החיפוש הניב 3 תוצאות

Return

Re: הכה את המומחה - תותחית בקידום לא מצליחה ..

נ.ב.

בהמשך עקרוני לדיון - בפתח כמעט כל שיחת הכרות עם לקוח חדש, אני מדגיש שאיני איש שיווק ומכירות ואין לי כישורי קופירייטינג ועיצוב ... תמיד שמח להציע מניסיוני בקמפיינים וכו, אבל מבהיר שלא לדם זה אני פה.
על ידי AhoyIT
יום ו' 19 אפריל 2013 11:12

Jump to forum
Jump to topic

Re: קידום אתרים בלי קישורים זה אפשרי?

אני חייב להבין,

המלצות ברשתות חברתיות אינן נחשבות קישור? כי אם לא - אז מה הן?
על ידי AhoyIT
יום ג' 21 מאי 2013 13:52

Jump to forum
Jump to topic

Re: קידום אתרים בלי קישורים זה אפשרי?

אני חייב להבין,
המלצות ברשתות חברתיות אינן נחשבות קישור? כי אם לא - אז מה הן?
בכנס I\O של גוגל מלפני כמה ימים:
http://www.webpronews.com/watch-the-ent ... it-2013-05
מוצג בין היתר ממשק חדש ואינטראקטיבי של Google Maps שמסמן (או מסיר) על פני המפות את ההעדפות האישיות שלך תוך שימוש באינטליגנציה מלאכותית. שים לב שהמרצה מתעלם מהפלוסים ומההמלצות וסומך רק על המלצה של "חבר" שהוא גם חבר אמיתי שלו, והוא סומך על המלצתו. הוא גם מזכיר שרות המלצות אובייקטיבי ואמין (משהו שמתחיל באות Z) כמו שפעם היה מדריך Michelin לדירוג מסעדות.

צא וחשוב: אם בכיר בהנהלת גוגל לא סומך על מרבית ההמלצות של גוגל פלוס, למה שמערכת ממוחשבת תוצרת גוגל תתחשב בהן, ללא הצלבה עם נתונים שנאספים מעשות או מאות איתותים נוספים? (ההצלבה אצל המרצה הייתה של ההמלצה שמצא בגוגל פלוס עם הידיעה שנוצרה מחוץ לרשת שהממליץ הוא חבר אמיתי שלו ושההמלצות שלו אמינות.)

לא ענית לי עמנואל ...

כמו בשיר-כאב של מאיר אריאל "... בסוף כל משפט שאתם אומרים בעברית, יושב ערבי עם נרגילה ..." - אז בסוף כל רצף המלצות כזה יושב קישור לעמוד האינטרנט המומלץ (למי שלא מכיר איך עובדת הרשת - בלי קישורים זה לא עובד) וכל המלצה היא קישור טכני (לייק, +1, SHARE, FAV ... מה שלא תבחרו) וגם אם אינה HYPERLINK קלאסי.

להבנתי, האמירה הנכונה היחידה בכל הדיון הזה הייתת שהSERP של גוגל אכן אינו נספר כקישור - הוא התוצאה של הקישור (אם כי כמובן שאפשרי שיהיה תוצאה של של WMT וללא קישורים נכנסים - אבל אחרי ההמלצה הראשונה שיקבל מאותו ראשון שאיתר אותו בתוצאות החיפוש ... הופה, יש קישור).
על ידי AhoyIT
יום ג' 21 מאי 2013 14:16

Jump to forum
Jump to topic