קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

הודעהעל ידי ryan » יום ג' 03 יולי 2012 22:25

מחקתי את התגובה שלי, אני מוותר...
נערך לאחרונה על ידי ryan בתאריך יום ג' 03 יולי 2012 22:28, נערך פעם אחת בסך הכל.
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ג' 03 יולי 2012 22:28

Xורי, כי השאלה "איזה מין מקצוע זה?" עולה מאות פעמים ביום, כל פעם במסווה אחר.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי gil_y » יום ד' 04 יולי 2012 01:41

עמנואל היקר
קשה לי להאמין שאתה בא ללקוח ואומר לו "לא מאמין בלהציג את הקבלות שלי""אני זהה לכל מקדם מתחיל, אין לי קבלות להציג". אחרת , איך תשיג לקוח? תשכנע אותו באיומים?
אתה מתחמק מתשובות

בנוגע לתגובתך: "ראה את ההודעות שלי עם אורי אשכנזי"

לא ראיתי את אורי עונה בצורה כל כך מזלזלת לחברי פורום צעירים ששואלים שאלות.
גם כשאתה לא רוצה לענות אתה נכנס באנשים כאילו מה שאלו. ניקח לדוגמא בן אדם ששאל אם השינויים במיקומים קורים אחת לתקופה כאשר גוגל משחרר עדכון כמו פינגווין ופנדה או שמא יש שינויים תמידיים.

במקום לענות שישנם שינויים תמידיים במיקומים בהתאם לפעולות או חוסר הפעולות של מקדמי אתרים בתחום זה או אחר. בחרת לענות תשובות ארוכות ומסורבלות שרחוקות מאוד מהשאלה שנשאלה.

תחסוך את זה מאיתנו.
או שמא אתה בעלי פורום אחר ומטרתך לפגוע בפורום הנוכחי.

בנוגע לאורי אשכנזי עליו דיברת. מבחינתי- מקדם אתרים מספר 1!
איש ענק!
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 04 יולי 2012 11:17

gil_y כתב:עמנואל היקר
קשה לי להאמין שאתה בא ללקוח ואומר לו "לא מאמין בלהציג את הקבלות שלי""אני זהה לכל מקדם מתחיל, אין לי קבלות להציג". אחרת , איך תשיג לקוח? תשכנע אותו באיומים?
אתה מתחמק מתשובות![...]

בפגישה עם לקוח חדש אני יותר מתוחכם מגבולות הדמיון שלך.
gil_y כתב:[...]בנוגע לתגובתך: "ראה את ההודעות שלי עם אורי אשכנזי"
לא ראיתי את אורי עונה בצורה כל כך מזלזלת לחברי פורום צעירים ששואלים שאלות[...]
כתבתי לך "ראה את ההתכתבות שלי עם אורי אשכנזי" לא "ראה את ההתכתבויות של אורי אשכנזי עם חברי פורום אחרים".
gil_y כתב:[...]גם כשאתה לא רוצה לענות אתה נכנס באנשים כאילו מה שאלו. ניקח לדוגמא בן אדם ששאל אם השינויים במיקומים קורים אחת לתקופה כאשר גוגל משחרר עדכון כמו פינגווין ופנדה או שמא יש שינויים תמידיים.
במקום לענות שישנם שינויים תמידיים במיקומים בהתאם לפעולות או חוסר הפעולות של מקדמי אתרים בתחום זה או אחר. בחרת לענות תשובות ארוכות ומסורבלות שרחוקות מאוד מהשאלה שנשאלה[...]

על פי מה שכתבת פה, לא הבנת את השאלה, לא הבנת את התשובה שלי ואתה מספק תשובה שגויה משלך. כל מקדם אתרים יודע שיש תזוזות במיקומים. פעם עשינו ניסוי ופתחנו את תוצאות החיפוש לאותו ביטוי חיפוש, משני מחשבים באותו חדר, המחוברים ברשת פנימית לאותו חשבון אינטרנט - והיו הבדלים! האיש שאל מתי יורגש האפקט של הסרת הקישורים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ד' 04 יולי 2012 15:45

אם יורשה לי, תוספת קטנה לפרסום המקורי בשרשור המפרה הזה:

5. יתכבד החבר החדש ויבצע חיפוש מתקדם בפורום וברשת בכלל וזאת לפני שיציג שאלות.

כי במהותה, הבעיה ההולכת וגדלה בתרבות הדיון בפורום הזה נובעת בעיקרה לא מחוסר התרבות של המתדיינים בו - אלא מהרמה הנמוכה והעדר סף כניסה לתחום. רף שמאפשר גם למי שאין לו כל כוונה ללמוד ולהשביח עצמו באופן מתמיד ובודאי שלא להשקיע את המאמץ הנדרש לאתר תשובות כמותיות או איכותיות לנושאים המטרידים אותו. כל זאת, בתחום שאכן רב בו הנסתר על הגלוי (95% או 85% זה כבר לא משנה).

הירידה המתמשכת ברמת העוסקים בתחום, ביחד עם מגמת השינויים במנוע החיפוש גוגל שעיקרה במעבר ממדדים כמותים טהורים למדדים איכותיים גמישים, אכן כופה (ופה עמנואל צודק) על מקדם האתרים (רחמנא ליצלן) לחשוב ולייצר פתרונות איכותיים ולא כמותיים.

לצערי, עיקר התלונות מקורן במי שמתעצלים לחשוב ומצפים לקבל פתרונות לעוסים ... וגם לחייב את הלקוח, לאחר מכן.
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10
מוניטין: 3

הודעהעל ידי someone100 » יום ה' 05 יולי 2012 12:41

זקן השבט 3 כתב:בפגישה עם לקוח חדש אני יותר מתוחכם מגבולות הדמיון שלך.

בזה אני בטווח ב 1000 אחוז, אפילו שאתה קצת מעצבן לעתים אני בהחלט נהנה לקרוא את הדיונים שאתה מנהל כי בתחום שלנו בהחלט צריך לפתח את יכולת החשיבה .
סמל אישי של המשתמש
someone100
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 88
מוניטין: 11

הודעהעל ידי gil_y » יום ו' 06 יולי 2012 02:43

זקן השבט 3 כתב:
אתה מתחמק מתשובות![...]

בפגישה עם לקוח חדש אני יותר מתוחכם מגבולות הדמיון שלך.
gil_y כתב:[...]בנוגע לתגובתך: "ראה את ההודעות שלי עם אורי אשכנזי"
לא ראיתי את אורי עונה בצורה כל כך מזלזלת לחברי פורום צעירים ששואלים שאלות[...]
כתבתי לך "ראה את ההתכתבות שלי עם אורי אשכנזי" לא "ראה את ההתכתבויות של אורי אשכנזי עם חברי פורום אחרים".
gil_y כתב:[...]גם כשאתה לא רוצה לענות אתה נכנס באנשים כאילו מה שאלו. ניקח לדוגמא בן אדם ששאל אם השינויים במיקומים קורים אחת לתקופה כאשר גוגל משחרר עדכון כמו פינגווין ופנדה או שמא יש שינויים תמידיים.
במקום לענות שישנם שינויים תמידיים במיקומים בהתאם לפעולות או חוסר הפעולות של מקדמי אתרים בתחום זה או אחר. בחרת לענות תשובות ארוכות ומסורבלות שרחוקות מאוד מהשאלה שנשאלה[...]

על פי מה שכתבת פה, לא הבנת את השאלה, לא הבנת את התשובה שלי ואתה מספק תשובה שגויה משלך. כל מקדם אתרים יודע שיש תזוזות במיקומים. פעם עשינו ניסוי ופתחנו את תוצאות החיפוש לאותו ביטוי חיפוש, משני מחשבים באותו חדר, המחוברים ברשת פנימית לאותו חשבון אינטרנט - והיו הבדלים! האיש שאל מתי יורגש האפקט של הסרת הקישורים.

לפי איך שזה נראה. גם הלקוח.
gil_y
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 8

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 06 יולי 2012 12:51

gil_y כתב:
זקן השבט 3 כתב:
אתה מתחמק מתשובות![...]

בפגישה עם לקוח חדש אני יותר מתוחכם מגבולות הדמיון שלך

לפי איך שזה נראה. גם הלקוח.

כמה לקוחות פגשת בימי חייך? האם אתה נותן להם, כמוני, התחייבות להשיג את המקום הראשון בגוגל לכל ביטוי תחרותי בגוגל העולמי באנגלית?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי דוד לוי » יום ו' 06 יולי 2012 14:21

האם המקום הראשון הוא מה שהכי חשוב?
אני יכול לחשוב על אלף פרמטרים שמודדים הצלחה בקידום אתרים הרבה יותר טוב מהמקום הראשון.
דוד לוי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 4
מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 06 יולי 2012 14:28

דוד לוי כתב:האם המקום הראשון הוא מה שהכי חשוב?[...]

המקום הראשון בכל ביטויי החיפוש שנשאלים על ידי שוק היעד של האתר.
דוד לוי כתב:[...]אני יכול לחשוב על אלף פרמטרים שמודדים הצלחה בקידום אתרים הרבה יותר טוב מהמקום הראשון.

למד אותנו (בלי להזכיר שוב את עבודת "טכנאות האתרים" שמשפרת אמנם את ציוני הרלוונטיות אבל, בזירות תחרותיות, לא מבטיחה את השגת המקום הראשון).
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי painkille5 » יום ו' 06 יולי 2012 15:32

אי אפשר להסביר למה יש פרמטר להצלחה, אשר יותר טוב מהמקום הראשון, על ידי הסבר אשר "מבטיח את השגת המקום הראשון"
אני חושב שהתבלבלת, הוא טוען שהמקום הראשון הוא לא הכי חשוב..ואתה מבקש הסבר לדרך אשר תביא אותך למקום הראשון.
painkille5
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 2

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ו' 06 יולי 2012 16:59

painkille5 כתב:אי אפשר להסביר למה יש פרמטר להצלחה, אשר יותר טוב מהמקום הראשון, על ידי הסבר אשר "מבטיח את השגת המקום הראשון"
אני חושב שהתבלבלת, הוא טוען שהמקום הראשון הוא לא הכי חשוב..ואתה מבקש הסבר לדרך אשר תביא אותך למקום הראשון.

לא.התשובה הנפוצה היא שהשגת מקסימום כניסות משוק היעד יותר חשובה מאשר השגת המקומות הראשונות. אבל ההסבר הזה שגוי לוגית כי באמצעות קידום אתרים לא ניתן להשיג מקסימום כניסות אלא בהשגת המקומות הראשונים לכל ביטויי החיפוש הנשאלים על ידי שוק היעד. ואילו השגת מקסימום כניסות באמצעות המדיה החברתית, או הקידום ממומן, או פרסום ברדיו אינם השגת מקסימום כניסות דרך קידום אתרים אלא דרך פעולה במקצועות אחרים שאינם קידום אתרים.

גם השגת מקסימום תנועה באמצעות מבקרים שבאים דרך קישורים טבעיים בשל תוכן מעולה וייחודי או קיומו של "פתיון קישורים" מוצלח איננה קידום אתרים, אלא מקצועות אחרים, שיחליפו בעתיד הקרוב את מקדם האתרים.
כאשר דוד כותב:
דוד לוי כתב:[...]אני יכול לחשוב על אלף פרמטרים שמודדים הצלחה בקידום אתרים הרבה יותר טוב מהמקום הראשון.

הוא מגדיר כפי הנראה את מקצוע קידום האתרים באופן שונה ממני, וזו הסיבה שהזמנתי אותו לפרט מהם אותם 1,000 פרמטרים אחרים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי Telecart » יום א' 08 יולי 2012 00:54

בחזרה לנושא הדיון המקורי -אני לא מבין מה הסיפור.
בעלי הפורום לא קבעו (לטובה או לרעה) "רמת בקיאות במקצוע קידום האתרים" לנרשמים חדשים (או לחלופין, מבחן כניסה).

ישנם 2 סוגי אנשים שיכולים להרשם לפורום:
1. אדם שעוסק בתחום זמן רב - בין אם הוא "סוג א" או "סוג ז".
2. אדם חדש בתחום.

לפיכך,
כל עוד לא נקבעה רמת ידע מינימלית בפורום (דבר שלא באמת ניתן לאכיפה) מצד אחד,
ומצד שני, אין איסור ב"אי הגבה" מצד משתמשים קיימים (או במילים אחרות, אתם לא חייבים להגיב בצורה כזו או אחרת לשום הודעה בפורום).

מה הבעיה בעצם?

שרמת הפורום תרד?
אני חושב שאת ההחלטה לכאן או לכאן יש להשאיר לקברניטי הפורום.

כי יש לי התחושה שכל הכיוון של הדיון (שהוסט כמובן) סובבת סביב "האם אנחנו פורום מקצועי או פורום לקהל הרחב?"
Telecart
חבר חדש
חבר חדש

מוניטין: 0

הודעהעל ידי דוד לוי » יום א' 08 יולי 2012 10:49

זקן השבט 3 כתב:
painkille5 כתב:אי אפשר להסביר למה יש פרמטר להצלחה, אשר יותר טוב מהמקום הראשון, על ידי הסבר אשר "מבטיח את השגת המקום הראשון"

לא.התשובה הנפוצה היא שהשגת מקסימום כניסות משוק היעד יותר חשובה מאשר השגת המקומות הראשונות. אבל ההסבר הזה שגוי לוגית כי באמצעות קידום אתרים לא ניתן להשיג מקסימום כניסות אלא בהשגת המקומות הראשונים לכל ביטויי החיפוש הנשאלים על ידי שוק היעד. ואילו השגת מקסימום כניסות באמצעות המדיה החברתית, או הקידום ממומן, או פרסום ברדיו אינם השגת מקסימום כניסות דרך קידום אתרים אלא דרך פעולה במקצועות אחרים שאינם קידום אתרים.

גם השגת מקסימום תנועה באמצעות מבקרים שבאים דרך קישורים טבעיים בשל תוכן מעולה וייחודי או קיומו של "פתיון קישורים" מוצלח איננה קידום אתרים, אלא מקצועות אחרים, שיחליפו בעתיד הקרוב את מקדם האתרים.
כאשר דוד כותב:

הוא מגדיר כפי הנראה את מקצוע קידום האתרים באופן שונה ממני, וזו הסיבה שהזמנתי אותו לפרט מהם אותם 1,000 פרמטרים אחרים.

פרמטר ראשון:
יותר כניסות רלוונטיות

פרמטר שני:
יותר פניות

פרמטר שלישי:
יותר מכירות

פרמטר רביעי:
מיתוג מוצלח יותר

פרמטר חמישי:
חשיפות ממספר מדיות

להמשיך??
יש לי לא מעט אתרים שאני לא במקום הראשון בשום ביטוי, אבל אני מגדיל את כמות התעבורה הרלוונטית באלפי כניסות בחודש.
משמע - בעל האתר הצליח לסגור עוד מאות עסקות בחודש בזכות הקידום האורגני, בלי להיות במקום הראשון.
האם זה לא נחשב להצלחה?

האם לדעתך קידום אתרים טוב משמע שהוא במקום ראשון בביטוי X אבל אחוז המכירות שלו יגדל במספרים בודדים בחודש בלבד?
כי לפי דעתי קידום אתרים טוב הוא זה שיגדיל את אחוז המכירות במספר הגבוה ביותר האפשרי.
לא תמיד זה אומר ששווה ל להיות מקום ראשון על ביטוי X. לפעמים זה אומר ששווה לי להיות מקום 3 בביטוי X וגם מקום 2 בביטוי Y וגם מקום 4 בביטוי Z. ביחד זה יניב לי הרבה יותר.
ואם אתה חושב אחרת.. אז אני לא אמשיך כדי לא להעליב אותך.
דוד לוי
חבר מתקדם
חבר מתקדם

מוניטין: 4

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום א' 08 יולי 2012 11:18

Telecart כתב:[...]מה הבעיה בעצם?
שרמת הפורום תרד?
אני חושב שאת ההחלטה לכאן או לכאן יש להשאיר לקברניטי הפורום.
כי יש לי התחושה שכל הכיוון של הדיון (שהוסט כמובן) סובבת סביב "האם אנחנו פורום מקצועי או פורום לקהל הרחב?"

שים לב שאני לפחות לא התלוננתי על רמת הנרשמים לפורום ומי ששואלים בו שאלות ונותנים טיפים. מה שכתבתי תמיד הוא שפערי הרמה הכל כך גדולים יוצרים אינספור אי-הבנות ותיסכולים ובמיוחד אצל מי שציפה שרמת התשובה תהיה ברמת השאלה שהוא שאל, אבל ברמת השאלה שהוא שאל אפשר להשיב לו רק תשובה שגויה. ולכן את התשובה הנכונה כותבים לכל קוראי הפורום ולא למי ששאל את השאלה, כי מרמת השאלה ברור שהוא ממילא לא יבין את התשובה הנכונה.

דוגמא נפוצה: "הייתי חודשיים במקום 4 לביטוי העיקרי שלי. הבוקר ראיתי שירדתי למקום 8. מה עשיתי לא בסדר?"
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הקודםהבא

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר