החיפוש הניב 105 תוצאות

Return

Re: מה זה תוכן איכותי בעיניכם?

בשביל לתת הגדרה פשוטה ניתן להסתפק בהגדרה שאיכותי זה כאשר הגולש קורא את המאמר עד הסוף. ולא עוזב באמצע
העניין הזה נידון פה פעמים רבות. תוכן טוב ושימושי לדף האינטרנט של סניף בנק יציין רק את הכתובת, מספרי הטלפון ושעות הפתיחה. זה יעסיק את הגולש 20 שניות לכל היותר. אם הוא נזקק ליותר זמן זה יהיה רק משום שמקדם האתרים הסתיר את המידע הזה בהמון מלל מיותר.
על ידי זקן השבט 3
יום ש' 12 מאי 2012 21:56

Jump to forum
Jump to topic

Re: איזה כלי הכי טוב לצפייה בקישורים נכנסים?

שלום לכולם. השימוש שלי בכלי "ריגול תעשייתי" של לינקים מהסוג הזה הוא בעיקר לראות את כל הדומיינים המפנים לאתר שאותו אני בודק, בעיקר כדי שאוכל לקבל רעיונות ללינקים לאתר שלי[...]
זו טעות ישנה ונפוצה. כל עוד אין דרך להעריך ברמת אמינות סבירה את ערכו של קישור, אינך יודע האם ערכו חיובי וגדול, חיובי וקטן, אפס, שלילי וקטן או שלילי וגדול. לקרוא לעיון ברשימת קישורים של מתחרה בשם "ריגול תעשייתי" זו בדיחה. ומאחר וגם למפתחים של כלים שנועדו כביכול לסייע למקדמי אתרים לבצע "ריגול תעשייתי" אין דרך להעריך, ברמת אמינות סבירה, את ערכו של קישור, מה ש הם עושים זה הונאה.
[...]במקרה שלי השיטה הזאת מקבלת משנה תוקף היות ואני בשווקים זרים (שפות אירופאיות) וצריך למפות כל שוק כזה בנפרד. מיפוי של לינקים מצביעים אל המתחרים שלי מאד עוזר לי. אם כך, האיפיון הוא פשוט: כלי המראה לי את כל הדומיינים המצביעים לאתר כלשהו. זו נקודת התחלה לא רעה, לדעתי. זקן?
לא. זו נקודת התחלה גרועה מאד כי כל מה שייעשה בעתיד נגזר מאחיזת העיניים בנקודת ההתחלה.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 21 מאי 2012 00:01

Jump to forum
Jump to topic

Re: סקר - באיזה אחוז של אנקור טקסט מדוייק אתה משתמש?

painkille5 כתב:ואולי בגלל שכל המקדמים נזהרים היום לא לעשות את זה, דווקא טקסט העוגן בקישורים הטבעיים מגוון פחות? [...]
:clap
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 22 מאי 2012 20:18

Jump to forum
Jump to topic

Re: היכן הייתם ממליצים ללמוד קידום אתרים?

בעבר כולם יכלו להשתתף בסקר גם בלי להרשם לפורום.
כיום ( לאור תוצאות לא הגיוניות שנתקבלו בסקרים קודמים) רק אלו שרשומים לפורום יכולים להצביע.
אני לא ראיתי הרשמה חריגה בימים של הסקר אבל אפשר לבדוק זאת טוב יותר בלשונית של "משתמשים".
ובכן:
הסקר פורסם ב-5 יוני 2012. בירור קצר העלה ששלושה מהממליצים היותר קולניים על מכללת "נס" (uri120, julie, shamza) נרשמו לפורום בימים 6 ו-7יוני 2012, שאלה הימים שבהם גם כתבו את ההמלצה ואפשר להניח שגם הצביעו בסקר. אבל מאז לא היה להם מה להוסיף לשום דיון. ממליצה נוספת (redseo) רשומה בפורום מאז 20 ינואר 2012 והספיקה לכתוב מאז 18 תגובות.

ביום 6 יוני 2012 נרשמו גם:
1. אקסלנט (אפס תגובות מאז)
2. אקסלנט פיתוח עסקי (?!) (אפס תגובות מאז)
3. carolek (אפס תגובות מאז)
4. bolibat (אפס תגובות מאז)
5. נועם (אפס תגובות מאז)
6. orlis (אפס תגובות מאז)
7. ethan03 (אפס תגובות מאז אבל הוסיף פרטי זיהוי מסויימים, בניגוד לכל האחרים)

בדיקה מהירה של הימים שקדמו (אבל לא יותר מדי) ל-6 יוני גילתה שבימים רגילים יש לכל היותר רק נרשם חדש אחד שנמנע מלהגיב אפילו תגובה אחת לאחר מכן.

מסקנה?
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 19 יוני 2012 19:58

Jump to forum
Jump to topic

Re: איך לנצח את המתחרים בביטוים שמקדמים?

דוד לוי כתב:נו איך?
זה היה נראה כמו כותרת שתעביר אותנו למאמר איכותי שיהיה לנו כיף לקרוא ולהביע דעה.. מה קרה בדרך?

עושה רושם שיעקב הבין ברגע האחרון שאסור לו לגלות במאמר פומבי איך לנצח את המתחרים, כי אז המתחרים שלו ילמדו לנצח אותו.
על ידי זקן השבט 3
יום א' 01 יולי 2012 23:05

Jump to forum
Jump to topic

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

לא הגבת שתציג דוגמאות לעבודות שלך ושל הצוות שלך?[...]
לא. הסברתי לך, כמו שאני מסביר לכל לקוח, חבר או תלמיד, מדוע זה בלוף מוחלט . אם ההסבר היה קשה עליך קרא שוב עד שתבין.
[...]בנוסף, אם אתה לא מציג דוגמאות. איך אפשר להסכים איתך בעובדה שאתה בליגת העל לוקח אליפות ברגל?[...]
בגלל סביבת העבודה החריגה (אי-ודאות של 95%) קידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים . מי שחושב הכי טוב הוא בליגת העל. קח לדוגמא את אורי אשכנזי (oria), אסף הלחמי, איתן יריב, יורם בן-אבו, טל פריהר ועוד כמה חברים קבועים פה בפורום.
[...]ואתה בורח וסוטה מהשאלות שלנו. אנחנו לא מפקפקים ביכולותיך. אנחנו טוענים נגד התגובות שלך. חסרות כל תוכן משמעותי, אין הסברים[...]
התגובות שלי הן כמעט תמיד בעלות תוכן ברמה של ליגת העל. קרא את ההתכתבויות עם מי שהזכרתי את שמו במשפט הקודם. אתה יכול להביא דוגמאות שכשלתי, ואם תחפש תמצא גם לא מעט התנצלויות.

כפי שכתבתי קודם, מי ששואל שאלות בתחום קידום האתרים נטו שואל כמעט תמיד שאלות שגויות ומצפה לטיפ פשוט ומובן שיפתור את הבעיה. כאשר אני מחליט להגיב אני נאלץ לבשר לו (ולשאר קוראי) הפורום שהפתרון הנכון נמצא, אם בכלל, ברמה של ליגת העל. כמו למשל הפתרון לעונש מ"פנדה" או "פינגווין". הדמוקרטיה של פורום פומבי היא שיוצרת בהכרח את כשלון "תיאום הצפיות".
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 03 יולי 2012 21:45

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: אחסון ב 10 ש"ח בחודש

hetz כתב:לא אמרתי שזה רע. אמרתי שאתה מקבל מה שאתה משלם.

תשובה כזו אמורה להיות המסקנה של טבלת השוואה, שכוללת את הסעיף הבעייתי של זמינות ואיכות השרות.
על ידי זקן השבט 3
יום ו' 20 יולי 2012 15:54

Jump to forum
Jump to topic

Re: אסטרטגיית קידום אתר

אכן, נדרשת גישה שונה על מנת לנצח את המתחרים ובהחלט ליצור משהו שונה.
אולם מחקר מילות מפתח הוא בגדר חובה .
איך תדע על איזה ביטוי אתה רוצה להיות מדורג במקום הראשון ?
איך תדע מהו הביטוי הכי כדאי כלכלית ?
אז מה אתה מציע עמנואל ? מה השלבים שיש לעשות על מנת לנצח את המתחרים ?
אם האתר שלי מוכר נעלי ספורט אינני זקוק למחקר מילים כדי לדעת שצריך לקדם אותו למקום הראשון לביטוי נעלי ספורט כי הוא הכי כדאי כלכלית .
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 07 אוגוסט 2012 15:36

Jump to forum
Jump to topic

Re: אסטרטגיית קידום אתר

אל תספר לי שאתה יודע לקדם רק אתרים בתחום הניקיון.
בלי קשר אני נמצא בתקופה של סימני שאלה (כמו הרבה מאלה שהפנימו את המצב) וחושב על הדברים זה הכל..
בנוגע לדבר האחרון שאמרת בוא אני אגיד לך מה התאוריה שלי שאני מאמין בה ומנסה למצוא הוכחות לקיומה תגיד לי מה דעתך המקצועית האם אני מפנטז או לא..
אני לא מאמין שהרשת טוטלית. אנשים מאווווד חכמים יושבים בגוגל, לי זה לא נראה הגיוני שכל הנושאים ברשת נסרקים אותו דבר.
הרי לא יכול להיות שהאהבה לFRESH CONTENT של גוגל תכלל על אתר סטטי של אינסטלטור, אי אפשר להשוות אתר של אינסטלטור מקומי לאתר של פוקר אונליין או אתר חדשות. או לפחות לא באותה כמות של FRESHNESS, הם יודעים לפי דעתי שאם האינסטלור יעלה פוסט בחודשיים שלוש זה בסדר לעומת החדשות שאולי יצפו מהם לפוסט כל שעתיים שלוש לא יודע.. ובדומה גם הקישורים לא יתכנו באותה מסה ואותה רמת שימושיות בין פוקר ואינסטלציה.
יש הגיון בדבריי.. ?[...]
בהחלט כן. אני כותב ומלמד את זה כבר יותר מארבע שנים, אם כי זכות היוצרים על התובנה שגוגל מפעיל אלגוריתם שונה עבור כל ביטוי חיפוש מגיעה לאורן שץ.
[...]עריכה*
( ומכאן גם תשובה לשאלתך בוא נניח שאני מקדם רק אתרי ניקיון אז כן לפי התאוריה שלי מי שקידם אתר ניקיון
עד שלא התנסה בתחום אחר יודע לקדם רק אתר נקיון..)
לא. אבל מי שמבין את מה שאתה מבין לא יאמר למשל ש-BR גבוה זה תמיד רע ו-BR נמוך זה תמיד טוב, ושכדאי להקשות על הגולש לצאת מהדף, או שכדאי למשוך אותו לצפות בסרטון. בשביל זה בדיוק גוגל המציאו את הניתור והניתוח של איתותי שביעות רצון או אי-שביעות הרצון של הלקוחות שלו.
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 09 אוגוסט 2012 17:13

Jump to forum
Jump to topic

Re: הסקר הראשון מיני רבים...

קטע מגניב הסקרים אני אתחיל להשתמש בזה ולהפציץ בסקרים ברשותכם.. :)
אז סתם ככה להתחלה (בלי התפלספות כי ברור שצריך את שניהם אבל בכל זאת אם צריך לבחור להשקיע ב1 בלבד...
יום טוב.
לא נכון. בניגוד לסברה הנפוצה אין יותר צורך בקישורים נכנסים כדי להשיג אמ המקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי, ולא היה צורך גם בשנתיים האחרונות. לפני עשר שנים זה היה אחרת.
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 15 אוגוסט 2012 13:39

Jump to forum
Jump to topic

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

ולדי, אתה לא צריך לדעת את האלגוריתם של גוגל בשביל להבין את עיקרון הפעולה הבסיסי של כל מנוע חיפוש. אין גם צורך להתמחות בתורת הקבוצות - די בידיעת חשבון ברמה של כיתה ב' או ג' בבית ספר יסודי. עושה רושם ש"צוות התכנון" של "בוקסה" עשה את כל השגיאות שרק אפשר לעשות.

תרחיש רביעי:
הבה נניח ש ערך הקישור היוצא מכל דף אינטרנט הוא 5% מציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף לביטוי החיפוש שרשום בטקסט העוגן של הקישור. ערך הקישור = ה תוספת לציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף המקושר לביטוי החיפוש הנתון.

יש לנו שני דפים מקשרים בעלי טקסט עוגן זהה:
א' בעל ציון רלוונטיות משוקלל של 20,000 נקודות, וערך הקישור שיוצא ממנו הוא כאמור 1,000 נקודות.
ב' בעל ציון רלוונטיות משוקלל של 40 נקודות, וערך הקישור היוצא ממנו הוא כאמור 2 נקודות.

ארבעת תוצאות החיפוש העליונות בגוגל לביטוי החיפוש הנתון, עדיין לא קיבלו קישור מ-א' ומ-ב', ויש להם ציוני רלוונטיות כדלקמן:
מס' 1 = 14,000 נקודות
מס' 2 = 13,999 נקודות
מס' 3 = 10,000 נקודות
מס' 4 = 8,999 נקודות

ועכשיו מחברים את הקישורים:
א' מקשר למס' 4 והציון שלו עולה ל-9,999 נקודות
ב' מקשר למס' 2 והציון שלו עולה ל-14,001 נקודות. הוא מחליף בשל כך מקום עם מי שהיה קודם במקום 1.

יוצא שהקישור האיכותי - זה שהיה שווה פי 500! מהשני, מקבל במערכת "בוקסה" ציון 0, בעוד שהקישור הגרוע מקבל את הציון המירבי. עוד 2-3 רוטציות שבהן פער ציוני הרלוונטיות המקרי בין כל שתי תוצאות חיפוש סמוכות יוצרות או לא יוצרות חילופי מיקום כמו שתיארתי והקישור הגרוע מתקבע כקישור יוצא מן הכלל ונמכר בהרבה מאד כסף, בעוד שהקישור המצויין מתקבע כקישור גרוע שלא שווה יותר מ-4 ש"ח ליום!
על ידי זקן השבט 3
יום ו' 14 ספטמבר 2012 19:27

Jump to forum
Jump to topic

Re: עדכון:גוגל פינגווין 3

Exploter כתב:בכל מקרה אחלה תובנות מוצגות במחקר הייתי רוצה לראות מחקר דומה בגוגל ישראל, אני בטוח שמבחינת נתונים ישנם חברות שאוספות נתונים דומים בארץ

אני מפקפק מאד בתועלת מהתובנות שאפשר להפיק בנקודת זמן נתונה על שינוי אלגוריתם רדיקאלי שממשיך להתגלגל.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 09 אוקטובר 2012 13:13

Jump to forum
Jump to topic

Re: BIG NEWS : הכלי של גוגל שכולם חיכו לו!

[...]נכון מאוד שלא תחזור למקומך הקודם אם לקישורים שהסרת הייתה תרומה מכרעת לציון האתר לפני שהיא הפכה לתרומה שלילית, ובזמן העונש לא נעשתה שום פעולה של השגת קישורים חדשים בעלי ערך גבוה.
נכון מאד. הטענה הכללית שלי מכוונת למי שסבור בטעות שגוגל הוא מי שקובע את המיקום שלך בתוצאות החיפוש, הביטוי לעונש הוא שגוגל קובע מיקום חדש וגרוע, והסרת העונש תגרור בהכרח חזרה למקום שלפני הטלת העונש (פחות או יותר) כי אין יותר סיבה לעונש.

סיטואציה ג' - הטלת העונש לא גורמת לצניחה במיקום.

(אני משער שמי שנענש על קישורי זבל וביקש מחילה לא ימהר ליצור חדשים. מה עושה עכשיו מקדם האתרים המצוי?)
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 17 אוקטובר 2012 10:09

Jump to forum
Jump to topic

Re: זהו התחלתי קורס

טוב לאחר לבטים רבים והבנה כי צריך ידע מקצועי מעבר למה שהאינטרנט מציע על מנת לקדם נכון את האתר. נירשמתי לקורס קידום אתרים.
מקווה להבין יותר ולקדם נכון את האתר.
בהצלחה. קחי אבל בחשבון שלמרבית השאלות ששאלת כאן ולא קיבלת תשובה, או שקיבלת תשובות סותרות, לא תקבלי תשובה גם בקורס.

הסיבה היא שקידום אתרים איננו יישום של גוף ידע מקצועי, אלא קבלת החלטות איך לנצח את המתחרים בתנאים של מידע מיזערי וחולף. ומאחר ואת לומדת רק כדי להבטיח שאת מתפרנסת כמה שאפשר יותר טוב, ולכמה שיותר זמן, מהאתר שאת מקדמת, סרבי ללמוד כל דבר שמריח כמו "שיטה" לתחמן את גוגל.
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 18 אוקטובר 2012 13:44

Jump to forum
Jump to topic

Re: המחיר שאנו משלמים על עבודת קידום אתרים

ומה אתה חושב עלולים להיות המחירים הפסיכולוגיים של ישיבה קבועה מול מחשב? (בלי קשר דווקא לעיסוק בקידום אתרים, תיכנות או ניהול חשבונות)[...]
אני מתקשה לחשוב על מחיר פסיכולוגי טיפוסי לעבודה מול מחשב - אולי הנושא הזה לא נחקר מספיק על ידי פסיכולוגים תעשיתיים, ואולי נחקר אבל לי לא ידוע על כך.
[...]האם יצירתיות מתוך עבודה מול מחשב זהה באיכותה ליצירתיות ממשית יותר (ציור, כתיבה בעיפרון/עט, בישול וכד')?
אינני סבור שהיא פחות ממשית.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 22 אוקטובר 2012 22:56

Jump to forum
Jump to topic

Re: המחיר שאנו משלמים על עבודת קידום אתרים

אולי לחברת ענק אבל לא ל 99.99 אחוז מהעסקים בארץ שפעילים באינטרנט .
תיקח תחומים כמו : עריכת דין, עיצוב משהו....,ניקיון משהו (למשל פוליש) .....
לא בכל תחום צריך אתר כמו ask-pavel שנותן מידע בפוליש . שלח לי בהזדמנות דוגמה למה שאתה מתאר וקיבלת לינקים על כך :)
עלה על דעתי הרעיון הבא: אם לחברת הפוליש יש חלון ראווה ברחוב מסחרי סואן, מה היא תציג בחלון? אולי שני קטעי ריצוף אנכיים בלפני\אחרי פוליש? או וידאו על מסך גדול, או רעיון אחר. אם אין מה להציג במדיה הפרסומית של חלון הראווה, אין מה להציג גם במדיה ויזואלית אחרת (טלויזיה, אינטרנט וכו'). ואם בעל העסק לא יודע מה ואיך להציג שיזמין בעל מקצוע ש ימציא מה להציג, אם אפשר.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 23 אוקטובר 2012 12:31

Jump to forum
Jump to topic

Re: דרוש מפרסם מאמרים....

ממתינים בתור?
התור הזה יכול לקחת חודשים ואפילו שנים ואפילו אף פעם.
זה עובד כרגע מעולה.
גם לאחר הפינגווין והפנדה האתרים שלי לא ניזוקו.
אני לא אומר שיש לסמוך רק על קישורים ממאמרים, צריך גיוון.
גם התרנגולות ב"תנובה" הממתינות בתור, מקרקרות בשמחה כי הן לא יודעות לקרוא שבשלט שעל הבניין כתוב "משחטת עופות".
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 24 אוקטובר 2012 14:01

Jump to forum
Jump to topic

Re: איזה כלי טוב יותר לניתוח לינקים של מתחרים Majestic או Se

אני מתלבט איזה כלי אמין יותר לניתוח לינקים של מתחרים שלי MajesticSeo או Link Explorer של SeoMoz ?
אשמח לקבל המלצות
שני הכלים נבנו על פי מודל של גוגל שכבר היה מיושן כאשר הכלים יצאו לשוק. אף כלי לא מספק למשל מידע על שיעור השימוש בקישור, או על איזה קישורים נשלחו או יישלחו התראות ודרישות להסירם. בשנת 2013 הכלים הללו אינם מספקים יותר כל מידע שימושי.
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 08 נובמבר 2012 12:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה עדיף: קישורים מחו"ל או קישורים מישראל?

[...]מה שאני מסיק, גם מקריאת מאמרים וניסיון אישי (מועט) זה שטקסט האוגן זה הדברי הקריטי ביותר וחשוב שזה יהיה בעברית. כל השאר פחות קריטי...
טקסט העוגן בהחלט חשוב מאד, בתנאי שתוכן הדף רלוונטי לטקסט העוגן, ושניהם יחד רלוונטיים לדף המקושר. אבל מה שבאמת חשוב ביותר הוא ש מבקרים אמיתיים יצאו דרך הקישור, יבקרו בדף המקושר ויקבלו שם תמורה נאותה לסיבת ביקורם בו.

מי שלא מאמין לזה שיואיל לקרוא את הנחיות גוגל למנהלי אתרים: (http://support.google.com/webmasters/bi ... swer=66356).
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 18 ינואר 2012 21:48

Jump to forum
Jump to topic