החיפוש הניב 7 תוצאות

Return

קידום אתרים - יחזיק לנצח?

האם יש ביניכם החוששים שיום אחד עבודת קידום האתרים תהפוך להיות מיותרת וחסרת אפקטיביות?
האם גוגל יכולים להכניס רעיון סטרטאפי ענק למנוע החיפוש שלהם שיהפוך את כל העבודה מסביב לחסרת חשיבות?

אני מניח שכל אדם חדש בתחום היה רוצה לדעת אם יש לתחום הזה עתיד (שנה, שנתיים, עשור או מאה?) וכך נוכל לסייע לו להבין.
- דיון פורה.
על ידי KadArticles
יום ב' 22 אוקטובר 2012 11:39

Jump to forum
Jump to topic

המחיר שאנו משלמים על עבודת קידום אתרים

חשבתי לפתוח דיון בניחוח קצת שונה וקצת פחות "מכאני" כמו רוב הדיונים פה (עד כמה שקידום אתרים נחשב "מכאני").
בכל מקרה, מדובר בדיון קצת אופ טופיק אבל שכן קשור לקידום אתרים בבסיסו ולכן חשבתי לפתוח אותו בפורום הזה דווקא.

כידוע לכל אחד שמצליח ונושא פירות בתחום, קידום אתרים הוא מתנה גדולה שניתנה לנו ומאפשרת לנו לעשות כסף מעולה בזמן יחסית
קצר. אני מדבר על פרויקטים, כתיבת תוכן ומאמרים, מכירת מוצרים בתחום, אדסנס, אפילייטס ועוד.
עם זאת, עבודה במשך שעות מול מחשב דומם ללא אינטראקציה אנושית סדירה גובה את המחיר בכל מיני דרכים.

מה שאני רוצה לפתח פה בדיון הוא לשמוע מכם דווקא את המגרעות שגיליתם שנגרמו כתוצאה מהעבודה הוירטואלית,
את הדברים שוויתרתם עליהם, הדברים שאתם מפספסים בהווה ואפשרויות שסגרתם בעתיד כתוצאה מהבחירה הזו,
ובסופו של דבר המטרה היא לעשות רשימת FOR ו-AGAINST שתניב בסוף תוצאה אחת ברורה - האם משתלם באמת לעבוד בקידום אתרים?
על ידי KadArticles
יום א' 21 אוקטובר 2012 16:58

Jump to forum
Jump to topic

Re: איך להתחיל?

כל אחד ייתן לך כעת טיפים על אתרים שונים מהם כדאי להתחיל לקרוא וכו',
לעומת זאת אני אבחר לתת לך תגובה בצורת חשיבה קצת שונה:

אתה נכנס עכשיו לעולם קידום האתרים, מה שאומר שכדאי שתסגל לעצמך דרכי חשיבה של מחפש תכנים באינטרנט.
אתה רוצה למצוא דבר X? חפש את אותו דבר X על-ידי הכנסת מילות מפתח רלוונטיות בחיפוש. המשוואה לא פוסחת גם על הרצון
להתחיל ללמוד קידום אתרים, אם לא תדע כיצד למצוא היכן להתחיל ללמוד קידום אתרים בעצמך באמצעות שימוש במנוע חיפוש,
איך תוכל באמת להצליח ללמוד את התחום? לכן, לדעתי, תתחיל קודם כל בהקלדת מילות מפתח שונות שייתנו לך אתרי עזר ללמידה.

אם יעשו בשבילך את העבודה כבר מההתחלה, תפסח על פרק לימוד בסיסי וחשוב מאוד (אולי החשוב ביותר) ותפספס את כל הנקודה.
על ידי KadArticles
יום א' 21 אוקטובר 2012 16:47

Jump to forum
Jump to topic

Re: זהו התחלתי קורס

נשמע כמו הודעה שיווקית לחלוטין לקורס קידום האתרים הזה. לא אתפלא כלל אם זה פייק יוזר.
על ידי KadArticles
יום ב' 22 אוקטובר 2012 11:23

Jump to forum
Jump to topic

Re: כנס קידום אתרים הגדול- 22.11

יישר כוח על עבודת הקודש, לצערי גם הפעם אאלץ לפספס את כל הכייף.

שיהיה בהצלחה רבה!
על ידי KadArticles
יום א' 21 אוקטובר 2012 16:52

Jump to forum
Jump to topic

אתר תדמית חדש - כתיבת תוכן ומאמרים

שלום וברכה,
ברצוני להציג אתר תוכן חדש שבניתי על בסיס מערכת בלוגספוט.
נא לתת ביקורת בעיקר על התוכן הנכתב והרמה שלו והאם הוא מושך אתכם:
http://www.kadarticles.co.il

תודה!
על ידי KadArticles
יום ד' 31 אוקטובר 2012 23:41

Jump to forum
Jump to topic

Re: מישהו מכיר ויכול להמליץ על חברת SEO בערבית?

בנימה צינית או שאתה שיא הרציני? :O
על ידי KadArticles
יום ה' 29 נובמבר 2012 19:34

Jump to forum
Jump to topic