ניתוח מתחרים, צורת חשיבה- וכיצד קשור מריו בלוטאלי?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

Re: ניתוח מתחרים, צורת חשיבה- וכיצד קשור מריו בלוטאלי?

הודעהעל ידי Xורי » יום ב' 02 יולי 2012 10:47

יורם כתב:
Icel כתב:אוי אורי עשית לי את היום :)

למה התקפה אישית עושה לך את היום?

כמו שאני מסכם את המצב זה בערך כך:
אורי פרסם פוסט שכתב.
לעמנואל היו השגות.
אורי אמר שאין לו זמן לדון על כך (שכבר דן בנושא בטלפון ובמקומות אחרים).
עמנואל אמר שאם הוא לא רוצה לדון על כך בפורום, אז שלא יפרסם בפורום.
אורי בוחר לתקוף את עמנואל באופן אישי ולא טוען כנגד הטעונים שלו.

נקודת המבט שלי בנושא היא כזו שמי שמפרסם פוסט שלו בפורום, צריך (כפועל יוצא מתרבות הדיון הנהוגה בפורומים) גם להיות מוכן לקבל ביקורת ולהגיב עליה באופן ענייני.

אולי זה לא היה במקום.... אבל....

אתה מפספס משהו חשוב מאוד:

התקפה של עמנואל בבלוג שלי על אנשים (כמו טל למשל) ללא סיבה, וחריגה מהנושא.
כמו כן שרבוב השם שלי גם בהודעה הזאת, בהקשר של "לא חושבים, מפוטרים" וכו'..

עד אז, לא הייתה לי שום בעיה. ניהלתי איתו את הדיון בבלוג ולמה להעביר זאת גם הנה? לי לא היה את הזמן.

התקפה אישית איננה מגיעה ממני. מבחינתי גם אין לראות זאת כהתקפה אישית, אלא תיאור המצב- בדיוק כמו שעמנואל עושה זאת.
מי שמביע עלי את דעותיו, שלא יתפלא שאביא את דעתי עליו.

אין לי שום כוונה להתדיין עם מי שחושב שהעולם סובב סביבו, זאת על פי שמעולם אינו מבין מה מנסים הסובבים להגיד לו.

אכן אני מוכן לדיון ואין לי בעיה עם זה, אך במשך שנים הבנתי עם מי אני ממש לא מעוניין לשוחח על גבי פורום. מדוע מעולם זה לא קרה לי עם מישהו אחר?

הדיון הזה שהחל בבלוג, אין לי כוונה להמשיך אותו גם כאן. לכן זאת באמת זכותי לא לרדוף את זה גם כאן ולהצטדק. אני אמרתי את שלי לגבי הנושא. מי שחושב אחרת, זכותו. שמענו, קראנו ובזה הסיפור הסתיים. אין לי את כל היום לרוץ אחרי זה בכל מקום.

כמו כן, ביקשתי ממנהל הפורום להסיר זאת.
Xורי
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 2
מוניטין: 6

הודעהעל ידי ryan » יום ב' 02 יולי 2012 12:08

יורם כתב:
Icel כתב:אוי אורי עשית לי את היום :)

למה התקפה אישית עושה לך את היום?

כמו שאני מסכם את המצב זה בערך כך:
אורי פרסם פוסט שכתב.
לעמנואל היו השגות.
אורי אמר שאין לו זמן לדון על כך (שכבר דן בנושא בטלפון ובמקומות אחרים).
עמנואל אמר שאם הוא לא רוצה לדון על כך בפורום, אז שלא יפרסם בפורום.
אורי בוחר לתקוף את עמנואל באופן אישי ולא טוען כנגד הטעונים שלו.

נקודת המבט שלי בנושא היא כזו שמי שמפרסם פוסט שלו בפורום, צריך (כפועל יוצא מתרבות הדיון הנהוגה בפורומים) גם להיות מוכן לקבל ביקורת ולהגיב עליה באופן ענייני.

אין לו כוח ובצדק להתווכח שוב ושוב על אותם נושאים שעולים כאן בכל פוסט. גם אם מישהו רושם "אני מחפש עבודה" תמצא תגובה זהה של עמנואל...
ryan
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ב' 02 יולי 2012 13:41

ryan כתב:אין לו כוח ובצדק להתווכח שוב ושוב על אותם נושאים שעולים כאן בכל פוסט. גם אם מישהו רושם "אני מחפש עבודה" תמצא תגובה זהה של עמנואל...

חבר יקר לפורום אקטיביטק, מי שמפרסם פה את עצמו כמועמד לעבודה אצלנו (ואולי גם אצלך) ביוני-יולי 2012 חייב להסביר מה הוא יודע לעשות אחרי שגוגל שינו לחלוטין את כללי המשחק. אם הוא לא יודע מה לעשות, או שהוא מגמגם משהו על שיפור התוכן, שיואיל לחפש לעצמו מקצוע אחר.

בימים אלה מתחיל סינון מקדמי האתרים שלא ישארו במקצוע בעוד שנה. להערכתי כ-90% ממקדמי האתרים הפעילים כיום, כולל חברות שמעסיקות עובדים רבים. הלקוחות שנפגעו מעבודת קידום ברמה של ליגה ז' הם לא פראיירים, ולא ישכרו שוב מקדם אתרים מליגה ז' ואו חברת קידם שמעסיקה מקדמי אתרים מליגה ז' "בשביל הרווחיות", כמו שאמרו הגששים.

הדי האיום הזה נשמעים גם בפורומים המקצועיים ובהתלהטות הרוחות של מי שחש מאויים בצדק, וכלפי מי שמביא את הבשורה. כך בדיוק התנהגו גם בעלי החנויות לפיתוח תמונות תוך שעה, כאשר אמרו להם שהשקעה של מיליונים בציוד תרד לטמיון תוך זמן קצר לאחר הופעת המצלמות הדיגיטליות.

מי שמנהל דיון תרבותי ואינטליגנטי יכול רק להרוויח ממשכלול הטיעונים, הנימוקים והתובנות איך לפרש את מה שגוגל כותב. כך למשל אני הגעתי לתובנה שאם גוגל מדברים על שינוי אלגוריתם שהשלב הראשון שלו "ישפיע על 3.7% מתוצאות החיפוש" זה יכול בהחלט להשפיע, כבר בשלב הראשון, על 90% מתוצאות החיפוש המקודמות על ידי מקדמי אתרים! התגובות המתלהמות מקשות על תובנות נחוצות לצוף מעלה אל תודעת הקוראים.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הקודם

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 39 אורחים