החיפוש הניב תוצאה אחת בלבד

Return

Re: היי חברים! אשמח לקבל חוות דעת על האתר החדש של כתיבת מומח

באתר שמציג את עצמו כמתמחה ב"כתיבת מומחים", הייתי משקיעה בעריכה מהודקת יותר ובהגהה קפדנית. האתר שלך לא יכול להרשות לעצמו מה שאתרים אחרים יכולים. עם כל הכבוד לגוגל ולקידום, בסופו של יום, לא מספיק שהגעתי לאתר, אני צריכה לשכור את השירות שלכם, שהרי זו המטרה של האתר. לא?

הניסוחים בעמוד הבית קצת מסורבלים בעיני, אין אחידות והפיסוק לא מספיק מדויק.

ניסוח
"לקוחות "כתיבת מומחים" זוכים לקבל את השירות באופן מיידי, ונהנים מזמינות כמעט בכל שעות היום והערב, תשובות ברורות לכל שאלה וגיבוי מלא של התכתבויות הדואר האלקטרוני להתנהלות כל הזמנה."

פיסוק
הפצת מאמרים עם קישור אל אתר האינטרנט שלכם היא הדרך המובילה לקידום האתר, פנו אלינו עוד היום לבניית קישורים איכותיים מאתרים מובילים ומתוכן מקורי ומרענן! (צריכה להיות נקודה ולא פסיק בין שני המשפטים האלה ואין הצדקה לסימן הקריאה בסוף המשפט.)

אחידות
אם במשפט האחרון כתבת "... קישורים איכותיים מ אתרים מובילים ו מ תכון מקורי..." היה כדי לשקול שגם למעלה במשפט הראשון היה כתוב נהנים מ זמינות, מ תשובות, ו מ גיבוי ואולי זה גם היה הופך את המשפט ההוא לברור יותר.

צרם לי גם הניסוח הזה - "על ארבעה נושאים אנחנו בכתיבת מומחים לא מתפשרים:"

קטנוני ומעצבן, אני יודעת, אבל אלה רק ההערות שלי ורק על העמוד הראשון. תאר לך מה עורכת לשונית היתה אומרת. אולי כדאי לבדוק.
על ידי shushu
יום ש' 28 ספטמבר 2013 07:48

Jump to forum
Jump to topic