החיפוש הניב 3 תוצאות

Return

Re: בניית קישורים

שלום אלדד.

השאלה היא למה אתה מעוניין לבנות קישורים חיצוניים לאתרך. אם אתה פשוט מעוניין בקישורים שאין בהם ערך ניתן לרכוש כאלו למכביר בדולרים בודדים או לרכוש תוכנה שמייצרת כאלו... האם יש באלו ערך? לא. האם סביר להניח שהם יזיקו יותר מאשר יועילו? כן.

מוטב לך, בתחום התחרותי בו אתה מתעסק לחשוב האם תוכל להתעלות ולספק ערכים מוספים רבים יותר מכל מתחרה פוטנציאלי.
האם זה יהיה זול? לא. סביר להניח שאף יקר.
האם זה יהיה מהיר? ייתכן אבל זה ישפיע בוודאות על המחיר וייקר אותו עוד יותר.

היות ובמקרה, אני מכיר את התחום בו אתה עוסק (מניסיון) ויודע שמדובר בתחום שקיימת בו תחרות לא מעטה ההמלצה שלי היא לבחון שיווק בערוצים אחרים כמו פרסום ממומן הנעשה בצורה חכמה- שם לפחות אתה יודע שהכסף שלך קונה בדיוק מה שהוא יכול לקנות. אתה קונה ישירות מגוגל (מקסימום תהיה עלות זניחה יחסית לניהול מקצועי שגם הוא, יחסוך לך בסופו של עניין עלות גבוהה)

אין הזדמנויות בשוק איפה שהפרסום יקר, כך יהיה גם הקידום ומה שיעלה לך בזול יעלה לך בסופו של דבר ביוקר.
על ידי eitanya
יום ה' 13 דצמבר 2012 18:12

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה בשבילכם עובד הכי טוב?

בלי להיכנס לוויכוח אציין שהשאלה הזו מעלה אצלי את האנלוגיה לשאלה הבאה:

איך אתם מגיעים הכי מהר?

תשובות אפשריות:

1. לא עוצרים באור אדום
2. לא עוצרים בעצור
3. עוברים את המהירות המותרת
...
גורמים לאחרים להאט

כשמערב היה פרוע, כשהשוטרים היו חסרי אונים (ותקנים) ולא יכלו (או רצו) "לאכוף את החוקים" - כל התשובות עשויות להיות נכונות.

האם זו הדרך המהירה והבטוחה גם יחד? היום?

השוטרים שאנחנו דנים בהם התחילו לעשות לאחרונה הרבה מבצעי אכיפה...
על ידי eitanya
יום ד' 26 דצמבר 2012 22:45

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם יש חשיבות ל SERP בבדיקת site:example.com

לא בהכרח יש קשר והגיון לסידור התוצאות למרות שכן אצפה למצוא את דף הבית במקום הראשון ומהניסיון האישי שלי, הרבה פעמים את הדפים המובילים - בדפי התוצאות הראשונות באינדוקס.
אם תעשה את הבדיקה לאתר yahoo למשל מה תקבל?
אני קיבלתי בתוצאה 5 תחזית מזג אוויר לעיירה שכוחת אל שאת שמה אני לא ממש מכיר. הרבה לפני קטגוריות נוספות (למרות שאפשר לראות גם מספר קטגוריות חשובות)

לגבי תעדוף דפים בראיית המנוע, באופן כללי יש כמה דברים שהייתי ממליץ עליהם:

1. כמובן- יותר קישורים פנימיים רלוונטיים, מתוך התוכן הייחודי של הדפים. קישורים גדולים ומודגשים יותר, הן בתפריט והן בתוכן הדף יכולים לקבל תעדוף (על בסיס, סבירות גבוהה יותר ללחיצה)
בהקשר זה דף שהוא גם קטגוריה, ותחתיו עולים דפי בן נוספים באופן שוטף יכול לקבל תעדוף.
להוסיף קישורי פירורי לחם, יכול לעזור לגוגל להבין את התעדוף וההררכיה.
2. כמובן שיותר קישורים חיצוניים טובים ורלוונטיים, שיתופים ומה שמסביב
3. פריוריטי גבוה, במפת אתר XML יכול לעזור מעט
4. sitelinks - במידה ומופיעים לאתר על הברנד ניים ואולי על ביטויים אחרים- יש לך אפשרות דרך כלי גוגל למנהלי אתרים לסמן מה לא לשים. כך אפשר לכוון בהדרגה למה שכן וגם זה יכול להוות סממן לדפים החשובים יותר.
על ידי eitanya
יום ו' 14 אוקטובר 2016 20:21

Jump to forum
Jump to topic