החיפוש הניב 4 תוצאות

Return

Re: ניתוח מתחרים, צורת חשיבה- וכיצד קשור מריו בלוטאלי?

[...]אין לי מטרה לכתוב יותר מידי סחור סחור, אני לא בא להוכיח או להיבדק :)
מה זאת אומרת? אנחנו לא דנים פה בשאלות של טעם - איזה אתר יותר יפה בעינייך - אלא בשאלות מקצועיות אוביאקטיביות.

כאשר אתה מפרסם באופן פומבי מאמר הממליץ על שיטת עבודה נתונה, או ממליץ להשקיע חלק ניכר משעות העבודה שנקנו בתקציב הקידום בפעולה של ניתוח אתרי המתחרים, אתה מזמין עלייך ביקורת אוביאקטיבית שבודקת את תקפות הטענות שלך, בין אם "באת להוכיח ולהיבדק" ובין שלא. מי שהבדיקה האוביאקטיבית הפומבית לא נוחה לו, שלא יפרסם!

חח אתה מצחיק אותי.

אתה תקבע לי אם לפרסם משהו או לא?

טוב לך, תקרא. לא טוב לך, תמשיך לקשקש בפורומים.

אני, בדיוק כמו רבים אחרים, כבר הבנתי שאתה מקובע ומדבר סחור סחור על אותו דבר בפורומים. לכן אין לי שום כוונה להתנצח איתך, להוכיח לך ובזבז את זמני ימים על ימים בפורומים. סורי- אין לי את הזמן הזה. יש לי עבודה...

לכן, מי שנאה לו ומגיב אצלי, מי שאוהב לקרוא- מוזמן בכייף. גם אחרים שעדיין לא יצא להם...

אבל מכאן ועד שאלות על ריצת 100 מטר, או לנסות ולהוכיח לך משהו...? חלומות.

במצב רגיל הייתי מבקש ממך להראות עבודה שלך בזירה תחרותית (ואת תגיד לי שהאתר של האמן ההוא , נמצא בזירה תחרותית), בה הצלחת לנצח את המתחרים בכל תקציב (כן, גם אם אתה חזק יותר בתקציב) אבל 2 סיבות מנעו ממני את זה:

1) אני מכיר את החפירה על "מה זה אומר? זה תלוי בתקציב.. וכו'"
2) אין לך אתר כזה, או שאתה לא יודע למכור בתקציב שאתה מדבר עליו, או שאתה לא מצליח לקדם שם.

אז אוותר.

שתהיה בעל יותר ניסיון בקידום אתרים, ופחות תיאוריות של קישור מהחלל שמביא אתר למקום ראשון במונח "צימרים", אולי תבין דברים אחרת :)

כאן בערך סיימתי.
על ידי Xורי
יום א' 01 יולי 2012 20:47

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם למישהו יש כבר תשובה -מה עושים עם אתר שנענש?

לחזור אחורה על הצעדים שעשית עד לעונש, לבדוק מה שגוי - אם זה קישורים שמזיקים אז להסיר, אם זה תוכן באתר שלא רלוונטי וכו'
רק אחרי שאתה בטוח שעשית את כל הצעדים האלו תגיש בקשה להסרת העונש דרך WMT.
פתרון שגוי. הסרת קישורים באופן עצמאי כמוה כבקשה מגוגל להתעלם מהם. קרא על הנזק הנוסף הצפוי מזה בתגובה קודמת שלי למעלה.

פתרון זה אינו שגוי, פתרון זה בהחלט נותן נקודה להתחיל ממנה.

הטענה הבאה:

"מהו בעצם ערכו של קישור? אך ורק התוספת שהוא מעניק לציון הרלוונטיות של הדף המקושר.

הבה נניח ששינוי האלגוריתם האחרון הוריד את ערכם של 900 קישורים נכנסים מנקודה אחת בממוצע לכל קישור לחצי נקודה בממוצע לכל קישור, ועקב כך הדף נפל ממקום 5 בתוצאות החיפוש למקום 38 בתוצאות החיפוש. אם עכשיו מנהל האתר יבקש מגוגל להתעלם מהקישורים הללו כדי "להסיר את העונש", וגוגל ייענה לבקשה (כפי שמקדמי אתרים רבים מתפללים עכשיו) הערך של כל קישור ירד מחצי נקודה בממוצע ל-0 נקודות (לא בממוצע). התוצאה תהיה שהדף ירד שוב, ממקום 38 למקום הרבה יותר גרוע, והרי לא לזה התפלל המבקש."

איננה מדויקת ממספר סיבות:

על מנת להגיד שערכו של קישור הוא רק תוספת לציון, אתה מחויב תוצאה של ניסוי מבוקר. אכן קישור יכול להוסיף, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל בודק את סך כל הקישורים ומחליט אם צורת עבודה מסוימת חורגת מהטבעיות וכתוצאה מגיע המסנן/ענישה שמעיף את האתר אחורה. ייתכן מאוד שמספר קישורים יוסיפו לציון של אתר מסוים, אך באתר אחר הם יפגעו עקב החשד שגוגל העלה לגבי חוסר טבעיות.

זאת גם הסיבה מדוע אתר כמו YNET, יהיה חסין יותר לפגיעה מאשר אתר חדש לו אין כמעט קישורים.

עוד נקודה - גוגל פעמים רבות מזהיר ב-WMT מפני קישורים שמטרתם לבצע מניפולציות.

כל עוד אין לך ניסוי ששולל את העובדה שקישורים נמדדים ומנותחים גם כסך כל הקישורים, אי אפשר להגיד שהתרומה היא "רק" לציון. ייתכן שקישורים כאלו ואחרים גורמים למסננים לבצע את הפעולה ההפוכה.

גם המשך ההסבר שלך מחייב אותך להוכיח זאת, הוא מלא בהשערות שאינן מבוססות:

ייתכן מאוד שעקב הסרת הקישורים גוגל יוריד את הציון, עם זאת ייתכן מאוד שגוגל יחליט שהפילטר שנמצא על העמוד הנתון מוסר עקב הורדת הקישורים שנועדו לעשות מניפולציות. לשם כך רואים המון אתרים שנזרקו אחורה וטופלו, חוזרים לאזור ממנו הם נזרקו גם לאחר שהוסרו להם קישורים .

על מנת להגיד שגוגל מוריד תמידית את הציון והסרת הקישורים רק תוריד יותר את הציון, צריך לדעת כיצד עובד מנוע החיפוש. מה שאף אחד לא יכול להגיד. הניסיון מראה שאכן הסרת קישורים בעייתיים (או טיפול בבעיות אחרות), אכן יכול להחזיר את האתר למקומו.

בשורה התחתונה, המון אתרים שנזרקו אחורה טופלו בהמון צורות והצליחו לחזור למעלה. גם בזירה קידום אתרים ובניית אתרים ישנם אתרים כאלו שנמצאים למעלה לאחר שנזרקו אחורה.

לכן התשובה של simon בהחלט יכולה לספק לפותח השרשור דרך לחפש את הבעיות שלו במקום לשבת ולא לעשות כלום. ייתכן מאוד שהפיתרון יהיה קשה מאוד, עם זאת ייתכן מאוד שמספר פעולות פשוטות יכולות לעזור.

לפותח השרשור שווה לנסות את הדברים, לראות היכן הוא פספס משהו ומה אפשר לתקן.
על ידי Xורי
יום ג' 03 יולי 2012 12:34

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם קישורים משולשים משפיעים יותר

סוג של מניפולציה. אני אישית אעדיף החלפה רלוונטית ואיכותית (למשל מקדם אתרים שממליץ על בונה אתרים וההפך), שמתאימה גם מחוץ לרשת האינטרנט, על פני "קומבינה" משולשת.

עוד נקודה שכדאי לשים אליה לב שמציעים לך "החלפה משולשת", היא מהיכן אתה מקבל קישור ולאן אתה מחזיר?

פעמים רבות בטענה שהחלפה כזאת משתלמת יותר, אתה מקבל קישור מאתר לוויין לא איכותי בעליל, בעיצוב נחמד ולוק של אתר מושקע, ונותן קישור לאתר המתחרה שלך.

בצורה זו אתה ממשיך לעבוד, אתה מתחזק ומחזק את המתחרה שלך- אך האתר ממנו קיבלת קישור רק הופך להיות ספאמי יותר. אל תשכח שאתה בתחרות.

שים לב למלכודות הדבש הללו.
על ידי Xורי
יום ג' 03 יולי 2012 16:07

Jump to forum
Jump to topic

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

איך מזה:

"לאחרונה קיבלנו מספר תלונות של משתמשים חדשים שקיבלו יחס לא נאות ואף מזלזל עם הצטרפותם לפורום.
סביר שרבים אחרים שלא התלוננו עזבו את הפורום בעקבות יחס דומה.
לאור זאת נבקש להתייחס למשתמשים החדשים באופן הבא:

1. אפשר ואף רצוי לברך משתמשים חדשים בפורום
2. לא לתקוף, להטיח,לבקר, להאשים גולש ששאל שאלה תמימה או סתם טעה. (הפורום הוא מקום לדיונים ומקור למידה בתחום. מותר לטעות)
3. לשמור על רמת דיון נאותה ולא לרדת לפסים אישיים גם שלא מסכימים.
4. לענות גם אם השאלה טריויאלית ולהשתדל לא להסיט את נושא הדיון.

תודה "

הגיעו לשרשור כזה?

:)
על ידי Xורי
יום ג' 03 יולי 2012 22:10

Jump to forum
Jump to topic