החיפוש הניב 4 תוצאות

Return

Re: ניתוח מתחרים, צורת חשיבה- וכיצד קשור מריו בלוטאלי?

[...]אין לי מטרה לכתוב יותר מידי סחור סחור, אני לא בא להוכיח או להיבדק :)
מה זאת אומרת? אנחנו לא דנים פה בשאלות של טעם - איזה אתר יותר יפה בעינייך - אלא בשאלות מקצועיות אוביאקטיביות.

כאשר אתה מפרסם באופן פומבי מאמר הממליץ על שיטת עבודה נתונה, או ממליץ להשקיע חלק ניכר משעות העבודה שנקנו בתקציב הקידום בפעולה של ניתוח אתרי המתחרים, אתה מזמין עלייך ביקורת אוביאקטיבית שבודקת את תקפות הטענות שלך, בין אם "באת להוכיח ולהיבדק" ובין שלא. מי שהבדיקה האוביאקטיבית הפומבית לא נוחה לו, שלא יפרסם!

חח אתה מצחיק אותי.

אתה תקבע לי אם לפרסם משהו או לא?

טוב לך, תקרא. לא טוב לך, תמשיך לקשקש בפורומים.

אני, בדיוק כמו רבים אחרים, כבר הבנתי שאתה מקובע ומדבר סחור סחור על אותו דבר בפורומים. לכן אין לי שום כוונה להתנצח איתך, להוכיח לך ובזבז את זמני ימים על ימים בפורומים. סורי- אין לי את הזמן הזה. יש לי עבודה...

לכן, מי שנאה לו ומגיב אצלי, מי שאוהב לקרוא- מוזמן בכייף. גם אחרים שעדיין לא יצא להם...

אבל מכאן ועד שאלות על ריצת 100 מטר, או לנסות ולהוכיח לך משהו...? חלומות.

במצב רגיל הייתי מבקש ממך להראות עבודה שלך בזירה תחרותית (ואת תגיד לי שהאתר של האמן ההוא , נמצא בזירה תחרותית), בה הצלחת לנצח את המתחרים בכל תקציב (כן, גם אם אתה חזק יותר בתקציב) אבל 2 סיבות מנעו ממני את זה:

1) אני מכיר את החפירה על "מה זה אומר? זה תלוי בתקציב.. וכו'"
2) אין לך אתר כזה, או שאתה לא יודע למכור בתקציב שאתה מדבר עליו, או שאתה לא מצליח לקדם שם.

אז אוותר.

שתהיה בעל יותר ניסיון בקידום אתרים, ופחות תיאוריות של קישור מהחלל שמביא אתר למקום ראשון במונח "צימרים", אולי תבין דברים אחרת :)

כאן בערך סיימתי.
על ידי Xורי
יום א' 01 יולי 2012 20:47

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

ברור לי שהשקעה נכונה לאורך 10 שנים קשה לחזור עליה, בטח שבתקופה של 6 חודשים. ולדעתי גם בכל תקציב.
אבל איך זה קשור?

שאלתי אותך אם יש לך "קבלות". כי אני פשוט לא מכיר. לא בקטע של זלזול. אני באמת לא מכיר.

ובנוגע לידע שלך. שיהיה לך כל הידע שבעולם. לא על זה הדיון. הדיון הוא על הרמה הנמוכה שאתה מביא על דיונים אחרים.
אם אינך מאמיןם שיש תשובות לשאלות כמו "מה לעשות אחרי פינגווין" פשוט אל תענה. תחסוך מפותחי האשכול המתוסכלים את התסכול שבהודעותיך.
על ידי gil_y
יום ג' 03 יולי 2012 18:00

Jump to forum
Jump to topic

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

איך מזה:

"לאחרונה קיבלנו מספר תלונות של משתמשים חדשים שקיבלו יחס לא נאות ואף מזלזל עם הצטרפותם לפורום.
סביר שרבים אחרים שלא התלוננו עזבו את הפורום בעקבות יחס דומה.
לאור זאת נבקש להתייחס למשתמשים החדשים באופן הבא:

1. אפשר ואף רצוי לברך משתמשים חדשים בפורום
2. לא לתקוף, להטיח,לבקר, להאשים גולש ששאל שאלה תמימה או סתם טעה. (הפורום הוא מקום לדיונים ומקור למידה בתחום. מותר לטעות)
3. לשמור על רמת דיון נאותה ולא לרדת לפסים אישיים גם שלא מסכימים.
4. לענות גם אם השאלה טריויאלית ולהשתדל לא להסיט את נושא הדיון.

תודה "

הגיעו לשרשור כזה?

:)
על ידי Xורי
יום ג' 03 יולי 2012 22:10

Jump to forum
Jump to topic