החיפוש הניב 4 תוצאות

Return

Re: ביקורת אתר ייעוץ עסקי שלי doron.biz

האתר שלי בנושא ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי ומכירות מציע שירותי ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים
האתר בנוי על תבנית גמישה של וורדפרס ובכוונה תחילה כולל תפריט רק בתחתית הדפים, כך שכל דף נראה כדף נחיתה
http://www.doron.biz
אשמח לקבל רעיונות להגדלה נוספת של אחוזי ההמרה של האתר, הגבוהים בכל מקרה.
האתר נמצא במקומות הראשונים בגוגל בביטויים
יועץ שיווק
יועץ עסקי
ועוד
תודה מראש
דורון יניב
יועץ שיווק

נהנתי לקרוא את הדיון וצר לי לאכזב את כולם שאתר כזה כן יכול לייצר אחוזי המרה טובים.
אני באופן אישי לא מאמין בעבודה מול גרפיקאי עם עסקים קטנים.

מבדיקה קצרה שעשיתי באתר מסתבר שדורון מכיר היטב את עולם הקופירייטינג ועולם הוידאו, ומנסה להתמודד במקומות שהם הוא יכול לנצח, קידום ביטויי הזנב הארוך ופלטפורמה חינאמית של וורדפרס.

דורון תמשיך בעבודת נמלים לקדם עוד ביטויים וממליץ לך לשלב אדוורדס עם המומחה שאתה מציג באתר.

הרבה הצלחה
ירון יוגב
ppc simple
על ידי yaron.yogev
יום ש' 16 יוני 2012 18:52

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: פנייה לעמנואל

gil_y כתב:הרשה לי מעט להקדים. אם אינך מאמין בשתילת תוכן. אינך מאמין בבניית קישורים, אינך טכנאי אתרים שמתעסק באתר עצמו.
מה אתה עושה?

עמנואל חוקר את התחום ומלמד מקדמי אתרים איך לחשוב, מה שבעיני הרבה יותר חשוב מטכנאי קידום אתרים !
על ידי yaron.yogev
יום ד' 25 יולי 2012 13:08

Jump to forum
Jump to topic

Re: השתלמות מקצועית - קידום אתרים אחרי "פנדה" ו"פינגווין"

לידיעת הקוראים:
לאותה כותבת תכנים איכותיים במחירים הוגנים כתבתי שיש לה עכשיו הזדמנות יוצאת מהכלל להתחיל להרוויח יפה מאד מכתיבת תוכן מקורי, יצירתי ומעולה, ואין לה יותר צורך לבזבז את זמנה וכשרונה על כתיבת 300 מילים ב-30 שקל, כאשר אתר הלקוח רק נענש מזה. לא היה בזה שום התנשאות - להפך.

מהסמינרים אני לומד לא פחות משאר המשתתפים איך להתאים את העבודה שלי ואת שיטות המכירה לתנאים המשתנים. ירון יוגב העיד על זה בתגובה קודמת.

אכן לאחר שיחות ארוכות עם עמנואל אין לי ספק שעמנואל ערוך למכור עבודת קידום אתרים לחברות מאוד מאוד מסוימות.

יעקוב עמנואל לא פונה ללקוחות שאתה פונה !

להערכתי אין בישראל מקדמי אתרים המסוגלים לשוחח עם הלקוח בגובה העיניים ולסגור איתו עסקה כפי שעמנואל עושה,

אני יכול להעיד על עצמי שגם לי זה חדש וגם אני מתקשה לשווק את הפעילות הזו כפי שעמנואל עושה ואף אני הולך לעבור אצל עמנואל אימון אישי.

אני ממליץ לך יעקוב להגיע לסמינר של עמנואל ולעבור השתלמות במכירת פרויקטים.
על ידי yaron.yogev
יום ד' 15 אוגוסט 2012 14:40

Jump to forum
Jump to topic