החיפוש הניב 12 תוצאות

Return

Re: איזה כלי הכי טוב לצפייה בקישורים נכנסים?

שלום לכולם. השימוש שלי בכלי "ריגול תעשייתי" של לינקים מהסוג הזה הוא בעיקר לראות את כל הדומיינים המפנים לאתר שאותו אני בודק, בעיקר כדי שאוכל לקבל רעיונות ללינקים לאתר שלי[...]
זו טעות ישנה ונפוצה. כל עוד אין דרך להעריך ברמת אמינות סבירה את ערכו של קישור, אינך יודע האם ערכו חיובי וגדול, חיובי וקטן, אפס, שלילי וקטן או שלילי וגדול. לקרוא לעיון ברשימת קישורים של מתחרה בשם "ריגול תעשייתי" זו בדיחה. ומאחר וגם למפתחים של כלים שנועדו כביכול לסייע למקדמי אתרים לבצע "ריגול תעשייתי" אין דרך להעריך, ברמת אמינות סבירה, את ערכו של קישור, מה ש הם עושים זה הונאה.
[...]במקרה שלי השיטה הזאת מקבלת משנה תוקף היות ואני בשווקים זרים (שפות אירופאיות) וצריך למפות כל שוק כזה בנפרד. מיפוי של לינקים מצביעים אל המתחרים שלי מאד עוזר לי. אם כך, האיפיון הוא פשוט: כלי המראה לי את כל הדומיינים המצביעים לאתר כלשהו. זו נקודת התחלה לא רעה, לדעתי. זקן?
לא. זו נקודת התחלה גרועה מאד כי כל מה שייעשה בעתיד נגזר מאחיזת העיניים בנקודת ההתחלה.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 21 מאי 2012 00:01

Jump to forum
Jump to topic

Re: סקר - באיזה אחוז של אנקור טקסט מדוייק אתה משתמש?

painkille5 כתב:ואולי בגלל שכל המקדמים נזהרים היום לא לעשות את זה, דווקא טקסט העוגן בקישורים הטבעיים מגוון פחות? [...]
:clap
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 22 מאי 2012 20:18

Jump to forum
Jump to topic

מה בלאקג'ק זומם לנו גם הפעם?

תמונה
איגור התחיל ובלאקג'ב ממשיך את הטרנד של דירוג האתרים עם טייטלים מקוריים,

אבל המתודה... מי יצליח לזהות הפעם איך זה קרה?...

אני בטוח שעוד נשמע ממנו :)...
על ידי talprihar
יום ד' 11 יולי 2012 23:34

Jump to forum
Jump to topic

עדכון אחרון של גוגל נקרא ... עמנואל

כנראה שבגוגל התרשמו מאוד מעמנואל שלנו ופרגנו לו עם Emanuel Update
http://searchengineland.com/dmca-reques ... thm-130118
:clap2
על ידי נקסט
יום ו' 24 אוגוסט 2012 22:04

Jump to forum
Jump to topic

Re: איזה כלי טוב יותר לניתוח לינקים של מתחרים Majestic או Se

אני מתלבט איזה כלי אמין יותר לניתוח לינקים של מתחרים שלי MajesticSeo או Link Explorer של SeoMoz ?
אשמח לקבל המלצות
שני הכלים נבנו על פי מודל של גוגל שכבר היה מיושן כאשר הכלים יצאו לשוק. אף כלי לא מספק למשל מידע על שיעור השימוש בקישור, או על איזה קישורים נשלחו או יישלחו התראות ודרישות להסירם. בשנת 2013 הכלים הללו אינם מספקים יותר כל מידע שימושי.
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 08 נובמבר 2012 12:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: שאלה אל עמנואל + אחרים. מה דעתכם?

עמנואל,
אתה אומר שכדי ליצור פיתיון קישורים צריך לחשוב מחוץ לקופסא,
אתה טוען שבמשך חייך לא ראית מעל 7 או 5 אנשים שחושבים מחוץ לקופסא.
אני מניח שמדובר ביצירתיות.
בנוסף, בכנס קידום האתרים האחרון, ראינו הרצאה של בחור שהסביר על איך להיות יצירתי.

בוידאו הזה הבחור טוען שיצירתיות היא דבר נלמד.
בדקה 1:30.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2RYbA_3ImU
אשמח לדעת מה אתם חושבים?
זו גם אחלה הזדמנות לחשוף בפני כמה אנשים קצת דברי חכמה, מעבר לכסף.
מי שחושב שזה מעניין, שיכנס לאתר פרויקט ונוס thevenusproject com
תיהנו :)
התאכזבתי מההרצאה. לא דובר בה כלל איך לחשוב מחוץ לקופסא. המרצה הציג נוסחה אחת, שמי ש המציא אותה אולי באמת חשב מחוץ לקופסא, אבל כל הדוגמאות הבאות היו איך לחשוב בתוך אותה קופסא.

אפשר לחשוב בתוך קופסא משוכללת מאד (השיטה המדעית היא הקופסא המשוכללת ביותר) ולקבל פרס נובל, ואפשר לחשוב מחוץ לקופסא ולהיזרק ממעבדת מחקר באוניברסיטה יוקרתית. קרא את סיפורו של הישראלי שזכה בפרס נובל לכימיה בשנת 2011 - פרופ' דן שכטמן
(http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7% ... 7%9E%D7%9F).

כאמור, בכל שנותיי הרבות לא פגשתי יותר משבע אנשים שבאמת חושבים "מחוץ לקופסא". איך זיהיתי אותם? הם לא למדו לחשוב ממישהו אחר , ואני חושד שהסיבה היא שהאינטלקט שלהם גדל בבידוד מסוג זה או אחר (וגם היו להם נתונים התחלתיים יוצאי דופן) - הם יצרו לעצמם קופסא חד-פעמית , אתה מזהה את האיכות הנדירה של תוצרי החשיבה, אבל לא מזהה את התהליך שיצר אותם. לעומת זאת, כאשר אתה מדבר עם מישהו כמה דקות די קל לזהות כמו מי הוא חושב. וחשוב על כך שגם אוטיסט "חושב מחוץ לקופסא".

כאשר אני מפרסם בחתימה שלי שדרושים "מקדמי אתרים בעלי כושר המצאה יוצא דופן" אינני מזהה את קיומו של כושר המצאה עם חשיבה מחוץ לקופסא , כי זה משהו הרבה יותר נדיר. כושר המצאה אפשר כנראה ללמד ולפתח, בשביל חשיבה מחוץ לקופסא צריך כנראה לגדל מישהו בבידוד.

ריבוי מודעות ה"דרושים" למקדמי אתרים ש"חושבים מחוץ לקופסא" הוא לא יותר מבדיחה גרועה.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 03 דצמבר 2012 11:47

Jump to forum
Jump to topic

Re: עיצוב אתר בסגנון אחר - אשמח לביקורת

שלומי, שיחקת אותה. ממש אהבתי.

הערות שלא קשורות לעיצוב - טופס יצירת קשר שיהיה עם שדות חובה (אפשר לשלוח אותו ריק)
אחרי שלוחצים על השדה בטופס הטקסט שבתוכו (value) נעלם, אבל אם לוחצים במקום אחר הטקסט לא חוזר
מה ששמת כרגע זה onfocus ואתה צריך להוסיף onblur רק עם הגדרות הפוכות לגבי הטקסט..
מקווה שהצלחת להבין.

בכל מקרה אחלה של אתר
על ידי simon
יום ג' 28 מאי 2013 10:05

Jump to forum
Jump to topic

Re: ביקורת על דף נחיתה

אהלן שלומי,
הבעיה כאן לדעתי בעיקר בצבעים, הפונט בהיר מדי ולא ממש קריא, גם את המסגרת הייתי עושה יותר כהה
אולי את הרקע הוורוד של הטופס הייתי מחליף למשהו יותר עדין, למרות שמצד שני זה מאוד מושך את העין וזה יביא להמרות. תשקול את זה
להוסיף טלפון במקום בולט

זהו :wink:
על ידי simon
יום ג' 02 יולי 2013 09:20

Jump to forum
Jump to topic

Re: ביקורת על דף נחיתה

תגובה נוספת שלי בפורום משלים(מעט נידח למרות שפעם השקיעו בו:P )
http://www.seofree.co.il/forum/viewtopi ... 2968#p2968
על ידי מנשה אברמוב
יום ג' 02 יולי 2013 20:47

Jump to forum
Jump to topic

Re: דף נחיתה / מיני אתר - ביקורת

CTRL+F5
עכשיו נראה עובד.
על ידי TopGun(Alka)
יום ה' 18 יולי 2013 19:33

Jump to forum
Jump to topic

Re: תוכנית שותפים ישראלית חדשה ושווה!!!

5 אחוז רווח ? בעל אתר מחפש את מקסימום רווח ולכן הסיכוי שמישהו יעבוד אתכם הוא אפסי. אל תשכחו שרוב האנשים שיש להם פרסומות באתרים כבר יודעים מה עובד ומה לא עובד ולכן הסיכוי לתת למישהו חדש ולא מוכר לנסות להרוויח בתוך האתר שלהם שכבר יש שם ספק יציב של הכנסות זה בגדר התאבדות עיסקית.
על ידי someone100
יום א' 21 יולי 2013 13:34

Jump to forum
Jump to topic