החיפוש הניב 88 תוצאות

Return

Re: איזה כלי הכי טוב לצפייה בקישורים נכנסים?

שלום לכולם. השימוש שלי בכלי "ריגול תעשייתי" של לינקים מהסוג הזה הוא בעיקר לראות את כל הדומיינים המפנים לאתר שאותו אני בודק, בעיקר כדי שאוכל לקבל רעיונות ללינקים לאתר שלי[...]
זו טעות ישנה ונפוצה. כל עוד אין דרך להעריך ברמת אמינות סבירה את ערכו של קישור, אינך יודע האם ערכו חיובי וגדול, חיובי וקטן, אפס, שלילי וקטן או שלילי וגדול. לקרוא לעיון ברשימת קישורים של מתחרה בשם "ריגול תעשייתי" זו בדיחה. ומאחר וגם למפתחים של כלים שנועדו כביכול לסייע למקדמי אתרים לבצע "ריגול תעשייתי" אין דרך להעריך, ברמת אמינות סבירה, את ערכו של קישור, מה ש הם עושים זה הונאה.
[...]במקרה שלי השיטה הזאת מקבלת משנה תוקף היות ואני בשווקים זרים (שפות אירופאיות) וצריך למפות כל שוק כזה בנפרד. מיפוי של לינקים מצביעים אל המתחרים שלי מאד עוזר לי. אם כך, האיפיון הוא פשוט: כלי המראה לי את כל הדומיינים המצביעים לאתר כלשהו. זו נקודת התחלה לא רעה, לדעתי. זקן?
לא. זו נקודת התחלה גרועה מאד כי כל מה שייעשה בעתיד נגזר מאחיזת העיניים בנקודת ההתחלה.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 21 מאי 2012 00:01

Jump to forum
Jump to topic

Re: איך לנצח את המתחרים בביטוים שמקדמים?

דוד לוי כתב:נו איך?
זה היה נראה כמו כותרת שתעביר אותנו למאמר איכותי שיהיה לנו כיף לקרוא ולהביע דעה.. מה קרה בדרך?

עושה רושם שיעקב הבין ברגע האחרון שאסור לו לגלות במאמר פומבי איך לנצח את המתחרים, כי אז המתחרים שלו ילמדו לנצח אותו.
על ידי זקן השבט 3
יום א' 01 יולי 2012 23:05

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: פנייה לעמנואל

gil_y כתב:הרשה לי מעט להקדים. אם אינך מאמין בשתילת תוכן. אינך מאמין בבניית קישורים, אינך טכנאי אתרים שמתעסק באתר עצמו.
מה אתה עושה?

עמנואל חוקר את התחום ומלמד מקדמי אתרים איך לחשוב, מה שבעיני הרבה יותר חשוב מטכנאי קידום אתרים !
על ידי yaron.yogev
יום ד' 25 יולי 2012 13:08

Jump to forum
Jump to topic

Re: פנייה לעמנואל

הייתי עושה את זה בהודעה אישית אך לדעתי יש פה חברי פורום רבים שישמחו לקחת חלק בדיון שאני מחפש.

לא נראה שמדובר באינטרס של חברי פורום רבים, נראה שמדובר פה בדו שיח בין שניכם.
הנושא נראה כמו וויכוח מסביב לאגו של שניכם, שלא נראה מקצועי לגולשים הנאמנים של בפורום.

אני בטוח שבשיחה אישית תלבנו ותטפלו במה שמצית את הוויכוח בין שניכם
על ידי מנשה אברמוב
יום ו' 27 יולי 2012 00:23

Jump to forum
Jump to topic

Re: השתלמות מקצועית - קידום אתרים אחרי "פנדה" ו"פינגווין"

כי אם לא היית משלם על זה ...לא היית מפיק מזה כלום.
אדם נוטה לזלזל בדברים שהוא מקבל בחינם (ראה דוגמא ממשית בפורום הזה)
כאשר אתה משלם ומשקיע מזמנך, הסיכוי שתבין ותפנים את הדברים הרבה יותר גבוה כי אתה הרבה יותר קשוב ורמת הציפיות שלך מהמידע היא בהתאם למחיר ששילמת.
על ידי socialeitan
יום ד' 15 אוגוסט 2012 14:55

Jump to forum
Jump to topic

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

ולדי, אתה לא צריך לדעת את האלגוריתם של גוגל בשביל להבין את עיקרון הפעולה הבסיסי של כל מנוע חיפוש. אין גם צורך להתמחות בתורת הקבוצות - די בידיעת חשבון ברמה של כיתה ב' או ג' בבית ספר יסודי. עושה רושם ש"צוות התכנון" של "בוקסה" עשה את כל השגיאות שרק אפשר לעשות.

תרחיש רביעי:
הבה נניח ש ערך הקישור היוצא מכל דף אינטרנט הוא 5% מציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף לביטוי החיפוש שרשום בטקסט העוגן של הקישור. ערך הקישור = ה תוספת לציון הרלוונטיות המשוקלל של הדף המקושר לביטוי החיפוש הנתון.

יש לנו שני דפים מקשרים בעלי טקסט עוגן זהה:
א' בעל ציון רלוונטיות משוקלל של 20,000 נקודות, וערך הקישור שיוצא ממנו הוא כאמור 1,000 נקודות.
ב' בעל ציון רלוונטיות משוקלל של 40 נקודות, וערך הקישור היוצא ממנו הוא כאמור 2 נקודות.

ארבעת תוצאות החיפוש העליונות בגוגל לביטוי החיפוש הנתון, עדיין לא קיבלו קישור מ-א' ומ-ב', ויש להם ציוני רלוונטיות כדלקמן:
מס' 1 = 14,000 נקודות
מס' 2 = 13,999 נקודות
מס' 3 = 10,000 נקודות
מס' 4 = 8,999 נקודות

ועכשיו מחברים את הקישורים:
א' מקשר למס' 4 והציון שלו עולה ל-9,999 נקודות
ב' מקשר למס' 2 והציון שלו עולה ל-14,001 נקודות. הוא מחליף בשל כך מקום עם מי שהיה קודם במקום 1.

יוצא שהקישור האיכותי - זה שהיה שווה פי 500! מהשני, מקבל במערכת "בוקסה" ציון 0, בעוד שהקישור הגרוע מקבל את הציון המירבי. עוד 2-3 רוטציות שבהן פער ציוני הרלוונטיות המקרי בין כל שתי תוצאות חיפוש סמוכות יוצרות או לא יוצרות חילופי מיקום כמו שתיארתי והקישור הגרוע מתקבע כקישור יוצא מן הכלל ונמכר בהרבה מאד כסף, בעוד שהקישור המצויין מתקבע כקישור גרוע שלא שווה יותר מ-4 ש"ח ליום!
על ידי זקן השבט 3
יום ו' 14 ספטמבר 2012 19:27

Jump to forum
Jump to topic

Re: כל מי שחש צורך לברך בשנה טובה - זה האשכול

סרט מעניין לשנה החדשה שאולי יגרום לכם לחשוב בצורה קצת שונה.
סרט שהרעיון בו תלוש מהחיים שאנו חיים, סרט שיספק לכם זוית ראיה אחרת.

http://vimeo.com/47159481
על ידי יורם
יום א' 16 ספטמבר 2012 11:08

Jump to forum
Jump to topic

Re: עוד 301 מאתר מפולטר לדומיין חדש נכשל

כי קיבלתי איימל מגוגל ... וקיבלתי גולש אחד לאתר מגוגל בחודש במקום 200 ( או יותר )
אם האתר לא מוצג במקומות הקודמים לא מפתיע שאין מבקרים, גם אם אין עונש. מה היה כתוב במייל?
האיימל הרגיל שאני מפר את ההנחיות ל גוגל למנהלי אתרים...
אז ניתקת את הקישורים המלאכותיים והמיקומים חזרו?
יתכן :) אני מעדיף לא לחשוף כאן....

נו באמת,
הנה עמנואל, אני אגיד לך מה עושים (מתוך ניסיון)
- תעבור על הפרופיל קישורים
- תוריד קישורים לא טבעיים - ובלי להתקמצן, תעשה את זה בצורה כמותית, כמה שיותר, זה דורש די הרבה זמן והשקעה וכו', אבל אם האתר חשוב ומביא עבודה, אני מניח שזה שווה
- לשלוח מייל לגוגל לבקשה לבדיקה חדשה, ולהסביר שאכן עשית בעבר קישורי ס-פ-א-ם , אבל תיקנת את זה ככול יכולתך, ושיותר לא תעשה שטויות כאלו

אם עשית עבודה טובה, גוגל יחזירו לך את המיקומים - פחות או יותר, ואתה צריך להיות זהיר בעתיד עם ההתנהלות של האתר הזה ברשת
על ידי O.s.1
יום ד' 19 ספטמבר 2012 07:32

Jump to forum
Jump to topic

Re: מספר שאלות לגבי קידום

בהחנה שלאף מקדם אתרים אין קסמים מיוחדים, העבודה של רובם תהיה דומה.
(או בהנחה שאתה לא סופר עסק עם תקציבי ענק המתאימים למחקר ופיתוח שיטות מיוחדות עבורך)
חלקם יקדמו אותך מעלה בתוצאות החיפוש הרבה, וחלקם קצת. (עבודה פחות טובה ויותר טובה).
אני מניח שחלק יספרו לך המון על פרסום בפורומים ויצירת דפי נחיתה שיניבו לך יותר כניסות או כל מני טכניקות אחרות.
אבל, קידום אתרים הוא קידום אתרים. ושיווק באינטרנט הוא שיווק באינטרנט.

המטרה שלך היא פרסום (או שיווק) באינטרנט לא? למה שלא תיקח (או תמצא) מקדם אתרים שאתה סומך עליו ויודע שהוא טוב, ותעבדו קודם כל טוב טוב על אסטרטגייה נכונה לשיווק באינטרנט, ולאחר שתחליטו מהן הפעולות הטובות ביותר תתקדמו לעבודה ואותה תמדוד? (במונחים של האם הוא עושה את העבודה טוב או לא). כולם מנסים לחסוך בדברים החשובים ובסוף משלמים על זה כפול.

כפי שאמרתי, פרסום באינטרנט הוא פרסום באינטרנט, והתחום שלך יישאר אותו תחום (עם השינויים הרגילים , גדולים וקטנים שקורים ברשת). מה שאתה עושה - זה לפחד לשווק את עצמך באינטרנט, ולכן מנסה למצוא מקדם אתרים שיבוא ויהיה מוכן להשתתף איתך בסיכון. אתה שוכח שמקדמי האתרים קצת יותר מומחים ממך, ובקלות יוכלו להשתמש בזה כדי לתת לך מספר תוצאות לזמן מסויים, לזייף כניסות, לתת לך כניסות גרועות שלא ימירו כלום או כל דבר אחר שיענה על הדרך המתחכמת שלך.

במידה ואתה פשוט מחפש מקדם טוב (מפחד שלא יתנו לך תוצאות), הפתרון שמצאת לא עוזר לך בכלל, אלא רק מסבך אותך ואותו.

שאל את עצמך:
1.האם אני רוצה לשווק את עצמי באינטרנט?
2. מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה?

חצי-כוח השקעה מוביל במקרה הטוב לרבע-כוח תוצאה.
(ועדיין לא נכנסתי לכל הסיבות שבהן לא הייתי משתמש בשיטה שלך, מקווה שזה יפתח את עיניך וסיפיק לך).

בהצלחה!
על ידי painkille5
יום א' 23 ספטמבר 2012 20:18

Jump to forum
Jump to topic

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

שלום לכולם .
לפני מספר שבועות , עלתה כאן יוזמה לעדכן את חברי הפורום לגבי תוצאות של הניסויים בבוקסה .
יש למישהו עדכונים ? עכשיו זה כדאי לכם .
כל המעדכן לגבי סטטוס הקידום של האתר בבוקסה , יקבל בונוס - תוספת תקציב של 20 ש"ח .
חשוב לרשום username על מנת לקבל את התוספת לחשבון . הבונוס ניתן על כל עדכון !

ויש לנו חדשות :
עקב מספר בקשות מלקוחותינו , מעכשיו buksa.co.il תומכת בקידום ביטויים בשפה הערבית . לגבי תמיכה בשפות נוספות - נשמח לקבל בקשות למימוש.
ולדי
על ידי vova2211
יום ו' 28 ספטמבר 2012 14:36

Jump to forum
Jump to topic

Re: זהו התחלתי קורס

המון בהצלחה ..אני למדתי גם בקורס הזה ...אצל אורי זילברשטיין ..שלימד אותי בעיקר מהי מקצוענות ..ופחות דברים טכניים..
ג'קי הוא יותר אדם כוחני לדעתי שדוחף את דעתו האישית יותר מאשר הוכחות בשטח.

* אני יכול להגיד לך שהפריצה האמיתית שלי בתחום הגיעה כאשר התחלתי להתעמק הרבה הרבה יותר במה שרושמים כאן בפורום ..ובתכתובות עם עמנואל. כמו כן הייתי ממליץ לך לשים קצת כסף בצד ולגשת לעמנואל לשיעורים פרטיים.
על ידי socialeitan
יום ה' 18 אוקטובר 2012 16:19

Jump to forum
Jump to topic

כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

כנס קידום אתרים 2012–11–22
שלום רב,

הנני מתכבד להזמינכם להשתתף ולקחת חלק בכנס מקדמי אתרים בישראל. הכנס מיועד לאנשי מקצוע בתחום קידום אתרים( בניית אתרים), חברות קידום אתרים ועצמאים.

מטרות הכנס:
להוות זירת מפגש חברתית וחינוכית לאנשי תחום קידום אתרים והמעוניינים ללמוד ולהתמקצע בתחום קידום אתרים ורשתות חברתיות.הכנס הוא מסגרת מקצועית שבה אנשי התחום והמתעניינים, יוכלו להגיע ולהיות "חלק מהקבוצה", ולא אירוע מסחרי.

תשלום:
הכנס הינו בתשלום סמלי של 80 שקלים, לכיסוי הוצאות הכנס-
תשלום: מזומן או צ'קים במקום, Paypal מראש לכתובת maratbok@gmail.com ולשלוח מייל אישור לאותה הכתובת.

לו"ז לכנס:
16:00-16:45 מפגש והתארגנות, שיחות ויצירת קשרים אישיים ומקצועיים, כיבוד וקפה.

16:45-17:30 מר שי משען - מנכ״ל ובעלים של חברת לינקשייק קידום אתרים "קידום אתרים מה הולך להיות עכשיו"?

17:30- 18:15 מר עמנואל זקן השבט , מקדם אתרים הראשון בישראל. "שיפוט איכות עבודת מקדם אתרים חיצוני או In-House, מהפרספקטיבה של מנהל השיווק באינטרנט בחברה עסקית או מוסד"
18:15- 18:30 הפסקה

19:15-18:30 ‫מר איתי ברנר , מקדם אתרים, מקים Web Wiz . " ניהול קשר מקדם לקוח בשנת אלפיים ושתיים עשרה ".

19:15-20:00 מר שוקי מן , מנכ"ל חברת בועות. "חשיבה מחוץ לקופסא בקידום אתרים (אבל לא רק)."

20:00-20:15 הפסקה

20:15-21:00 מר נועם יסקי , מומחה לפרסום Google AdWords - מרצה בכיר במכללת אקטיביטק. " כלים מתקמים של Google-AdWords "

21:00-21:45 מר רן ארוסי , יזם אינטרנט, מנהל מכללת קליקים. לא טוב היות הseo לבדו .

תאריך הכנס הוא ה-22.11
הכנס יתקיים בין השעות- 16:00 - 22:00

כתובת : בית התנועה הקיבוצית, רחוב ליאונרדו דה וינצ'י 13 תל אביב, חמש דקות מעזריאלי. מארחת תקבל את פני הבאים ותכוון אותם למקום.

חניה : קיימים חניונים רבים באזור

ניתן לפנות ולהרשם בטלפון: 050-8116397 – מרטין או יעקוב 0545986109
על ידי מרטין בוק
יום ש' 20 אוקטובר 2012 12:37

Jump to forum
Jump to topic

Re: כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

כיף לראות את הלו"ז ואת רשימת המרצים :thumbup
על ידי imguru.co.il
יום ב' 22 אוקטובר 2012 01:10

Jump to forum
Jump to topic

Re: המחיר שאנו משלמים על עבודת קידום אתרים

ומה אתה חושב עלולים להיות המחירים הפסיכולוגיים של ישיבה קבועה מול מחשב? (בלי קשר דווקא לעיסוק בקידום אתרים, תיכנות או ניהול חשבונות)[...]
אני מתקשה לחשוב על מחיר פסיכולוגי טיפוסי לעבודה מול מחשב - אולי הנושא הזה לא נחקר מספיק על ידי פסיכולוגים תעשיתיים, ואולי נחקר אבל לי לא ידוע על כך.
[...]האם יצירתיות מתוך עבודה מול מחשב זהה באיכותה ליצירתיות ממשית יותר (ציור, כתיבה בעיפרון/עט, בישול וכד')?
אינני סבור שהיא פחות ממשית.
על ידי זקן השבט 3
יום ב' 22 אוקטובר 2012 22:56

Jump to forum
Jump to topic

Re: כמה שווה האתר הזה?

אף אחד כאן לא שמאי של אתרים לכן לא תקבל מחיר מדויק
הערכה שלי כ - 3000 אבל אם השרות גרוע זה לא שווה אפילו בחינם, לצערנו ישנם בוני אתרים
שלא מסתכלים קדימה ובונים אתרים ברמה חובבנית ומטה ושאתה צריך שרות לך תרדוף אחרו.

קודם כל LIKE.
ושנית, כדאי להזכיר שיש גם לקוחות כאלו שרוצים לשלם פחות ולדרוש הרבה ועוד להתלונן "למה אני לא מקבל זה וזה, הרי זה ברור שיהיה".
גם עגבניות רקובות כאלו קיימים בתחום שלנו .
על ידי TopGun(Alka)
יום ש' 03 נובמבר 2012 16:39

Jump to forum
Jump to topic

Re: כמה שווה האתר הזה?

אף אחד כאן לא שמאי של אתרים לכן לא תקבל מחיר מדויק
הערכה שלי כ - 3000 אבל אם השרות גרוע זה לא שווה אפילו בחינם, לצערנו ישנם בוני אתרים
שלא מסתכלים קדימה ובונים אתרים ברמה חובבנית ומטה ושאתה צריך שרות לך תרדוף אחרו.
על ידי seoפרפקט
יום ש' 03 נובמבר 2012 12:35

Jump to forum
Jump to topic

Re: כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

הכנס מתקיים כרגיל. שהחמאס יבטל כנסים. אני בלחץ של הארגונים לכנס. אם אני לא זמין כאן בפורום פשוט תתקשרו 0508116397
על ידי מרטין בוק
יום ה' 22 נובמבר 2012 02:02

Jump to forum
Jump to topic

Re: סקר - כנס קידום אתרים

נועם היה ממש תותח, שי גם היה מעולה. מה אתם חושבם?
על ידי מרטין בוק
יום ו' 23 נובמבר 2012 19:05

Jump to forum
Jump to topic