החיפוש הניב 8 תוצאות

Return

Re: אסטרטגיית קידום אתר

אכן, נדרשת גישה שונה על מנת לנצח את המתחרים ובהחלט ליצור משהו שונה.
אולם מחקר מילות מפתח הוא בגדר חובה .
איך תדע על איזה ביטוי אתה רוצה להיות מדורג במקום הראשון ?
איך תדע מהו הביטוי הכי כדאי כלכלית ?
אז מה אתה מציע עמנואל ? מה השלבים שיש לעשות על מנת לנצח את המתחרים ?
אם האתר שלי מוכר נעלי ספורט אינני זקוק למחקר מילים כדי לדעת שצריך לקדם אותו למקום הראשון לביטוי נעלי ספורט כי הוא הכי כדאי כלכלית .
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 07 אוגוסט 2012 15:36

Jump to forum
Jump to topic

Re: הסקר הראשון מיני רבים...

קטע מגניב הסקרים אני אתחיל להשתמש בזה ולהפציץ בסקרים ברשותכם.. :)
אז סתם ככה להתחלה (בלי התפלספות כי ברור שצריך את שניהם אבל בכל זאת אם צריך לבחור להשקיע ב1 בלבד...
יום טוב.
לא נכון. בניגוד לסברה הנפוצה אין יותר צורך בקישורים נכנסים כדי להשיג אמ המקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי, ולא היה צורך גם בשנתיים האחרונות. לפני עשר שנים זה היה אחרת.
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 15 אוגוסט 2012 13:39

Jump to forum
Jump to topic

Re: הסקר הראשון מיני רבים...

קטע מגניב הסקרים אני אתחיל להשתמש בזה ולהפציץ בסקרים ברשותכם.. :)
אז סתם ככה להתחלה (בלי התפלספות כי ברור שצריך את שניהם אבל בכל זאת אם צריך לבחור להשקיע ב1 בלבד...
יום טוב.
לא נכון. בניגוד לסברה הנפוצה אין יותר צורך בקישורים נכנסים כדי להשיג אמ המקום הראשון בגוגל לביטוי חיפוש תחרותי, ולא היה צורך גם בשנתיים האחרונות. לפני עשר שנים זה היה אחרת.

עמנואל OFFSITE לא חייב להיות רק הקישורים שאתה מתעב..:)
זה יכול להיות רישום כתובות באינדקסים לעסקים לוקליים זה יכול להיות SOCIAL מבחינתי כל מה שהוא לא על האתר.
על ידי Jordan
יום ד' 15 אוגוסט 2012 14:49

Jump to forum
Jump to topic

Re: השתלמות מקצועית - קידום אתרים אחרי "פנדה" ו"פינגווין"

לידיעת הקוראים:
לאותה כותבת תכנים איכותיים במחירים הוגנים כתבתי שיש לה עכשיו הזדמנות יוצאת מהכלל להתחיל להרוויח יפה מאד מכתיבת תוכן מקורי, יצירתי ומעולה, ואין לה יותר צורך לבזבז את זמנה וכשרונה על כתיבת 300 מילים ב-30 שקל, כאשר אתר הלקוח רק נענש מזה. לא היה בזה שום התנשאות - להפך.

מהסמינרים אני לומד לא פחות משאר המשתתפים איך להתאים את העבודה שלי ואת שיטות המכירה לתנאים המשתנים. ירון יוגב העיד על זה בתגובה קודמת.

אכן לאחר שיחות ארוכות עם עמנואל אין לי ספק שעמנואל ערוך למכור עבודת קידום אתרים לחברות מאוד מאוד מסוימות.

יעקוב עמנואל לא פונה ללקוחות שאתה פונה !

להערכתי אין בישראל מקדמי אתרים המסוגלים לשוחח עם הלקוח בגובה העיניים ולסגור איתו עסקה כפי שעמנואל עושה,

אני יכול להעיד על עצמי שגם לי זה חדש וגם אני מתקשה לשווק את הפעילות הזו כפי שעמנואל עושה ואף אני הולך לעבור אצל עמנואל אימון אישי.

אני ממליץ לך יעקוב להגיע לסמינר של עמנואל ולעבור השתלמות במכירת פרויקטים.
על ידי yaron.yogev
יום ד' 15 אוגוסט 2012 14:40

Jump to forum
Jump to topic

Re: איך זה הגיוני?

עריכה: אני לחוץ כי אני אמור להיות מקום 2 בהתאם לכמות הקישורים שהבאתי ולמתחרים, זה לא מילה תחרותית כל כך במיוחד בישראל ואני פוחד שנענשתי איכשהו במילה הזאת ספציפית והאתר עוד חדש. :wtf

בונא שבוע שלם אתה עובד על האתר.. ואפילו עשית קישורים מפורומים ואתה לא מקום 2 בדף ראשון?!?! בונא זה טירוף מה קורה באינטרנט?! /:

מזה אמור להיות מקום 2 לפי מה החלטת שאתה אמור להיות אם אפשר לשאול ולהחכים איתך יחד?
על ידי Jordan
יום א' 19 אוגוסט 2012 15:31

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה בשבילכם עובד הכי טוב?

בלי להיכנס לוויכוח אציין שהשאלה הזו מעלה אצלי את האנלוגיה לשאלה הבאה:

איך אתם מגיעים הכי מהר?

תשובות אפשריות:

1. לא עוצרים באור אדום
2. לא עוצרים בעצור
3. עוברים את המהירות המותרת
...
גורמים לאחרים להאט

כשמערב היה פרוע, כשהשוטרים היו חסרי אונים (ותקנים) ולא יכלו (או רצו) "לאכוף את החוקים" - כל התשובות עשויות להיות נכונות.

האם זו הדרך המהירה והבטוחה גם יחד? היום?

השוטרים שאנחנו דנים בהם התחילו לעשות לאחרונה הרבה מבצעי אכיפה...
על ידי eitanya
יום ד' 26 דצמבר 2012 22:45

Jump to forum
Jump to topic

Re: שאלה לעמנואל בנוגע לקישורים

היי עמנואל אתה מוזמן ללחוץ SHIFT+F5 ולבדוק איפה כתבתי אנליטיקס בתשובה שלי.
מי שלא יודע כיצד לעשות את זה אולי כדאי שיחפש מקום עבודה אחר.
אם זכרוני אינו מטעה אותי, לפני כחודשיים התווכחנו מרות מה כבר אפשר ללמוד מהנתון של זמן שהיה ממוצע בדף שאנליטיקס מגיש לנו, ומקדמי האתרים, כמעט ללא יוצא מהכלל, מדברים על כל תחמון אפשרי שנועד להאריך את זמן השהיה הממוצע.
[...]פעולות קודמות שלנו ושל מתחרים. אומנם לא נוכל ללמוד על "ערכה" של פעולה קודמת מעצם השינוי במיקום האתר אך נוכל ללמוד המון מהמידע שנאסוף באשר לגולשים באתר בכדי לדעת כיצד הפעולה שלנו צלחה למשוך מבקרים מרוצים [...]
התווה תוכנית פעולה לאיסוף וניתוח מידע על 100,000 מבקרים לחודש שכולם נכנסו מדפי תוצאות החיפוש של גוגל לאחר ששאלו 2,414 ביטויי חיפוש שונים.
[...]אני לא מפנטז. יש לי יכולת מדהימה (אני חושב שאני היחיד בעולם) והיא להסתכל על דברים מזווית שונה ובמקרים בהם אני לא מצליח יש לי המון נתונים שמאפשרים לי להבין את הגולשים מהזווית שלהם.
אז למה אתה לא בטכניון או במכון וייצמן?
על ידי זקן השבט 3
יום ה' 03 ינואר 2013 21:03

Jump to forum
Jump to topic

Re: A Mathematical Model for Assessing Page Quality

"סגמנטציה" של חלקי עמודים וציון לפי זה לא דבר חדש - יש לגוגל עשרות פטנטים בנושא, וגם לבינג יש כמה מאמרים מדעיים מאלפים בנושא עבור מי שמבין בזה, דיברתי על זה VISIONCAMP (יש את המצגת אצלי בבלוג) נושא מעניין הלוואי שהייתי מבין את המתמטיקה מאחוריו מספיק טוב :)
על ידי talprihar
יום ב' 07 ינואר 2013 18:53

Jump to forum
Jump to topic