החיפוש הניב 105 תוצאות

Return

Re: בעל עסק, מעוניין באתר מותאם לטלפון הנייד והטאבלט?

תואיל לספר במה אתם שונים מכל משרדי הקידום ומקדמי האתרים העצמאיים שמדקלמים את אותן הסיסמאות בדיוק.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 14 ינואר 2014 17:34

Jump to forum
Jump to topic

Re: נוסחה לעמוד עם הרבה תוכן

דניאל, אני ממליץ לך לשכוח מנוסחאות בקידום אתרים נגד מתחרים ראויים. האם היית נהנה לבקר ברחוב מסחרי או בקניון שכל החנויות בו מציגים בחלון הראווה ומחזיקים במחסן את אותם המוצרים בדיוק?
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 28 ינואר 2014 16:40

Jump to forum
Jump to topic

Re: מחקר מילות מפתח - מדרג seo

"מחקר" מילות מפתח זה קישקוש. לא די בלדעת איזה ביטויי חיפוש נשאלים יותר מאחרים - חייבים גם לדעת האם ניתן לקדם את הדף למקום בצמרת תוצאות החיפוש שי צדיק את עלות עבודת הקידום וגם יצור רווח תפעולי בגבולות תקציב הקידום הנתון . לפני כ-8 שנים המצאתי ופיתחנו אצלנו כלי שאיפשר למדוד בפועל (ולא רק להעריך), לאחר כיול לתפוקה לשעה של משרד הקידום הספציפי, לאיזה מקום ניתן להגיע עם תקציב נתון X או עם תקציב נתון Y וכו'.

דוגמא מאירת עיניים עד כמה הנחות היסוד השגויות שלך (אם כי הן נפוצות בקרב מקדמי האתרים) מוצגות, ללא שמץ של חשיבה ביקורתית, במאמר היא הטענה שמספר תוצאות החיפוש מהווה מדד לרמת התחרותיות היחסית של ביטוי החיפוש.
על ידי זקן השבט 3
יום ש' 15 מרץ 2014 14:00

Jump to forum
Jump to topic

Re: מחקר מילות מפתח - מדרג seo

עדיף מוצרט מאשר לקרוא אותו דבר במלל שונה ש לא בטוח שהוא נכון אצל חלק מהכותבים.[...]
אלברט, מה זאת אומרת לא בטוח שהוא נכון ? ממתי קידום אתרים (נגד מתחרים ראויים) עוסק בדברים שהם בטוח נכונים?
בקצרה.
אם אתה יורה ופוגע, זה בטוח נכון שהכיוון היה יחסית נכון אחרת לא היית פוגע :)
בכל מקרה, מה "שנכון" עכשיו לא יהיה אולי נכון "מחר".
אם מה שנכון עכשיו לא יהיה (אולי) נכון כבר מחר (כי גוגל משנים בלילה את המדיניות שלהם ומענישים את מה שהם סלחו אתמול) איך תדע שפגעת? בעבודתך, העיקרית כמדומני, כבונה ו"טכנאי" אתרים, יש כללים ברורים וידועים, ואם יש חידוש או שכלול, הוא מתפזר מיד ברחבי הרשת.
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 19 מרץ 2014 11:18

Jump to forum
Jump to topic

Re: קידום אתרים; העבדה הכי טובה?

מאמר מעניין, עבודה מאוד תחרותית ומתגמלת ב חלק מהמקרים...
כאשר כתבתי בפורומים שמהות עבודת מקדם האתרים היא לנצח את המתחרים הראויים בתוצאות החיפוש, המגיבים, ללא יוצא מן הכלל, התקוממו וטענו שיש לשלם להם על עצם ביצוע העבודה, ללא קשר לתוצאות. ראו למשל את המחלוקת המשתרעת על פני שבעה עמודים ב-http://www.actv-tec.co.il/forum/viewtopic.php?f=1&t=2475.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 11 מרץ 2014 09:55

Jump to forum
Jump to topic

Re: הבדיחה הנואשת האחרונה בנושא "בניית קישורים"

עמנואל, לא הבנתי מה אתה עושה .... מקדם אתרים בחו"ל ומוכר מוצרים?
מה שאני רשאי לספר בשלב זה הוא שאנחנו מגייסים, ממיינים ומדריכים עובדים מוכשרים, בעלי כושר המצאה יוצא דופן , כצוות עובדים שיוצר תוכן שהוא גם יותר אהוב בעיני המבקרים מאשר תכני האתרים המתחרים, וגם מקורי וחד-פעמי לכל אתר, כך שגוגל יקפיץ אותו למקום הראשון. עד עכשיו עובדי הקידום הוכשרו, בקורסים או בלימוד עצמי, לעשות את מה שכולם עושים כי זה מה שעושים כולם . אבל גוגל כבר לא אוהב את זה, כפי שודאי שמת לב.

בעלי ומנהלי משרדי הקידום מתחילים להבין סוף-סוף (ראה את האתר המחודש של עידו סלע - wisy) ש אין להם יותר שימוש במקדמי אתרים "בעלי ניסיון" שיודעים רק "לבנות קישורים" כי זה מה שכולם עשו בזמנו. אנחנו מציעים להם שיתוף פעולה במיזמים בדמות שימוש בצוות עובדים מתאים למטלה, מוכשר ומיומן, ש מנוהל (במונחים של מנהיגות מקצועית ) נכון - הרי אי-אפשר לתת למי שהוכשר רק להעתיק לנהל ממציאים. האמירה היותר נפוצה והיותר שגויה ששמעתי מבעלי ומנהלי משרדי קידום בעבר היתה: "לא באתי להמציא את הגלגל מחדש".
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 26 מרץ 2014 16:28

Jump to forum
Jump to topic

Re: כותב תוכן לאתרים ומאמרים איכותיים באנגלית

שלום לכולם,
שמי דן, בעל ניסיון רב בכתיבת תוכן באנגלית בכלל ומאמרים שיווקיים לאתרי אינטרנט בפרט, ומעוניין להציע את שירותיי לחברי הפורום. ביכולתי לכתוב על כל נושא בצורה מקצועית , מעניינת ורהוטה, נקייה משגיאות כתיב ודקדוק, תוך שימוש במילות מפתח ובכללי SEO לקידום במנועי החיפוש, אם נדרש.[...]
דן.
יופי דן. מזמן רציתי להתייעץ עם מומחה כמוך. יש לי שני אתרים למסחר אלקטרוני: אחד מוכר לשוק היעד דובר האנגלית נעלי ערב ונעלי הליכה לנשים והשני מוכר לשוק היעד דובר האנגלית נעלי ספורט לנשים ולגברים. האם תכתוב תוכן לאתר נעלי הספורט על סמך ההנחה שנשים קונות נעלי ספורט כמו שהן קונות נעלי ערב ונעלי הליכה או על סמך ההנחה שנשים קונות נעלי ספורט כמו שגברים קונים נעלי ספורט?
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 01 אפריל 2014 21:34

Jump to forum
Jump to topic

Re: אתר טיסות לאילת

כותה התוכן שלך עושה ממך צחוק:
...וכמובן איך אפשר לשכוח את בתי המלון המפוארים והידועים לשמצה בכל הארץ.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 04 אוגוסט 2014 22:03

Jump to forum
Jump to topic

Re: החלפות קישורים בחו"ל

אפשר שמקדמי האתרים בחו"ל הרבה יותר זהירים מהישראלים ולוקחים ברצינות את האזהרה של הנהלת חברת גוגל שלא להחליף קישורים, אחרת שני האתרים ייענשו ויעופו מצמרת תוצאות החיפוש, כפי שאכן כבר קרה למיליוני אתרים בעולם. קרא את "הנחיות גוגל למנהלי אתרים".
על ידי זקן השבט 3
יום א' 17 אוגוסט 2014 11:44

Jump to forum
Jump to topic

Re: פינגווין 3 בדרך?

מישהו הופתע מכך?
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 20 אוגוסט 2014 11:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: זווית שלי על שינוי בתוצאות חיפוש של גוגל

שי, בוקר טוב.

צר לי לומר ששני הטיפים הראשונים בסרטון מיושנים וכבר לא מועילים. כך למשל, אתה ממליץ על יצירת "תוכן איכותי" מבלי להגדיר מה הוא המדרג שעל פניו גוגל שופט את איכות התוכן, כאילו יש רק שתי קבוצות והפרוצדורה של גוגל היא רק להכריע האם לסווג את תוכן הדף כ"איכותי" (זכאי להיות מוצג בצמרת תוצאות החיפוש) או כ"לא איכותי" (לא זכאי להיות מוצג בצמרת). מה יקרה לדעתך אם לביטוי חיפוש נתון יש 200 תוצאות חיפוש בעלות תוכן "איכותי" ו-600 בעלות תוכן "לא איכותי"?

וחוץ מזה, אין שום קשר בין התגובה שלך לנושא שפתח פה לאוניד. זה רק תירוץ לשתול קישור "שאינו טבעי" (ולכן גוגל או שמתעלם ממנו או שיעניש את האתר שלך בגללו) מתוך ניסיון כושל לקדם את האתר שלך, בהתאם לאחד מארבעת הטיפים.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 14 אוקטובר 2014 10:42

Jump to forum
Jump to topic

Re: אחרי הרבה שלא הייתי פה, שאלה מהותית

מהניסיון שלי , אין בעיות עם הדוגמא שנתת בתנאי שבאמת אין תוכן שמפר זכויות יוצרים בעמוד.
הניסיון נצבר ב עבר , מפתה מאד להמשיך להשתמש בו גם ב עתיד , אבל בדיוק ברגע זה ב הווה הנהלת חברת גוגל משנה את התנאים מהקצה אל הקצה. זה מה שכבר גרם לאלפי מקדמי אתרים בישראל לנטוש את המקצוע. מי שרוצה לעסוק בתחום שבו ניסיון העבר ימשיך לשרת אותו גם בעתיד עדיף שילמד פחחות רכב.
על ידי זקן השבט 3
יום ש' 04 אוקטובר 2014 11:45

Jump to forum
Jump to topic

Re: האתר לא נבנה על ידי אבל בכל אופן אני רוצה לקבל חוות דעת

ספר זה משהו אחר לגמרי, והתיאוריה לא מדברת על ספר אלא על הצגה של מידע במסך/פלייר/מודעה/מצגת שיווקית ללקוח מזדמן שצריך להתמצא בפעם הראשונה שהוא רואה את האתר/מצגת...[...]שנה טובה!
אם אינני טועה, מקורו של כלל האצבע הזה הוא במחקרים פסיכולוגיים בתחום היכולת לטפל במקביל מספר פריטי מידע. סוחרי תכשיטים למשל יודעים מניסיון שלא להציג לקונה יותר ממספר מוגבל של פריטים יחד , כי אז עולה מאד הנטיה שלא לבחור באף אחד מהם.

לעומת זאת, איש לא נכנס ל כל פריטי התפריט של אתר אינטרנט יחד .

שנה טובה לך ולכל משתתפי וקוראי הפורום!
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 23 ספטמבר 2014 20:27

Jump to forum
Jump to topic

Re: מהם הדרכים הטובות ביותר לקידום האתרים?

raphaels כתב:אהלן, אני מתעסק בתחום קידום האתרים ורציתי לשמוע ממכם מהיא הדרך הטובה ביותר לקידום האתר (לדעתכם)...

קרא את הדיון המתגלגל, על פני שלושה עמודים עד עכשיו, ב-http://www.actv-tec.co.il/viewtopic.php?f=1&t=5835&p=50015#p50015.
על ידי זקן השבט 3
יום א' 08 מרץ 2015 13:05

Jump to forum
Jump to topic

Re: למה חשוב לעבור קורס קידום אתרים?

בתור מקדם האתרים הותיק בישראל, וכמי שמלמד ומנהל את עבודתם של מקדמי אתרים רבים, אני קובע ש:
לא צריך ללמוד קידום אתרים.
הסיבה היא שהשינויים בתחום הזה כל כך תכופים וכל כך רדיקליים, שהאינטואיציות המקצועיות הופכות במהירות למיושנות, שגויות ומזיקות.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 16 מאי 2016 10:45

Jump to forum
Jump to topic

Re: אתר לא מופיע בחיפוש גוגל

עד איזה מקום בגוגל חיפשת?
על ידי זקן השבט 3
יום ש' 06 מאי 2017 11:51

Jump to forum
Jump to topic

Re: אתר לא מופיע בחיפוש גוגל

החיפוש site:siepel.co.il/ או כל חיפוש אחר שמתחלף לחיפוש הזה לא מציג את ביטויי החיפוש שעבורם האתר מוצג בגוגל אלא את דפי האתר הזה שמאונדקסים בגוגל.
על ידי זקן השבט 3
יום א' 21 מאי 2017 15:02

Jump to forum
Jump to topic