החיפוש הניב 6 תוצאות

Return

Re: קבלת פנים של חברים חדשים בפורום

ברור לי שהשקעה נכונה לאורך 10 שנים קשה לחזור עליה, בטח שבתקופה של 6 חודשים. ולדעתי גם בכל תקציב.
אבל איך זה קשור?

שאלתי אותך אם יש לך "קבלות". כי אני פשוט לא מכיר. לא בקטע של זלזול. אני באמת לא מכיר.

ובנוגע לידע שלך. שיהיה לך כל הידע שבעולם. לא על זה הדיון. הדיון הוא על הרמה הנמוכה שאתה מביא על דיונים אחרים.
אם אינך מאמיןם שיש תשובות לשאלות כמו "מה לעשות אחרי פינגווין" פשוט אל תענה. תחסוך מפותחי האשכול המתוסכלים את התסכול שבהודעותיך.
על ידי gil_y
יום ג' 03 יולי 2012 18:00

Jump to forum
Jump to topic

Re: פנייה לעמנואל

תודה ירון.

אז אמשיך הלאה עם התשובה לשני הספקנים: אני מקדם ברגע זה דף חדש לחלוטין לביטוי "הסרת שער שיבה בלייזר על ידי מומחה מדופלם מרוסיה שגר עכשיו בנתניה" (במרכאות כפולות). בעוד יום-יומיים הוא יופיע בודאות במקום 1 בגוגל לביטוי החיפוש שתיארתי. האם אעבור בכך את המבחן החמור שלכם, שכישלון בו מעמיד בספק מוחלט את הנכונות של כל מה שאני כותב פה בפורום?

עמנואל עמנואל...
שוב פעם הבנת הנקרא
בן אדם שמבין שפה של 200 מילים לא יכול להבין את ההודעה של "טכנאי אתרים" זוטר? בעל חשיבה צרה והכרת שפה בת 100 מילים?
אצטט את דבריי
ובבקשה אל תכניס את התשובות המתחמקות . בבקשה תענה בכן או לא. ואם אתה יכול אפילו תתן קישור.
אתה יכול להצביע על אתר אחד שאתה מקדם/קידמת והוא מקום 1-3?
אבל אתה כהרגלך לא יכול להשים את האצבע על פעולות שלך. כנראה שהן אינן קיימות.

כמו שאגיע לגנן ואגיד לו "תוכל להראות לי גינות שעשית? דשא שכיסחת?"
והוא יגיד שזה לא חשוב. חשוב צורת הניהול שלו. איך שהוא מנהל. יש לו תואר שביעי מאוניברסיטת אוקספורד למנהל עסקים עם התמחות בגינות.
נראה לך שאשכור את שירותיו?

למי שיודע לדבר רק 100 מילים, תשובה בשפה של 200 מילים היא תשובה מתחמקת.

אז תסביר לי אתה: מה ההבדל בין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שמקדם אתר של רופא שיניים ושל מסיר שיער בלייזר לבין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שממונה על ניהול\שכלול שיטות העבודה\ביקורת איכות\הדרכה\פיטורי מקדמים כושלים וכו' של מי שמקדם את האתר של רופא השיניים ושל מסיר השיער בלייזר?

אם אתה לא יודע לענות, תמחק את התגובה שלך, כי היא תגובה פוגענית ולא עניינית, האסורה על פי מדיניות הפורום.

על פי דבריך. אין לך כנראה עובדים. הרי כל עובד שישתול קישור מלאכותי לא יפעל על פי דרכיך ויפוטר. כל אחד שיפרסם תוכן ויקשר לאתר המקודם- יפוטר. כל אחד שיירשום את האתר לאינדקסים- יפוטר. כך גם עם מי שיבקש מגוגל להסיר קישורים או יעשה זאת באופן ידני.
אז מה נותר לו לעשות? דבר ואף דבר. אולי לבכות לגוגל על המתחרים שלו וככה לעקוף אותם (או שלא). ואז גם הא יפוטר על כך שאינו עושה דבר.

אז מהודעותיך אני מבין כך:
אינך מקדם אתרים. אתה מנחה אנשים איך לקדם אתרים ומנהל קבוצת קידום.
הצלחות: אין לך. אחרת. זה מקביל לזמר נגיד אייל גול שיקליט דיסק וישמור עליו במגירה שכן זמן אינו נמדד בכמות הלהיטים שהצליחו לו אלא במידת היכולת שלו לנהל ףרוייקט דיסק מצליח שיישב, שוב, באחד הארונות בבית.

ושוב עמנואל. אני מנסה לשאול אותך. אתה עושה מאיתנו צחוק? איך חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להוביל אותי לדעה שזמר (מקדם אתרים) נמדד על ידי יכולת הניהול של הדיסק (פרוייקטים) שלו לא על ידי הלהיטים (אתרים שהביא למקומות 1-2-3 בגוגל) שהוציא לאורך השנים?
על ידי gil_y
יום ד' 25 יולי 2012 17:56

Jump to forum
Jump to topic

Re: פערים בתוצאות החיפוש של גוגל

לדעתי גוגל באמת לא נוגעים ידנית במיקומים שכן האלגוריתם שלהם יודע לעשות זאת טוב יותר.

בנוגע לכניסה לעמוד הראשון- יכול מאוד להיות שפשוט המתחרים שלך עושים יותר ממך, שהעבודות קידום שאתה מבצע לא מתאימות לאתר ולא מצליחות לקדם אותו.

ובכדי לאמוד את "מידת הענישה" צריך לדעת - איזה מקום הוא נמצא כרגע?
אולי לא מדובר בענישה אם כי בחוסר רלוונטיות של האתר פשוט שהוביל אותו לצניחה במיקומים.
על ידי gil_y
יום ד' 14 נובמבר 2012 12:51

Jump to forum
Jump to topic

Re: דרוש | המלצות וטיפים

Danielnet כתב:אני לא מבין גדול בקידום אתרים, אך את הדברים שאמרתי אני יודע לעשות וטוב.
אולי זה נראה מגוחך ואני באמת לא מבין למה, זה יעזור לי יותר ממה שזה עזר להם.

איך אתה יכול להיות בטוח שמה שאתה עושה הוא טוב יותר מהמתחרים?
מה האתר שלך מציע שהאתרים במקומות 1-5 לא מציעים?
על ידי gil_y
יום ד' 09 ינואר 2013 22:13

Jump to forum
Jump to topic

Re: פרסום מאמרים באתרי פרסומים חינמיים ולינקים ניכנסים ויוצא

כל הכוונה של עמנואל היא שאין ביכולת שלך באמת למדוד את היעילות של קישור מאתר בעל pr6 על פניו של קישור דומה מעמוד בעל pr1.

לדעתי זה נכון שיש עדיפות ל pr6 אך לא באופן מוחלט וכל עמוד בפניי עצמו.

בשנת 2013 בה ערכו של קישור נמדד בעזרת איתותי שביעות רצון אין כל חשיבות ל pr1 או pr 100000.... כל עוד ישנה תנועה איכותית דרך הקישור אין זה משנה מהיכן הוא מגיע.
על ידי gil_y
יום א' 13 ינואר 2013 16:28

Jump to forum
Jump to topic

Re: דיי לא יכול

תסתכל על האתר שלך ותנסה לחשוב, על מה ולמה צריך את ה HEADER הגדול הזה?
האם הכפתורים בתפריט צריכים להיות דומיננטים יותר כמו בכל תפריט נורמלי שאמור לעזור לגולש לנווט באתר?
האם התוכן מספיק ראוי כדי לחדש לגולש, לייעל אותו וכו?
האם ה FOOTER שלך תקין ותורם לאתר ולהפך?

נראה כי המתחרה שבמקום הראשון במילת המפתח שלך נדרש לחזור על מילת המפתח שלוש פעמים בלבד בזמן שאצלך הצירוף הזה כתוב מעל 20 פעמים, כיצד אתה יכול להגיד שעשית בידיוק את מה שהמתחרים שלך עשו כאשר הם עולים עליך במיקום בגוגל?
שלום לך, חאלס לקחת את הכל כמו ילד קטן ולומר 20 פעמים כי אתה ממש לא מדייק .
בתוכן של הברוכים הבאים בפוטר+בקטגוריות מקסימום 4-5 פעמים מודגש משהוא. וזה באמת לגוגל הפעם, אך עדיין. עשיתי את כל זה לאלה שלא רואים את הברוכים הבאים האחרים , ולא יודעים מה לעשות, ורובם מחפשים למטה או בחלק עליון.
כן התוכן שלי מספיק ראוי וכן הכפתורים מספיק דומיננטים וכן הheader ה''גדול'' הזה עוזר.
אני לא מוכן לקבל עצות לייעול וייעוץ ממך, כי אתה סתם חוזר על דברים שאמרתי. אם אתה רוצה לעזור כמו ילד גדול תתחיל לחשוב עם מוח תקין ולא מוח של ילד. כי זה הדברים הראשונים שעשיתי לפני שפתחתי עוד את האתר

דניאל סליחה אבל אני פשוט לא יכול לעבור על זה בלי להגיב.
1)נכנסתי לאתר שלך ועשיתי ctrl+F (חיפוש בעמוד) כתבתי "הורדת שירים מיוטיוב" וגיליתי 24 חזרות על הביטוי רק בעמוד הבית.
2) הברוכים הבאים מתחבא לו בתוך התפריט בצד שמאל ועוד באמצע ככה שממש צריך לרדת למטה כדי לקרוא אותו.
3) ה HEADER הגדול הזה לא עוזר לי אני גולש במחשב נייד במסך 15 אינץ' והוא תופס לי יותר מחצי מסך על תמונה של ענן עם כל מיני שטויות יוצאות ממנו...

עד פה סימנתי לך בבולט את הטעויות שלך בטקסט.

דברים נוספים. אפשר לשאול בן כמה אתה?

עוד דבר. אם יש לך ניסיון כמו שהזכרת כבר בעבר איך אתה מרשה לעצמך בשורה התחתונה של האתר לכתוב את השורה
כל הזכויות שמורות © 2013 - אתרינו מציע הורדת שירים מיוטיוב בחינם דרך שימוש בשיטת הורדת שירים מיוטיוב ללא התחייבות, עליכם להתחייב לתקנון הורדת שירים מיוטיוב ולהנות מהורדת שירים בחינם!. כאשר הביטוי הורדת שירים מיוטיוב מוסווה מעיני הגולש בצורה כ"כ שקופה?!?! זה א' ב'...

הטקסט האיכותי שלך של "ברוכים הבאים" מוזר פעמיים בעמוד הבית. ממתי ברוכים הבאים נכנס לפוטר?!

ברוכים הבאים ל You-2ube.com - הורדה מיוטיוב בחינם~! באתר זה תוכלו לבצע את שיטת הורדת שירים בחינם וללא התחייבות. אתר זה קיים משנת 2013 על מנת לספק הורדה מיוטיוב You-2ube מתחייב לעבוד 24/7 על-מנת שתהנו משירותינו הרבים. בנוסף לכך, נספק שירות הורדה מיוטיוב בחינם! מקווים שתהנו באתר!
באתר תוכלו לבצע הורדה מיוטיוב

גם דאגת להבליט את הביטוי הורדה מיוטיוב...מה שנראה מכוון למנוע החיפוש ולא לגולש.
בנוסף לכך שהטקסט לא איכותי ולא תורם לגולש בכלום הוא דיי מעצבן וגורם לי לרצות לעזוב את האתר.

לפני שאתה תוקף את מי שבא לעזור לך ולהראות לך איפה אתה טועה תבדוק בעצמך. אלו דברים שקפצו לי לעין ב 5 דקות שהסתכלתי על האתר שלך (מתוכם 4 דקות התעסקתי בלצטט דברים וחלקים מהאתר שלך)
על ידי gil_y
יום ד' 27 מרץ 2013 02:13

Jump to forum
Jump to topic