החיפוש הניב 10 תוצאות

Return

Re: עיצוב אתרים לעומת קידום אתרים

אני חושב שעיצוב לשימושיות (UX), מיתוג והמרה (CRO) הם בהחלט חלק מקידום אתרים וראוי שמקדם אתרים יכיר את הנושאים האלו, גם אם הוא לא מתמקצע בהם.

להביא אתר למקום X בגוגל לא שווה כלום בפני עצמו.
על ידי interspace
יום ב' 18 יוני 2012 09:15

Jump to forum
Jump to topic

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

לא הגבת שתציג דוגמאות לעבודות שלך ושל הצוות שלך?[...]
לא. הסברתי לך, כמו שאני מסביר לכל לקוח, חבר או תלמיד, מדוע זה בלוף מוחלט . אם ההסבר היה קשה עליך קרא שוב עד שתבין.
[...]בנוסף, אם אתה לא מציג דוגמאות. איך אפשר להסכים איתך בעובדה שאתה בליגת העל לוקח אליפות ברגל?[...]
בגלל סביבת העבודה החריגה (אי-ודאות של 95%) קידום אתרים הוא מקצוע לאנשים חושבים . מי שחושב הכי טוב הוא בליגת העל. קח לדוגמא את אורי אשכנזי (oria), אסף הלחמי, איתן יריב, יורם בן-אבו, טל פריהר ועוד כמה חברים קבועים פה בפורום.
[...]ואתה בורח וסוטה מהשאלות שלנו. אנחנו לא מפקפקים ביכולותיך. אנחנו טוענים נגד התגובות שלך. חסרות כל תוכן משמעותי, אין הסברים[...]
התגובות שלי הן כמעט תמיד בעלות תוכן ברמה של ליגת העל. קרא את ההתכתבויות עם מי שהזכרתי את שמו במשפט הקודם. אתה יכול להביא דוגמאות שכשלתי, ואם תחפש תמצא גם לא מעט התנצלויות.

כפי שכתבתי קודם, מי ששואל שאלות בתחום קידום האתרים נטו שואל כמעט תמיד שאלות שגויות ומצפה לטיפ פשוט ומובן שיפתור את הבעיה. כאשר אני מחליט להגיב אני נאלץ לבשר לו (ולשאר קוראי) הפורום שהפתרון הנכון נמצא, אם בכלל, ברמה של ליגת העל. כמו למשל הפתרון לעונש מ"פנדה" או "פינגווין". הדמוקרטיה של פורום פומבי היא שיוצרת בהכרח את כשלון "תיאום הצפיות".
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 03 יולי 2012 21:45

Jump to forum
Jump to topic

מדריך קל ופשוט - הוספת תמונה שלכם לתוצאת החיפוש

היי חברים,

בעקבות הטרנד הלוהט של הוספת תמונה לתוצאות החיפוש בגוגל, הגיע אחרי טרנד לוהט לא פחות - כתיבת מאמר שמסביר איך להוסיף את התמונה לתוצאת החיפוש!

ועכשיו - הגיע התור שלי:
http://www.davidlevy.co.il/%D7%A9%D7%99 ... 9%D7%9D/40

תסמכו עלי, זה המדריך הכי פשוט והכי קל שפגשתם בחיים כיצד לעשות את הדבר הזה.
ספוילר: אתם אפילו תהנו לקרוא אותו, ואח"כ תכתבו תגובה מפרגנת. :)
על ידי דוד לוי
יום ד' 01 אוגוסט 2012 10:44

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם ניתן ב-2 מיליון ש"ח להביא אתר בכל ביטוי בעברית למקום

הפרספקטיבה של כל אחד מכם שונה משלי. אתה, יורם, מתפרנס מקידום אתרים, אתה, ירון, עברת מקידום אתרים לניהול אדוורדס,
על התובנה הזו אני יכול רק לחזור. לשפר את התובנה אני יכול רק בחברת מי שעוסק כמוני בניהול עבודת קידום. עם מקדםי אתרים מהדור הישן, שהאימה משתקת להם את החשיבה, אין לי יותר מה לדבר. איך כתב הסופר Upton Sinclair? - "קשה לגרום לאדם להבין משהו, כשפרנסתו תלויה בכך שלא יבין זאת".

ראשית, אני אומנם מתפרנס מקידום אתרים, אבל בשבילי קידום אתרים זה לא רק עבודה אלא גם תחביב. עסקתי בקידום אתרים גם כאשר לא הרווחתי שום תועלת כספית מכך והקדשתי לעניין שעות רבות (מזכיר את התוכי של דן אריאלי).
כשחלים שינויים משמעותיים באלגוריתם האימה לא משתקת לי את המחשבה, אלא נהפוך הוא אני מרגיש שהנה יש בפני אתגר.

בטווח הרחוק זה היה כרוך בניתוח ההצהרות של גוגל ביחס לעבודת הקידום, בניתוח הפעולות של גוגל (שינויי אלגוריתם, עונשים והתראות) ובהערכת הכוונות שלהם על פני מה שנראה כרצף של מדיניות או, לחילופין, כשינוי מדיניות מהפכני. חלק גדול ממה שמצאתי התברר תוך כדי שיחה עם העובדים, קריאה והשתתפות פעילה בפורומים, ניהול סמינרים ושיחות פרטיות.
המס

אני לא רואה שום שינוי מדיניות מהפכני, אלא מדיניות עקבית שלא לאפשר מניפולציות על תוצאות החיפוש, זו מדיניות שהיישום שלה משתפר ולא איזה הברקה של בכיר של גוגל שפתאום כל המומחים של גוגל עובדים בכדי לישם אותה.
דרך אגב, אני כבר לפני שנים טענתי בפורום של K שבעיני הדרך לקדם אתרים (עבור בעלי אתרים שמתכננים לטווח הארוך) היא עם גוגל ולא נגד גוגל.

המסקנה שלי מכל העבודה הזאת היא ש גוגל רוצה קידום אתרים אבל הוא כבר לא רוצה מקדמי אתרים . ניהול עבודת קידום אתרים הופכת בהדרגה מבחינתי לעבודת ניהול של צוות עובדים (שכירים או פרילנסרים) שמורכב מטכנאי אתרים ללא יומרות לעסוק בקידום, כותבי תוכן מליגת העל וממציאי פתיונות קישורים. זה מה שאני עושה בימים אלה.

לפחות מהזמן שאני עוסק בקידום אתרים, לא ראיתי שום סימן לכך שגוגל רצו מקדמי אתרים.
התפקיד של מקדם אתרים הוא לבצע מניפולציה על תוצאות החיפוש, למה שמנוע החיפוש ירצה גורם שישפיע על היכולת שלו?

בקידום אתרים יש כל מיני אסטרטגיות וכל אחת מהאסטרטגיות מתאימה למי שמשתמש בה.
יש כאלה שמוכנים לקחת סיכונים וצורת העבודה שלהם תהיה ביצירה מניפולציות מאסיביות על תוצאות החיפוש של גוגל. אלה המקדמים שיזניקו אתרים למקומות הראשונים בזמן קצר, אך גם עלולים להיות הראשונים שיפלו, כאשר גוגל יעלה על השיטה שלהם.

יש כאלה שיתכננו לטווח הארוך, ישננו את ההנחיות של גוגל כמו דף גמרא, ישקיעו כספים רבים בניסיון לבנות אתר "כמו שגוגל אוהב". ליבם יחמץ כאשר הם יראו את האתרים המוזנקים של המקדמים שבחרו באפשרות הראשונה. ואם לא תהיה להם סבלנות לחכות שגוגל ישתפר, הם יבחרו לטבול את רגליהם גם באפשרות הראשונה.

כמו שיש כאלה שמפזרים סיכונים באמצעות סל השקעות, גם כאן יהיו מקדמים שיפזרו את הסיכונים ויגדילו את הסיכוי לרווחים (לעומת אלו מהאפשרות השניה) באמצעות שילוב של האסטרטגיות 1 ו-2

עמנואל, מניפולציות עדיין עובדות ותמיד יעבדו. רק רמת הקושי לייצר אותן תשתנה.

פעם היה די בכמה קישורי פוטר מכמה אתרים בכדי להיות מדורג במקום טוב בביטוי תחרותי, היום זה כבר לא עושה את העבודה.
היום צריך ללכת יותר בין הטיפות בכדי לא להתפס במערכת של גוגל שמחפשת אתרים שעברו קידום.
אבל, זה גם לא צרוף מקרים שככל שגוגל מפעילים יותר פילטרים כך גם העסק של קידום אתרים שלילי פורח יותר.

אומרים שגוגל הולכים להפעיל כלי שיאפשר לבעלי האתר להסיר קישורים שליליים, לדעתי זה רק ייצור יותר בילבול. מרבית בעלי האתרים לא ידעו להשתמש בכלי הזה. רק אלו שיעסיקו מקדמי אתרים יעשו בכלי הזה שימוש ואז מה בדיוק ישתנה? עדיין תקבל את האתרים של מקדמי האתרים במקומות הראשונים ואתרים טובים אחרים יעלמו מן העין או שיראו במקומות מרוחקים.

בקיצור עמנואל, אני לא יודע למה נחרדת פתאום מהמדיניות של גוגל אני לא חושב שהיא השתנתה, רק הישום שלה השתפר.
על ידי יורם
יום ה' 02 אוגוסט 2012 08:44

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם מקדמי אתרים עוזרים לגוגל להגדיל הכנסות?

מקדמי אתרים גורמים לתחרות עצומה בתוצאות החיפוש , ודורשים על כך תקציבים יותר ויותר גדולים . כל זה מעלה את מחיר הפרסום ב PPC , ומעלה כידאיות של ADWORDS .
לדעתי הם השותפים הגדולים של גוגל , ותורמים לרווחיה .
על ידי vova2211
יום ב' 31 דצמבר 2012 16:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: יותר מתג H1 אחד בעמוד.

עמנואל,מה שרשמת היא טעות איומה.

גוגל עצמם כתבו מדריך שעוסק בצורת האונפייג' ה"נכונה" (ברמה מאוד בסיסית כמובן)
http://static.googleusercontent.com/ext ... -guide.pdf

ובלי קשר לפני הכל צריך לזכור שדף אינטרנט הוא דבר טכנולוגי, גוגל זה רובוט שיודע לבסס מידע על פרשנות שהוא מבצע על פלט HTMLלי של עמודים + מידע נוסף שהוא משתמש בו, ובהחלט יש דברים שהם נכונים \ לא נכונים מבחינת צורת הבנייה של דף אינטרנט - כלומר דברים שיכולים להקשות על גוגל לפרש את תוכן הדף בצורה הולמת - יש להם יותר מאינספור פטנטים שעוסקים בנושא הזה.

- העובדה שלעיתים גוגל מציג תיאורים שהוא מייצר (ועושה זאת בצורה איומה) או כותרות מותאמות שאילתה קשורות באופן הדוק לצורה בה בנוי הדף ולהיררכייה הפנימית בו.
- אם גוגל היו כל כך מתעלמים מנתונים טכניים לא הייתה להם שום סיבה להתחשב ב schema.org או להוציא בחודש האחרון את הכלים ב Data Highlighter
structured data
שזה בדיוק תפקידם - לסייע לבעלי אתרים לסמן חלקים בדף ואת מטרתם.

(אגב זה מבלי להתייחס לשאלה הראשונית שנשאלה פה - באופן כללי H1 תפקיד ה H1 בשפת התכנות HTML הוא לומר מה הכותרת המרכזית של הדף, לא סביר שיהיו כמה כאלו בדף)
על ידי talprihar
יום ה' 27 דצמבר 2012 10:59

Jump to forum
Jump to topic

Re: בואו נתקדם ל2013 גם באינטרנט

בקידום אתרים אורגני 5-7 תוצאות החיפוש העליונות זוכות ב-100% מהמכירות. עבודת קידום שלא השיגה מקום כזה בצמרת היא כישלון, ותקציב הקידום בוזבז לריק. אם 300 מקדמי אתרים עובדים כדי להשחיל 300 תוצאות חיפוש לתוך 5 תוצאות החיפוש העליונות, 295 מהם ייכשלו בהכרח. אבל הלקוח לא מבין זאת. הוא חושב במונחים של אותם 20% מהקונים שנכנסים לו דרך הדלת ומבצעים 80% מהמכירות, ומבקש הצעת מחיר זולה שתביא לו 20% כאלה גם מהרשת.

אבל אין דבר כזה תקציב קידום מוגדר מראש שמבטיח ניצחון על המתחרים, ולכן מרבית מקדמי האתרים מבצעים עבודת סרק. מקדם אתרים שהוא גם משווק חייב להימנע מלבצע עבודת קידום בתוצאות האורגניות.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 05 מרץ 2013 12:03

Jump to forum
Jump to topic

Re: כתיבת מאמרים - התוכנה שכולכם חיכיתם לה

יפה, האם יש לינק לשירות? מה העלות? באיזה אתרים הוא מפרסם? והשאלה החשובה ביותר, האם אתה חושב שלמאמרים יש איזה שהוא ערך אחרי פנדה ופינגווין? אני אישית לא חושב.. אבל אשמח שתענה(: יום מעולה לכולם
שמע איתמר, בימים הראשונים של מלחמת העולם השניה, חיל הפרשים הפולני לחם בחירוף נפש נגד הטנקים של הצבא הגרמני הפולש. מי ששלח אותם למות ככה ודאי חשב שזה אפשרי ואפילו אצילי.

גאוני!
על ידי Dorin Hartmann
יום ב' 15 אפריל 2013 08:24

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: הזדמנות: פרסום כתבות תוכן איכותיות באתרי חדשות מובילים

אסף אני מתנצל על ההתבטאות המוגזמת שלי. פשוט הייתה לי תחושה שזה לא מתאים להציע בפורום דברים מהסוג הזה. אבל כנראה שאני טועה.

בברכה,
נדב
על ידי naduvi
יום ש' 15 פברואר 2014 13:41

Jump to forum
Jump to topic