החיפוש הניב 5 תוצאות

Return

Re: הסקר הראשון מיני רבים...

קטע מגניב הסקרים אני אתחיל להשתמש בזה ולהפציץ בסקרים ברשותכם.. :)
אז סתם ככה להתחלה (בלי התפלספות כי ברור שצריך את שניהם אבל בכל זאת אם צריך לבחור להשקיע ב1 בלבד...
יום טוב.
לא נכון. בניגוד לסברה הנפוצה אין יותר צורך בקישורים נכנסים כדי להשיג אמ המקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי, ולא היה צורך גם בשנתיים האחרונות. לפני עשר שנים זה היה אחרת.

עמנואל OFFSITE לא חייב להיות רק הקישורים שאתה מתעב..:)
זה יכול להיות רישום כתובות באינדקסים לעסקים לוקליים זה יכול להיות SOCIAL מבחינתי כל מה שהוא לא על האתר.
על ידי Jordan
יום ד' 15 אוגוסט 2012 14:49

Jump to forum
Jump to topic

Re: איך זה הגיוני?

עריכה: אני לחוץ כי אני אמור להיות מקום 2 בהתאם לכמות הקישורים שהבאתי ולמתחרים, זה לא מילה תחרותית כל כך במיוחד בישראל ואני פוחד שנענשתי איכשהו במילה הזאת ספציפית והאתר עוד חדש. :wtf

בונא שבוע שלם אתה עובד על האתר.. ואפילו עשית קישורים מפורומים ואתה לא מקום 2 בדף ראשון?!?! בונא זה טירוף מה קורה באינטרנט?! /:

מזה אמור להיות מקום 2 לפי מה החלטת שאתה אמור להיות אם אפשר לשאול ולהחכים איתך יחד?
על ידי Jordan
יום א' 19 אוגוסט 2012 15:31

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה דעתכם על כנס סיכום הקידום לאחר פנדה, פינגווין, זברה..

חחח אח שלנו את ה"עקרונות" תשאיר לעולם התחתון רוצה שים 80 לא רוצה סגור את המחשב...
איזה אנשים הזויים "חסות" ממי על מה ולמה??
שב בבית עד שתקבל גלויה אישית ממאט קאטס או יתנו לך חסות נראה כמה אנשים תכיר ככה.. :)
עקרונות-עולם תחתון, טוב אחשלו כנראה המילה חסות הזכירה לך את עולם הפשע.
יש תחומים שבהם חסות לכנסים לגיטימית והם מתקיימים על בסיס קבוע(גם בארץ!) כנראה מדובר במשהו שאינך מכיר ולכן גם התגובה כזו.

ההוא עף לי על מי לא יכול לשים לממן תשלום-למרות שבכנסים הקודמים עשו הנחות לגולשים של נחמיה, ולמבקרים בקבוצות של שמוליק
אין דרכים לממן כנס אבל הנחות מציעים אה??

מאט קאטס- תעוף על עוד הגזמה, בכל מקרה תתפלא שמכירים המון אנשים גם ללא הכנסים וכשמדובר ב'גלויה' או מה שלא היית כותב שליח, יונת דואר תתפלא שהודעות וקשר אלקטרוני נוצר גם ללא הכנסים הללו.

אין צורך בחסות ואין יותר טעם לדון בזה. מי שרוצה לעשן בלי לקנות סיגריות שיפסיק לעשן במקום לשנורר סיגריות ממי שקונה אותן בכסף.

אני מציע לנצל את האשכול הזה כדי להזמין שאלות מראש מהקהל המיועד.
קודם כל אל תעלב הכל ברוח טובה..
אבל אתה ממש לא מבין אה?
זה עולם שנע על בסיס כלכלי מה לעשות לא אני המצאתי. חסות נותנים בתמורה למשהו.
תסביר לי למה חברות יתנו לך חסות ?
בדרך כלל זה פירסום, את זה תוציא מהמשוואה פה כי בשביל מול 300 איש שהם לא הקהל שלהם גם ככה לא נראה לי סיקור טלוויזיוני ענק לא יהיה שם.. מה עוד ?
הנושא הוא שאתה או אני או כולנו רוצים לארגן כנס כדי לשתף ללמוד לעזזור אחד לשני ואתה רוצה שמישהו מבחוץ יבוא ויגיד בואו אני אשלם לכם על זה.. תהיה רציני..
על ידי Jordan
יום ד' 22 אוגוסט 2012 13:53

Jump to forum
Jump to topic

Re: שיווק בינלאומי

ההודעה הזאת קשה לי מכל כך הרבה בחינות! חחחחח
אז רגע זה חברה שעוסקת בשיווק בינלאומי אבל הם לא יודעים לשווק בחו"ל ובגלל זה הם שוכרים אותך?
שאתה בעצם גם לא יודע אז אתה שואל בפורום, איך לפרסם חברה שרוצה לפרסם אחרים?
הבנתי נכון? /:
הייתי ממליץ להם להחליף אותך כי לפי השאלה אתה לא מבין כל כך מה אתה עושה.

"כמה יעלה להם לפרסם בחו"ל?"
לפרסם איפה? איך?
לעשות SEO?
PPC?
שלטי חוצות?
פרסומות בטלויזיה?
וכאילו שיש מחיר סוף לפירסום..
נניח סתם מותג חלש כזה כמו קוקה קולה למשל מפרסמים משנת 1886 ולא עוצרים עד היום..
(אני לא מבין על מה אנשים מדברים פה בזמן האחרון..)
על ידי Jordan
יום ד' 17 אוקטובר 2012 12:48

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה אפשרות לעשות נגד עמוד הכפשה בפייסבוק שמדורג גבוה בגוג

אומנם זה לא פדופיליה ולא אונס שנראה נוראי בעינייך.
בגלל שלא הסבירו לך אף פעם ש "כולה מסחר במט"ח" הוא לא פחות נורא אז אני אעזור ..
אז מה אם זה מסחר במט"ח שגורם לאנשים תמימים לשקוע באשליות ולשים את כל חסכונותיהם בהשקעה שהמומחים יודעים שאין מצב שהם ירוויחו! זה בסדר ??
ורוב הזמן גם יודעים שיפסידו את הכל!
אבל זה לא חשוב כל עוד החברה מקבלת את העמלה שלה..
אם אין מוסר, אז אין מוסר לא שופט אותך הכל בסדר..
רק תברר לפני שאתה מדבר שטויות בפורומים..
"כולה מסחר במט"ח.."
יש אנשים שאיבדו "השקעות" של 5 אפסים זה ממש לא כיף כמו שאתה מתאר לעצמך.
על ידי Jordan
יום א' 04 נובמבר 2012 19:08

Jump to forum
Jump to topic