היכן הייתם ממליצים ללמוד קידום אתרים?

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

היכן הייתם ממליצים ללמוד קידום אתרים?

המכללה לניו מדיה (בשיתוף פבל)
8
26%
בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט (בשיתוף גו'ן ברייס וסאיאוסימפל)
1
3%
seocollege (אורן שץ מ-seoisrael)
7
23%
HackerU
2
6%
Nearme ( ניר שי)
1
3%
מכללת Ness
10
32%
מכללת דעת השרון
2
6%

סך הכל הצבעות : 31

Re: היכן הייתם ממליצים ללמוד קידום אתרים?

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ד' 06 יוני 2012 21:27

talprihar כתב:
(ניתוח שוק, חישוב סיבוכיות, תעדוף ובניית תקציב פעילות, קביעת אבני דרך ומדדי הצלחה, ניהול פעילות מולטי-דיספלינארית וכו')

מעניין, גם לי אישית אין מושג בחצי מהדברים האלו ומשום מה אני עדיין שורד :)

תאמין לי שאתה מבצע זאת אינטואטיבית מתוך הניסיון הנצבר שלך (אני רואה זאת בבלוג שלך) ... ואם לא, עתידך אינו ורוד.
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10
מוניטין: 3

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 06 יוני 2012 21:31

AhoyIT כתב:
talprihar כתב:
(ניתוח שוק, חישוב סיבוכיות, תעדוף ובניית תקציב פעילות, קביעת אבני דרך ומדדי הצלחה, ניהול פעילות מולטי-דיספלינארית וכו')

מעניין, גם לי אישית אין מושג בחצי מהדברים האלו ומשום מה אני עדיין שורד :)

תאמין לי שאתה מבצע זאת אינטואטיבית מתוך הניסיון הנצבר שלך (אני רואה זאת בבלוג שלך) ... ואם לא, עתידך אינו ורוד.

הפחדת אותי עכשיו, אני הולך לוודא שאכן אני מבצע את הדברים האלה או לפחות מה המשמעות של חישוב סיבוכיות :)
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
וכמובן בבלוג שלי עם כל המידע על טכנולוגיות קידום אתרים אוטומטי.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 5
מוניטין: 18

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 06 יוני 2012 21:32

yaron.yogev כתב:לאחרונה אחד הלקוחות שלי החל ללמוד בקורס של קידום אתרים באחד המכללות שציינתם כאן, לאחר שיעור שניים הלקוח שלח לי מייל עם ניתוח שוק לאחר שלימדו אותו להשתמש בכלי מילות מפתח.
היה קצת קשה להסביר ללקוח שעל ידי ניתוח קמפיין אדוורדס שלו שצבר כבר סטטיסטיקה זו הדרך הכי מומלצת לדעת היכן כדאי לקדם אותו באורגני ולא תמיד הביטוי עם נפח החיפושים הגדול הוא הביטוי שכדאי לקדם והביטוי שמייצר יותר המרות.

אני סבור שזה נסלח כי בסך הכל לימדו את כל הקורס להשתמש בנתונים זמינים, כאשר אין מסע אדוורדס בעל הסטוריה. מה שלא נסלח הוא שמי שלמד ככה מראה על ידי שאלות בפורומים שהוא לא מבין למשל שרמת התחרותיות בתוצאות החיפוש האורגניות שונה, ולפעמים שונה מאד, מרמת התחרותיות של מודעות האדוורדס.
דרוש יזם פנוי לשימוש בטכנולוגיה חדשנית לניהול השיווק דיגיטלי.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010565737431
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

פוסטים מומלצים: 1
מוניטין: 114

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 06 יוני 2012 21:57

talprihar כתב:[...]לדעתי באופן כללי הנחת היסוד שיש קורס או לימודים אקדמאיים שיכולים לגרום לאדם להצליח היא בעצמה שגויה, מה שגורם לאדם להצליח זה שילוב של הרצון \ נחישות והיכולות האישיות שלו ללמוד לבד, כל לימודים באשר הם, הם סתם מידע ואוסף כלי התמודדות למספר סיטואציות מוגבל.[...]

אתה פשוט בוחר להתעלם מהעובדה שמהות מקצוע קידום האתרים היא לנצח את המתחרים בצמרת תוצאות החיפוש, בדיוק כמו שמהות מקצועו של טייס קרב היא לנצח את טייסי האויב, ולעתים קרובות להרוג אותם, ולא רק לדעת להפעיל את המטוס. לטייס תובלה או לטייס מטוס אזרחי אכן די רק בלדעת להפעיל את המטוס בצורה הטובה ביותר, וזה כולל איך לחלץ את המטוס על נוסעיו במצבי חירום.

בכל מקצוע יש מדרג רחב של הצלחה ורק מעטים נכשלים. בקידום אתרים כמעט כולם נכשלים! אבל איך לספר את זה למי שרוצה לרכוש מקצוע טכני בקלות ולפתוח עסק משגשג ללא השקעה?
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 06 יוני 2012 22:01

איך זה סותר את מה שאמרתי או איך מה שאמרתי סותר את זה?

אתה לא צודק, אם אתה מסתכל על מילה אחת אז הרוב נכשלים, אבל כעסקים כמעט לכל אחד יש מקום -
וזה גם תקף במקצוע הזה - תמיד יהיו קומץ מצטיינים (שישלטו במילים עם התחרות הגבוהה) המון בינוניים שילחמו על התחרות הבינונית (או לונג טיילים של התחרות הגבוהה ולא יקחו לקוחות ענק) ועוד רבים שייכנסו בתחרות הנמוכה או לונג טיילים וכאלו יש בלי סוף - ועוד כאלו שלא יעשו כלום. לא שונה מכל מקצוע אחר בעולם, בו יש מצטיינים, בינוניים וכושלים. או בהסתכלות אחרת:
חברות ענק שמקדמות חברות ענק ומרוויחות מלא
או עוסקים קטנים שמקבלים גרושים מלקוחות

רשמתי בבירור, אתה יכול לתת את המידע לכל אחד:
מה שגורם לאדם להצליח זה שילוב של הרצון \ נחישות והיכולות האישיות שלו ללמוד לבד
אתה יכול להוסיף בסוף "לנצח את המתחרים" אם אתה רוצה לדייק.

עסק משגשג ללא השקעה? מי שחושב כזה דבר ייכשל בכל עסק שהוא יפתח.
פורום קידום אתרים טכנולוגי - כל התוכנות, Black Hat כלי האוטומציה והמידע החם בקהילה הצומחת שלנו.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ד' 06 יוני 2012 22:28

talprihar כתב:[...]תמיד יהיו קומץ מצטיינים (שישלטו במילים עם התחרות הגבוהה) המון בינוניים שילחמו על התחרות הבינונית (או לונג טיילים של התחרות הגבוהה ולא יקחו לקוחות ענק) ועוד רבים שייכנסו בתחרות הנמוכה או לונג טיילים וכאלו יש בלי סוף - ועוד כאלו שלא יעשו כלום[...]

זו אגדה נפוצה ושגויה. בשוק בוגר ביטויי הזנב הארוך תחרותיים באותה מידה כמו ביטוי הראש, אם לא יותר, כי מי שהשיג את אחד המקומות העליונים לביטוי הראש משקיע גם בקידום ביטויי הזנב הארוך ומי שנכשל בקידום ביטוי הראש, אין לו ברירה אלא לקדם את ביטויי הזנב הארוך. (גם יגאל פינס התייחס לנקודה הזו לפני כמה ימים, כמדומני שאצל פבל).
talprihar כתב:[...]עסק משגשג ללא השקעה? מי שחושב כזה דבר ייכשל בכל עסק שהוא יפתח.
למה? יש פרילנסרים משגשגים שעובדים מהבית והשקיעו רק בלימודים (אצלי למשל) ויש כאלה שלא השקיעו אפילו בלימודים, אבל הם יודעים לספר ללקוח את מה שהלקוח אוהב לשמוע (שהם פיצחו את האלגוריתם של גוגל, שלמרות זאת המחיר שלהם הוא מציאה גדולה, שהם הביאו את בנק הפועלים למקום הראשון לביטוי [בנק הפועלים] וכו').
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ד' 06 יוני 2012 22:35

זו אגדה נפוצה ושגויה. בשוק בוגר ביטויי הזנב הארוך תחרותיים באותה מידה כמו ביטוי הראש, אם לא יותר, כי מי שהשיג את אחד המקומות העליונים לביטוי הראש משקיע גם בקידום ביטויי הזנב הארוך ומי שנכשל בקידום ביטוי הראש, אין לו ברירה אלא לקדם את ביטויי הזנב הארוך. (גם יגאל פינס התייחס לנקודה הזו לפני כמה ימים, כמדומני שאצל פבל).

עמנואל עושה רושם שאתה מנותק מעבודה בשטח.
"תיקון מסך אייפון 3GS שחור" עם מעט טראפיק והרבה קונים שהיא קלה מאוד שווה לי הרבה יותר מהמילה "אייפון" שהיא מלאת טראפיק אבל ללא רכישות וגם קשה לדירוג. יותר קשה מביטוי הראש? לא נראה לי.

ועכשיו שים לב להמשך הטעות שלך:
- אתה חושב שאם מקדם נכשל במילה אחת אז הוא נכשל כמקדם.
אתה שוכח שהוא עובד על עשרות מילים ולכן מובטח לו שהוא יצליח בחלקן, מי ביותר ומי בפחות, זה מה שיגאל מדבר עליו, שזה ניהול סיכונים.

רק בעבודה עם לקוחות צריך לדעת איזה סיכונים לקחת, אולי לא מתאים למקדם X המילה משכנתא כי הוא לא ינצח את המתחרים בה, אבל במילה "לוחות עץ" הוא ישלוט ב-10 התוצאות הראשונות, ולכן יקח בעלי מקצוע.

ויש אינסוף ביטויים שהם כמספר העסקים הקיימים בעולם ופי כמה מזה ולכן שוב מה שרשמתי:
תמיד יהיו קומץ מצטיינים (שישלטו במילים עם התחרות הגבוהה - ויש אינסוף מילים כאלו) המון בינוניים שילחמו על התחרות הבינונית (או לונג טיילים של התחרות הגבוהה ולא יקחו לקוחות ענק - ויש אינסוף מילים כאלו) ועוד רבים שייכנסו בתחרות הנמוכה או לונג טיילים - ויש אינסוף מילים כאלו - ועוד כאלו שלא יעשו כלום.

ככה שבהסתכלות כללית על התחום ולא ברמת המילה הבודדת: לא רק שלא הרוב נכשלים - אלא כמעט כולם מצליחים - פשוט תלוי איפה ובאיזה רמה, יש מצליחים יותר - שבשל עובדה זו מצליחים לרצות לקוחות גדולים עם תקציבים שמנים, ויש כאלו שפחות שעובדים עם לקוחות קטנים יותר.
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעהעל ידי naduvi » יום ה' 07 יוני 2012 08:13

אם מדובר בקורס למתחילים אז אני מאמין באורן שץ - יש לו ידע רחב, וקורס מאוד רציני.

ולגבי הדיון -אני מסכים עם טל: כל אחד יכול לנצל את היתרונות היחסיים שלו בכדי להצליח לפחות עם חלק לקוחות או עם לקוחות מסויימים.

לדעתי עמנואל מסתכל על הדברים בצורה "דרמתית" - כאילו שאם מקדם אתרים נכשל פעם אחת אז הוא לא באמת מקדם אתרים.
naduvi
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 2

הודעהעל ידי יורם » יום ה' 07 יוני 2012 10:22

AhoyIT כתב: (ניתוח שוק, חישוב סיבוכיות, תעדוף ובניית תקציב פעילות, קביעת אבני דרך ומדדי הצלחה, ניהול פעילות מולטי-דיספלינארית וכו')

אסף, באיזה קורס לומדים את כל זה? :crazy

עמנואל, אתה מכיר קורס שהחומר הנלמד בו, עוזר לתלמידים לנצח את המתחרים בצמרת תוצאות החיפוש לביטויים תחרותיים?
יורם
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 6
מוניטין: 22

הודעהעל ידי AhoyIT » יום ה' 07 יוני 2012 10:36

יורם כתב:
AhoyIT כתב: (ניתוח שוק, חישוב סיבוכיות, תעדוף ובניית תקציב פעילות, קביעת אבני דרך ומדדי הצלחה, ניהול פעילות מולטי-דיספלינארית וכו')

אסף, באיזה קורס לומדים את כל זה? :crazy

עמנואל, אתה מכיר קורס שהחומר הנלמד בו, עוזר לתלמידים לנצח את המתחרים בצמרת תוצאות החיפוש לביטויים תחרותיים?

חלק בתואר ראשון למדעי המחשב, חלק בכלכלה וחלק רק ניסיון חיים ... הדבר החשוב הוא לרכוש תהליכי חשיבה לוגיים ולטעמי זה מתרחש רק באוניברסיטה.
ייעוץ וניהול טכנולוגי - אסטרטגיית רשת
--------------------------------------------------------------------
מנהל אתרי מאמרי דעה וידע, קולנוע, פוליטיקה ועוד.
AhoyIT
חבר ותיק
חבר ותיק

פוסטים מומלצים: 10
מוניטין: 3

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 07 יוני 2012 11:11

talprihar כתב:

עמנואל עושה רושם שאתה מנותק מעבודה בשטח.
"תיקון מסך אייפון 3GS שחור" עם מעט טראפיק והרבה קונים שהיא קלה מאוד שווה לי הרבה יותר מהמילה "אייפון" שהיא מלאת טראפיק אבל ללא רכישות וגם קשה לדירוג. יותר קשה מביטוי הראש? לא נראה לי[...]

אנחנו מדברים על ביטויי הראש והזנב הארוך בהכללה גדולה. אני יודע כבר 10 שנים שלביטוי apartment for rent houston רמת תחרותיות אפסית בהשוואה לאותו ביטוי בתוספת שם שכונה מסויימת כי לכל אחד חשוב באיזו שכונה לא לגור. מה שהדגשתי הוא שבשוק בוגר אין יותר איים של ביקוש רב+רמת תחרותיות נמוכה.
talprihar כתב:[...]ועכשיו שים לב להמשך הטעות שלך:
- אתה חושב שאם מקדם נכשל במילה אחת אז הוא נכשל כמקדם.
אתה שוכח שהוא עובד על עשרות מילים ולכן מובטח לו שהוא יצליח בחלקן, מי ביותר ומי בפחות, זה מה שיגאל מדבר עליו, שזה ניהול סיכונים.[...]
כפי שהראיתי מעלה, רק בשוק שאיננו בוגר יש איים של רמת תחרותיות נמוכה. יגאל פינס מדבר בפירוש על כל מחזור חדש של 10 ביטויי חיפוש שהוא מניח על קצה סרט הנע לקידום והוא מפיק את התוצאות הסטטיסטיות שהוא תיאר. כאשר ביטויי החיפוש מציינים מוצרים חדשים או צרכים חדשים השוק איננו בוגר על פי הגדרה. מרבית ההערות והתגובות שלי בבלוג שלך היו סביב הנושא הזה.
talprihar כתב:[...]רק בעבודה עם לקוחות צריך לדעת איזה סיכונים לקחת, אולי לא מתאים למקדם X המילה משכנתא כי הוא לא ינצח את המתחרים בה, אבל במילה "לוחות עץ" הוא ישלוט ב-10 התוצאות הראשונות, ולכן יקח בעלי מקצוע.
ויש אינסוף ביטויים שהם כמספר העסקים הקיימים בעולם ופי כמה מזה ולכן שוב מה שרשמתי:
תמיד יהיו קומץ מצטיינים (שישלטו במילים עם התחרות הגבוהה - ויש אינסוף מילים כאלו) המון בינוניים שילחמו על התחרות הבינונית (או לונג טיילים של התחרות הגבוהה ולא יקחו לקוחות ענק - ויש אינסוף מילים כאלו) ועוד רבים שייכנסו בתחרות הנמוכה או לונג טיילים - ויש אינסוף מילים כאלו - ועוד כאלו שלא יעשו כלום.

talprihar כתב:[...]ככה שבהסתכלות כללית על התחום ולא ברמת המילה הבודדת: לא רק שלא הרוב נכשלים - אלא כמעט כולם מצליחים - פשוט תלוי איפה ובאיזה רמה, יש מצליחים יותר - שבשל עובדה זו מצליחים לרצות לקוחות גדולים עם תקציבים שמנים, ויש כאלו שפחות שעובדים עם לקוחות קטנים יותר.

זהו תיאור שגוי של המציאות: אפשר באותה מידה להראות שמקדמי האתרים הכושלים לוקחים על עצמם מטלות שנועדו מראש לכישלון בגלל רמת התחרותיות הגבוהה מדי ביחס לתקציב הקידום. כולם מסתכלים על עשרת התוצאות העליונות. תתחיל לבדוק את מקדמי האתרים שעבדו על מי שבמקומות 11 עד 300 לביטויים תחרותיים ובביטויים שאינם תחרותיים ותראה איפה מתרכזים מקדמי האתרים הכושלים.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 07 יוני 2012 11:22

naduvi כתב:[...] לדעתי עמנואל מסתכל על הדברים בצורה "דרמתית" - כאילו שאם מקדם אתרים נכשל פעם אחת אז הוא לא באמת מקדם אתרים.

לא נכון, נדב. אני מדגיש בכל הזדמנות שבניגוד לכל מקצוע אחר, ובטח שבניגוד לכל מקצוע טכני, בשוק קידום בוגר כישלון עבודת הקידום של מרבית המתמודדים על אותו ביטוי חיפוש תחרותי הוא מחוייב המציאות. הביקורת שלי על אופן הוראת המקצוע היא שהקורסים הבסיסיים לא מזכירים את העובדה המצערת הזאת כדי לא להבריח את התלמידים. ואם המורים לא מבינים את זה, אז זה הרבה יותר חמור.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 07 יוני 2012 11:29

shamza כתב:בקשר לקורס של עמית מלכי - אני מעסיק משהו כמו - 25 מקדמי אתרים שחלקם הגיעו מקורסים כאלה ואחרים. ממכללת נס, הגיעו אליי 2 מקדמות אתרים. הסיבה העיקרית שאני ממליץ על הקורס של עמית היא שאלו שהגיעו אחרי שסיימו את הקורס שלו באו עם משהו שונה, שזה הרצון והידיעה שהקורס היה רק הכנה ל"חיים האמיתיים"[...]

מי אתה? תואיל להזדהות.
shamza כתב:[...]הרי אי אפשר להכין מקדם שסיים קורס לפני חצי שנה לכך שעומד לצאת עדכון פינגווין, או עדכון אחר שעתיד לבוא[...]

לא נכון. כל מי שעיניו בראשו מבין כבר 10 שנים שגוגל לא יסבול לאורך זמן מצב של מניפולציה גסה של תוצאות החיפוש על ידי קישורי זבל, וכל שינוי אלגוריתם מהווה רק החמרה נוספת מצד גוגל על שינויי האלגוריתם הקודמים. אבל מקדמי האתרים מתנהגים כאילו אפשר להישאר צעיר לנצח. וחוץ מזה, היריב של מקדם האתרים איננו גוגל אלא כל אחד ממקדמי האתרים של המתחרים.
shamza כתב:[...] לכן, אני חושב שמה שעמית עושה לעומת קורסים אחרים זה להכין את המקדמים לחשוב כמו מקדם אתרים(בצורה מעולה) וזה אומר להתעניין, לקרוא וללמוד כל יום משהו חדש.

יפה מאד. שניים מבוגרי הקורס של עמית נמנעים לעת-עתה מלהשיב על שאלה פשוטה שנשאלו בתגובה קודמת:
מה היה בחומר שלמדתם שעוזר לכם במיוחד כדי לנצח את המתחרים בצמרת תוצאות החיפוש לביטויים תחרותיים?

יורם כתב:עמנואל, אתה מכיר קורס שהחומר הנלמד בו, עוזר לתלמידים לנצח את המתחרים בצמרת תוצאות החיפוש לביטויים תחרותיים?

תגיד יורם, בפו"מ לומדים לנצח את האויב תמיד, בכל תנאי ובכל רמת פיקוד? או שלומדים איך להפעיל כוחות צבא באופן שננצח במלחמה כוללת למרות אבדן חטיבות או אוגדות שלמות?

התלונה שלי על הקורסים להכשרת מקדמי אתרים היא שהם מתעלמים ממהות המקצוע - ניצחון על המתחרים בתוצאות החיפוש - ומהעובדה שבזירה תחרותית כשלון עבודת הקידום של מרבית המתמודדים הוא מחוייב המציאות.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי זקן השבט 3 » יום ה' 07 יוני 2012 11:50

AhoyIT כתב:חלק בתואר ראשון למדעי המחשב, חלק בכלכלה וחלק רק ניסיון חיים ... הדבר החשוב הוא לרכוש תהליכי חשיבה לוגיים ולטעמי זה מתרחש רק באוניברסיטה.

אינני בטוח. יתכן והמבחן הפסיכומטרי מסנן את מי שאיננו מצטיין בתהליכי חשיבה לוגיים מלימודי מתימטיקה, מדעים, רפואה והנדסה.
סמל אישי של המשתמש
זקן השבט 3
חבר ותיק מאוד
חבר ותיק מאוד

הודעהעל ידי talprihar » יום ה' 07 יוני 2012 11:53

טוב כמה דברים,

עמנואל אתה צודק שבשוק בוגר התחרות היא קשה לעין ערוך מאשר בשוק צעיר או חדש אבל שוב זה לא משנה את מה שרשמתי - שבכל השווקים יש כמעט אינסוף ביטויי חיפוש של ראש וזנב -
בבוגרים (תחרותיים מאוד)
בצעירים (תחרות בינונית)
חדשים (חסרי כל תחרות כמו בדוגמא שיגאל נתן)

כמעט כל מקדם אתרים - אפילו אם נכשל בחלקם יוכל למצוא את מקומו בביטויים אחרים באחד השווקים האחרים בהצלחה גדולה, ובשאיפה להתקדם לשווקים יותר קשים עם הזמן, אם מישהו נכשל בגלל תקציב נמוך מידי ביחס לתחרות, זה בעיקר כשלון עסקי (כמו הדברים שאסף ציין קודם). ושוב אם ראית בנישה תחרותית מאות מקדמי אתרים שנכשלו - אין זה אומר שהם נכשלו כמקדמים באופן כללי, אלא ייתכן מאוד שהם עושים חיל במקומות אחרים.

התלונה שלי על הקורסים להכשרת מקדמי אתרים היא שהם מתעלמים ממהות המקצוע - ניצחון על המתחרים בתוצאות החיפוש - ומהעובדה שבזירה תחרותית כשלון עבודת הקידום של מרבית המתמודדים הוא מחוייב המציאות.

איך אתה יודע שלא מזכירים את זה בקורסים? אני די בטוח שלפחות חלקם מציינים זאת ולא פוחדים שהם יאבדו את התלמידים, אני יכול להבטיח לך שאני אציין זאת וגם אתן לך קרדיט על כך שאתה טורח להדגיש זאת :)
talprihar
חבר ותיק
חבר ותיק

הקודםהבא

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 49 אורחים