מציף את הפורום.

היי ירון
למה בדיוק אתה קורא למה שאני שואל "תכנים ירודים"?
שאלתי שאלה מאוד פשוטה את עמנואל. שאלה שרבים מחפשים עליה תשובה כי מעניין אותם מי "קוטל" אותם בכל פעם שהם מעלים תזכורת ל"שיטות טכנאות האתרים שלהם" ובעצמו אינו מציג "קבלות" לכך שיש לו יכולות website promotion להביא את האתר באמת למקומות גבוהים.
הנה הוא הציג לנו דוגמא של אתר שהוא הביא למקום הראשון.
את שלנו קיבלנו.

שאלתי שאלה נוספת, אם הוא לא רוצה הוא לא חייב לענות.
למה הוא חושב שלא צריך להציג קבלות ללקוחותיו. (זה מה שהובן מדבריו בפורום)

בנוגע לרלוונטיות השרשור בינינו: הרבה אנשים התייאשו מלשאול זאת. כך לדוגמא קיבלתי הודעה פרטית בה נכתב שלא אצליח לגלות עליו אפילו אתר אחד שכן כבר שנים אנשים מנסים לגלות זאת, ועוד "חיזוקים" והודעות בנושא. אז כנראה שזה כן מעניין כל מי גולשים פה בפורום.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 8

הודעהעל ידי painkille5 » יום ו' 27 יולי 2012 21:01

אני לא אגיד מה דעתי על הדיון הזה, אבל אני אנסה להסביר למה עמנואל התכוון כדי לחסוך משניכם אולי עוד כמה הודעות.

עמנואל טוען שהוא נמנע מלהציג "קבלות", מכיוון שקבלות העבר מראות על כך שהושקעה יותר עבודה, משמע תקציב גדול \ לאורך הרבה זמן.
שיטות הקידום על ידי קישורים מלאכותיים בעבר עשו את העבודה, אך היום נדרשת חשיבה בצורה אחרת כאשר אנו מתמודדים מול פינגווין ועונשים על "קידום יתר".

מעבר לכך, מקדם שהשיג עבור לקוחותיו מיקומים ב20 ביטויים תחרותיים יכול להשוויץ גם כאשר יש לו 100 לקוחות מאוכזבים, אותם הוא לא ממהר להראות.

קאפיש?
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי gil_y » יום ו' 27 יולי 2012 22:45

painkille5 כתב:אני לא אגיד מה דעתי על הדיון הזה, אבל אני אנסה להסביר למה עמנואל התכוון כדי לחסוך משניכם אולי עוד כמה הודעות.

עמנואל טוען שהוא נמנע מלהציג "קבלות", מכיוון שקבלות העבר מראות על כך שהושקעה יותר עבודה, משמע תקציב גדול \ לאורך הרבה זמן.
שיטות הקידום על ידי קישורים מלאכותיים בעבר עשו את העבודה, אך היום נדרשת חשיבה בצורה אחרת כאשר אנו מתמודדים מול פינגווין ועונשים על "קידום יתר".

מעבר לכך, מקדם שהשיג עבור לקוחותיו מיקומים ב20 ביטויים תחרותיים יכול להשוויץ גם כאשר יש לו 100 לקוחות מאוכזבים, אותם הוא לא ממהר להראות.

קאפיש?

זמר שמחפש עבודה באחת החתונות בעיר
מגיע לאירוע וכשנשאל אילו להיטיל הוציא במהלך השנים טען כי המוזיקה הולכת לכיוון אחר ועל כן אין טעם להשמיע את שיריו הישנים.
היית מחפש כזה אדם שיעשה לך "שמח" בחתונה?
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי painkille5 » יום ש' 28 יולי 2012 10:35

כבר אמרתי שאין לי רצון להביע את דעתי בנושא מסיבות אישיות.
אבל, האנלוגיה שלך אינה נכונה.

קח לדוגמה זמר שאתה רוצה להזמין לאירוע. פנו אליך כמה זמרים (לא הכי מוכרים - משום שאני רוצה לבודד את השיקול הזה ע"מ לחדד את הדוגמה) והציעו לך הצעות מחיר.
אתה לא רצית להסתכן וביקשת מהם לספר לך/ להראות לך באילו אירועים הם היו ומה היו התגובות.

הזמרים הראו לך כל מני מועדונים זולים שאתה יכול להסיק לבד שלא נדרשת המון מקצועיות כדי לעמוד בראשם ולהופיע, או שלדוגמה חלק הראו לך הופעות במועדונים שבשנות ה60 היו מצויינים ומובילים. כיום (בעידן הפלסטיק), על מנת לעשות את העבודה (להלהיב את הקהל) נדרשת גישה שונה לגמריי בהופעות, (ראה לדוגמה המון זמרים שהצליחו פעם ונכשלו לעומת "זמרים" חדשים. [פרצים כאלה למיניהם, רק תדליק ערוץ 24]) ולכן, אם יבוא אליך זמר אחד - שיסביר לך בדיוק את אומנות הבמה, וגידי לך שעל מנת להצליח להלהיב את הקהל נדרשת גישה שונה משל האחרים, גם משום שהם כולם עושים את אותו דבר, וגם משום שהיום זה כבר לא עובד. אותו אחד יראה לך שהוא אחד הזמרים הראשונים, ועם זאת הוא דאג להשתכלל (ובוא נניח שיש לו קול סביר לפחות = השוואה למיומנות שהלקוח יכול לנחש שיש למקדם) ולדגול בשיטות חדשות יותר.
בנוסף, הוא יסביר לך שהוא היה יכול להראות לך כל מני קבלות, ("פעם הצלחתי להופיע במקום X") אך אין בזה טעם משום שזה לא בהכרח מעיד עליו.

אני חושב שיש סיכוי סביר שחלק מהאנשים היו בוחרים בזמר הנ"ל.
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 2

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ש' 28 יולי 2012 19:05

gil_y כתב:
yaron.yogev כתב:
Exploter כתב:
הייתי עושה את זה בהודעה אישית אך לדעתי יש פה חברי פורום רבים שישמחו לקחת חלק בדיון שאני מחפש.

לא נראה שמדובר באינטרס של חברי פורום רבים, נראה שמדובר פה בדו שיח בין שניכם.
הנושא נראה כמו וויכוח מסביב לאגו של שניכם, שלא נראה מקצועי לגולשים הנאמנים של בפורום.

אני בטוח שבשיחה אישית תלבנו ותטפלו במה שמצית את הוויכוח בין שניכם

אני בהחלט מחזק את דבריך,

היי ירון

1. למה בדיוק אתה קורא למה שאני שואל "תכנים ירודים"?

2. עמנואל אינו מציג "קבלות" לכך שיש לו יכולות להביא את האתר באמת למקומות גבוהים.

שאלתי שאלה נוספת, למה הוא חושב שלא צריך להציג קבלות ללקוחותיו.

3. אז כנראה שזה כן מעניין כל מי גולשים פה בפורום.

1. תכנים ירודים בעיני הם תכנים שחוזרים על עצמם עשרות פעמים ושלא קשורים באופן ישיר לעולם של קידום אתרים ואותם תכנים ירודים מתמקדים באדם ספיציפי הפעיל בפורום ומטרתם להציג אותו באופן שלילי.

2. אדם בגילו של עמנואל ובמעמד שלו לא צריך להציג קבלות בפניך, לא מובן לי מדוע יש לך רצון עז שהוא יציג בפני הפורום קבלות ?
לפני מספר שנים הגעתי לסמינר שלו וביקשתי ממנו בטלפון ממליץ והוא אכן הוא העביר לי ממליץ וקבלות בשמחה.

3. אני בטוח שזה לא מעניין את כל מי שגולש כאן בפורום, תבקש מזיו לעשות הצבעה- סקר את מי זה מעניין ואת מי לא ותראה בעצמך שלחלק גדול מקוראי הפורום נמאס מדיונים שכאלו.
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev
מנהל פורום פרסום בגוגל AdWords

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ש' 28 יולי 2012 21:12

gil_y כתב:זמר שמחפש עבודה באחת החתונות בעיר
מגיע לאירוע וכשנשאל אילו להיטיל הוציא במהלך השנים טען כי המוזיקה הולכת לכיוון אחר ועל כן אין טעם להשמיע את שיריו הישנים.
היית מחפש כזה אדם שיעשה לך "שמח" בחתונה?

גיל, מה אגיד לך. אתה צודק. אני הסברתי פה שוב ושוב את ההגיון של קידום אתרים נגד מתחרים קשים, ומדוע נגזר מזה וגם רצוי למקדמי האתרים להסביר ללקוח אינטליגנטי את הבלוף של "הצלחות" סרק. אתה מסביר מדוע רצוי למקדמי האתרים לאמץ דווקא את ההגיון של זמר חתונות. כל אחד והשיטה שמתאימה לו.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

מוניטין: 114

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 29 יולי 2012 11:55

gil_y כתב:[...]שאלתי שאלה מאוד פשוטה את עמנואל. שאלה שרבים מחפשים עליה תשובה כי מעניין אותם מי "קוטל" אותם בכל פעם שהם מעלים תזכורת ל"שיטות טכנאות האתרים שלהם" ובעצמו אינו מציג "קבלות" לכך שיש לו יכולות website promotion להביא את האתר באמת למקומות גבוהים. הנה הוא הציג לנו דוגמא של אתר שהוא הביא למקום הראשון. את שלנו קיבלנו[...]

מה פירוש יכולת להביא אתר למקום הראשון? תחשוב - עד "פנדה" ו"פינגווין" לכל מקדם אתרים הייתה היכולת להביא כל אתר למקום הראשון. זה היה רק עניין של יותר קישורים מאשר לכל אחד מהמתחרים, משמע עניין של תקציב. מי שטען שלו יש יכולת, אבל למישהו אחר אין, סיפר בלוף מוחלט.
gil_y כתב:[...]בנוגע לרלוונטיות השרשור בינינו: הרבה אנשים התייאשו מלשאול זאת. כך לדוגמא קיבלתי הודעה פרטית בה נכתב שלא אצליח לגלות עליו אפילו אתר אחד שכן כבר שנים אנשים מנסים לגלות זאת, ועוד "חיזוקים" והודעות בנושא. אז כנראה שזה כן מעניין כל מי גולשים פה בפורום.

את מה שאני כותב בפורומים כבר 6 שנים לא נוח לאף אחד לשמוע, אבל קיבל אישור מוחלט ב"פנדה", ב"פינגווין" ובהודעות הישירות מגוגל ב"Webmaster Tools". הכי פשוט זה לטעון שאני בכלל לא מקדם אתרים, שאין לי מושג, ואז מרגישים פטורים מלהתייחס ברצינות למה שאני כותב.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ב' 30 יולי 2012 05:42

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:[...]שאלתי שאלה מאוד פשוטה את עמנואל. שאלה שרבים מחפשים עליה תשובה כי מעניין אותם מי "קוטל" אותם בכל פעם שהם מעלים תזכורת ל"שיטות טכנאות האתרים שלהם" ובעצמו אינו מציג "קבלות" לכך שיש לו יכולות website promotion להביא את האתר באמת למקומות גבוהים. הנה הוא הציג לנו דוגמא של אתר שהוא הביא למקום הראשון. את שלנו קיבלנו[...]

מה פירוש יכולת להביא אתר למקום הראשון? תחשוב - עד "פנדה" ו"פינגווין" לכל מקדם אתרים הייתה היכולת להביא כל אתר למקום הראשון. זה היה רק עניין של יותר קישורים מאשר לכל אחד מהמתחרים, משמע עניין של תקציב. מי שטען שלו יש יכולת, אבל למישהו אחר אין, סיפר בלוף מוחלט.

אז להפך, אם לפני פנדה ופינגווין יכול היה כל מקדם אתרים להגיע למקום הראשון אתה צריך להציג ללקוח למה דווקא אתה ודווקא עכשיו (לאחר פינגווין ופנדה) אתה זה שיש לו את הכלים והיכולת להגיע למקום הראשון?
אחרת, שוב, אם אינך יכול להציג את יכולותיך למה שאותו אדם/בעל אתר/בעל חברה/בעל עסק יעסיק דווקא אותך?

2. אדם בגילו של עמנואל ובמעמד שלו לא צריך להציג קבלות בפניך, לא מובן לי מדוע יש לך רצון עז שהוא יציג בפני הפורום קבלות ?
לפני מספר שנים הגעתי לסמינר שלו וביקשתי ממנו בטלפון ממליץ והוא אכן הוא העביר לי ממליץ וקבלות בשמחה.

3. אני בטוח שזה לא מעניין את כל מי שגולש כאן בפורום, תבקש מזיו לעשות הצבעה- סקר את מי זה מעניין ואת מי לא ותראה בעצמך שלחלק גדול מקוראי הפורום נמאס מדיונים שכאלו.

ירון, אם היית קורא את שאר השרשור הייתה יכול לראות שאיני חולק על יכולותיו של עמנואל. אך בכל זאת חיפשתי שיציג זאת. הוא התנגח בחברי הפורום פעם אחר פעם. הוא הציג אותם ככאלו שאינם ידועי דבר בקידום אתרים ואף הכריז על עצמו כעל המקדם הטוב ביותר (באחד השרשורים) ואפילו אמר שהוא המקדם הראשון בישראל (אין לי מושג עד כמה זה נכון או לא נכון).
בדיוק בשל כך רציתי לראות "דוגמא" אחת לעבודות הקידום שלו.
אל תדאג. לרגע לא חשבתי שהוא לא טוב או חסר קבלות "רציניות".

בנוגע לגילו ומעמדו. סליחה אולי זה יישמע מגעיל אך איני שם על כך דבר. מבחינתי אפשר ללמוד מהמקדם הכי מתחיל ומהמקדם הכי מנוסה אותו דבר. לשניהם אפנה באותם הטונים ובאותה הצורה.
מי שחושב שמגיע לו יחס "מיוחד" לטוב ולרע. מקומו לא בשיחה איתי.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 30 יולי 2012 06:41

gil_y כתב:אז להפך, אם לפני פנדה ופינגווין יכול היה כל מקדם אתרים להגיע למקום הראשון אתה צריך להציג ללקוח למה דווקא אתה ודווקא עכשיו (לאחר פינגווין ופנדה) אתה זה שיש לו את הכלים והיכולת להגיע למקום הראשון?
אחרת, שוב, אם אינך יכול להציג את יכולותיך למה שאותו אדם/בעל אתר/בעל חברה/בעל עסק יעסיק דווקא אותך?.

זה בדיוק מה שאני עושה. אלא שלצורך זה אין טעם בלהראות הצלחות גדולות בעזרת שיטות קידום אתרים שגוגל מעניש עכשיו! להפך - אני מראה מדוע למי שהוענש אין מושג מה לעשות עכשיו, מלבד אמירות סתמיות שצריך לשפר את התוכן. אבל אם המתחרים שלך כותבים תוכן מצויין, אתה צריך תוכן שהוא עוד יותר מצויין מהמצויינים, או להמציא פתיון קישורים מוצלח. ולשני הדברים אין יותר צורך במקדם אתרים.
gil_y כתב:[...]ירון, אם היית קורא את שאר השרשור הייתה יכול לראות שאיני חולק על יכולותיו של עמנואל. אך בכל זאת חיפשתי שיציג זאת. הוא התנגח בחברי הפורום פעם אחר פעם. הוא הציג אותם ככאלו שאינם ידועי דבר בקידום אתרים ואף הכריז על עצמו כעל המקדם הטוב ביותר (באחד השרשורים) ואפילו אמר שהוא המקדם הראשון בישראל (אין לי מושג עד כמה זה נכון או לא נכון)[...]

א. מאיפה הוצאת את זה? לא כתבתי בשום מקום שאני מקדם האתרים הכי טוב, כי אני מקפיד להסביר תמיד שהמקצוע שלי הוא ניהול עבודת קידום אתרים, והמצאה ופיתוח של כלים ושיטות לקידום אתרים בזירות תחרותיות. שני העיסוקים האלה, בנוסף להוראה, גורמים לי להתמקד בשגיאות הנפוצות שמקדמי האתרים עושים, בכמה רמות, וזה, משום מה, לא לרוחם של מי שמוצאים עצמם מוצגים כמטרה לביקורת מקצועית עניינית.

ב. מבין כ-4,000 מקדמי אתרים בישראל, מישהו הרי היה חייב להיות הראשון. אז זה הייתי אני. הוכחות:
Our original website is archived since January 24, 2001 at:
http://web.archive.org/web/*/http://10s.co.il
Original company profile (since August 1998):
http://web.archive.org/web/200101250517 ... ofile.html
gil_y כתב:[...]בנוגע לגילו ומעמדו. סליחה אולי זה יישמע מגעיל אך איני שם על כך דבר. מבחינתי אפשר ללמוד מהמקדם הכי מתחיל ומהמקדם הכי מנוסה אותו דבר. לשניהם אפנה באותם הטונים ובאותה הצורה.

כמה ליגות כדורגל יש בישראל? למה בקידום אתרים זה אחרת? ממאמן כדורגל של ליגה ד' לומדים לשחק בליגה ד', וממאמן כדורגל בליגת העל לומדים לשחק בליגת העל. קבוצה של ליגה ד' תפסיד בודאות נגד קבוצה מליגת העל, ומקדם אתרים מתחיל יפסיד בודאות נגד מקדמי אתרים מליגת העל, כי הוא אפילו לא מבין את השגיאות שהוא עושה ואת הכישורים החסרים לו. עד לשינויי האלגוריתם האחרונים הכישור החסר הנפוץ
ביותר היה העדר חשיבהה כמותית.

כך לדוגמא, אנשים היו נכנסים לפורומים ומבקשים טיפים מה לעשות כדי להיות במקום הראשון בגוגל, בעוד שהשאלה הנכונה הייתה צריכה להיות כמה לעשות?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי gil_y » יום ב' 30 יולי 2012 12:06

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:אז להפך, אם לפני פנדה ופינגווין יכול היה כל מקדם אתרים להגיע למקום הראשון אתה צריך להציג ללקוח למה דווקא אתה ודווקא עכשיו (לאחר פינגווין ופנדה) אתה זה שיש לו את הכלים והיכולת להגיע למקום הראשון?
אחרת, שוב, אם אינך יכול להציג את יכולותיך למה שאותו אדם/בעל אתר/בעל חברה/בעל עסק יעסיק דווקא אותך?.

זה בדיוק מה שאני עושה. אלא שלצורך זה אין טעם בלהראות הצלחות גדולות בעזרת שיטות קידום אתרים שגוגל מעניש עכשיו! להפך - אני מראה מדוע למי שהוענש אין מושג מה לעשות עכשיו, מלבד אמירות סתמיות שצריך לשפר את התוכן. אבל אם המתחרים שלך כותבים תוכן מצויין, אתה צריך תוכן שהוא עוד יותר מצויין מהמצויינים, או להמציא פתיון קישורים מוצלח. ולשני הדברים אין יותר צורך במקדם אתרים.
gil_y כתב:[...]ירון, אם היית קורא את שאר השרשור הייתה יכול לראות שאיני חולק על יכולותיו של עמנואל. אך בכל זאת חיפשתי שיציג זאת. הוא התנגח בחברי הפורום פעם אחר פעם. הוא הציג אותם ככאלו שאינם ידועי דבר בקידום אתרים ואף הכריז על עצמו כעל המקדם הטוב ביותר (באחד השרשורים) ואפילו אמר שהוא המקדם הראשון בישראל (אין לי מושג עד כמה זה נכון או לא נכון)[...]

א. מאיפה הוצאת את זה? לא כתבתי בשום מקום שאני מקדם האתרים הכי טוב, כי אני מקפיד להסביר תמיד שהמקצוע שלי הוא ניהול עבודת קידום אתרים, והמצאה ופיתוח של כלים ושיטות לקידום אתרים בזירות תחרותיות. שני העיסוקים האלה, בנוסף להוראה, גורמים לי להתמקד בשגיאות הנפוצות שמקדמי האתרים עושים, בכמה רמות, וזה, משום מה, לא לרוחם של מי שמוצאים עצמם מוצגים כמטרה לביקורת מקצועית עניינית.

ב. מבין כ-4,000 מקדמי אתרים בישראל, מישהו הרי היה חייב להיות הראשון. אז זה הייתי אני. הוכחות:
Our original website is archived since January 24, 2001 at:
http://web.archive.org/web/*/http://10s.co.il
Original company profile (since August 1998):
http://web.archive.org/web/200101250517 ... ofile.html
gil_y כתב:[...]בנוגע לגילו ומעמדו. סליחה אולי זה יישמע מגעיל אך איני שם על כך דבר. מבחינתי אפשר ללמוד מהמקדם הכי מתחיל ומהמקדם הכי מנוסה אותו דבר. לשניהם אפנה באותם הטונים ובאותה הצורה.

כמה ליגות כדורגל יש בישראל? למה בקידום אתרים זה אחרת? ממאמן כדורגל של ליגה ד' לומדים לשחק בליגה ד', וממאמן כדורגל בליגת העל לומדים לשחק בליגת העל. קבוצה של ליגה ד' תפסיד בודאות נגד קבוצה מליגת העל, ומקדם אתרים מתחיל יפסיד בודאות נגד מקדמי אתרים מליגת העל, כי הוא אפילו לא מבין את השגיאות שהוא עושה ואת הכישורים החסרים לו. עד לשינויי האלגוריתם האחרונים הכישור החסר הנפוץ
ביותר היה העדר חשיבהה כמותית.

כך לדוגמא, אנשים היו נכנסים לפורומים ומבקשים טיפים מה לעשות כדי להיות במקום הראשון בגוגל, בעוד שהשאלה הנכונה הייתה צריכה להיות כמה לעשות?

לא הבנתי את ההבדלים ברמות שבין מאמני קבוצות כדורגל וההקבלה למקדמי אתרים
אולי לא הסברתי את עצמי ולכן אסביר שוב
הכוונה שלי היא שאפשר ללמוד משיחה עם מקדם אתרים "ליגה ז" כמו שאפשר ללמוד משיחה עם מקדם אתרים "ליגת העל".
מצד אחד אפשר ללמוד מטעויות של האחד ומנגד מהצלחותיו של האחר...
מכל דבר יש מה ללמוד.

ועכשיו עמנואל. אני חוזר לביטוי שלך
הסב את תשומת ליבי אחד מחברי הפורום שהביטוי שהבאת שעליו עבדת 8 שנים "עורך דין שיתוק מוחין" (באנגלית כמובן)
אינו ביטוי תחרותי וכי ביטויים רבים בישראל עוקפים אותו ברמת התחרותיות שלו.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 30 יולי 2012 15:16

gil_y כתב:ועכשיו עמנואל. אני חוזר לביטוי שלך
הסב את תשומת ליבי אחד מחברי הפורום שהביטוי שהבאת שעליו עבדת 8 שנים "עורך דין שיתוק מוחין" (באנגלית כמובן)

קישקוש. שינסה ויוכל להרוויח הרבה כסף.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי yaron.yogev » יום ב' 30 יולי 2012 19:47

זקן השבט 3 כתב:
gil_y כתב:ועכשיו עמנואל. אני חוזר לביטוי שלך

קישקוש. שינסה ויוכל להרוויח הרבה כסף.

עמנואל על איזה ביטוי באנגלית מדובר?
ppc simple ירון יוגב

ניהול קמפיין קידום ממומן בגוגל
yaron.yogev

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 30 יולי 2012 20:47

yaron.yogev כתב:עמנואל על איזה ביטוי באנגלית מדובר?

cerebral palsy lawyer
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי someone100 » יום ב' 30 יולי 2012 23:21

הביטוי נראה לי מאוד תחרותי לפי הבנתי . עלות קליק בארה"ב ממש ענקית לביטוי הנ"ל :) כמובן אני אומר זאת על בסיס בדיקה שטחית מאוד.
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 46 אורחים