החיפוש הניב 3 תוצאות

Return

Re: מישהו יודע... ?

תוכל למצוא באתר האירועים שלנו, - http://events.actvtec.co.il/
על ידי simon
יום ד' 08 אוגוסט 2012 14:02

Jump to forum
Jump to topic

Re: אסטרטגיית קידום אתר

אל תספר לי שאתה יודע לקדם רק אתרים בתחום הניקיון.
בלי קשר אני נמצא בתקופה של סימני שאלה (כמו הרבה מאלה שהפנימו את המצב) וחושב על הדברים זה הכל..
בנוגע לדבר האחרון שאמרת בוא אני אגיד לך מה התאוריה שלי שאני מאמין בה ומנסה למצוא הוכחות לקיומה תגיד לי מה דעתך המקצועית האם אני מפנטז או לא..
אני לא מאמין שהרשת טוטלית. אנשים מאווווד חכמים יושבים בגוגל, לי זה לא נראה הגיוני שכל הנושאים ברשת נסרקים אותו דבר.
הרי לא יכול להיות שהאהבה לFRESH CONTENT של גוגל תכלל על אתר סטטי של אינסטלטור, אי אפשר להשוות אתר של אינסטלטור מקומי לאתר של פוקר אונליין או אתר חדשות. או לפחות לא באותה כמות של FRESHNESS, הם יודעים לפי דעתי שאם האינסטלור יעלה פוסט בחודשיים שלוש זה בסדר לעומת החדשות שאולי יצפו מהם לפוסט כל שעתיים שלוש לא יודע.. ובדומה גם הקישורים לא יתכנו באותה מסה ואותה רמת שימושיות בין פוקר ואינסטלציה.
יש הגיון בדבריי.. ?[...]
בהחלט כן. אני כותב ומלמד את זה כבר יותר מארבע שנים, אם כי זכות היוצרים על התובנה שגוגל מפעיל אלגוריתם שונה עבור כל ביטוי חיפוש מגיעה לאורן שץ.
[...]עריכה*
( ומכאן גם תשובה לשאלתך בוא נניח שאני מקדם רק אתרי ניקיון אז כן לפי התאוריה שלי מי שקידם אתר ניקיון
עד שלא התנסה בתחום אחר יודע לקדם רק אתר נקיון..)
לא. אבל מי שמבין את מה שאתה מבין לא יאמר למשל ש-BR גבוה זה תמיד רע ו-BR נמוך זה תמיד טוב, ושכדאי להקשות על הגולש לצאת מהדף, או שכדאי למשוך אותו לצפות בסרטון. בשביל זה בדיוק גוגל המציאו את הניתור והניתוח של איתותי שביעות רצון או אי-שביעות הרצון של הלקוחות שלו.
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 09 אוגוסט 2012 17:13

Jump to forum
Jump to topic

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

דף המבחן שלי קפץ בימים האחרונים מתוצאה 600 בערך לתוצאה 19. לא רע. אני ממשיך לעקוב. בזבזתי 30 ש"ח מ100 השקלים שהוקצו לי ונשארו לי עוד 70.
ומה זה אומר? שלביטוי החיפוש הנתון יש רק עוד 18 תוצאות חיפוש אחרות שזוכות לעבודת קידום כלשהיא ? או שיש 50, ובעזרת הקישורים שקיבלת גברת על 31 מהן?

זה אומר שקישורים בשווי 30 ש"ח, שינו באופן ניכר את מיקומו של הדף בתוצאות החיפוש.
וזה גם אומר שדף אחר מאותו אתר שזכה לפי כמה וכמה יותר תנועה, נמצא הרחק מאחוריו באותו הביטוי.
על ידי יורם
יום ה' 20 ספטמבר 2012 11:19

Jump to forum
Jump to topic