החיפוש הניב 6 תוצאות

Return

Re: שרות קידום אתרים אוטומתי בהרצה - חוות קישורים , בוקסה

הרגת אותי אמנואל :) .
בקשת מתמטיקה רוסית , קבל :
נגיד יש ארבע קישורים שיוצים מדף רוסי א' לארבע עמודים שונים עם נושאים דומים ואופטימיזציה פנימית שונה . אם בעקבות הוספת קישור כזה כל ארבע עמודים התחילו לצמוח , זה מקור טוב בסבירות בינונית . ככל שיש יותר מקרי מבחן מוצלחים, כך יש יותר בסיס לסבירות . בדומה גם לגבי מקורות גרועים , לגבי אי תרומתם או תרומה שלילית . סבבה ?
למרות שכל עמוד מתוך הרשימה הגדולה, מקודם על ידי קישוריים שונים , עדיין יש בין העמודים חפיפה ( כמה קישורים מאותו עמוד ). בעזרת תורת הקבוצות ( התחלנו עם בלה בלה ) ניתן להבדיל ולחשב תרומתו של כל דף תורם בסבירות שגדלה עם גודל מנת המבחן .
כל זה נכנס כפרמטר (אחד מיני רבים ) לבקר שמנהל את רכישת הקישורים בכל איטרציית רוטציה (למי שעוקב). הבקר הוא מסוג PI (תורת הבקרה ) Proportional +Itegrator ( ממשיכים עם בלה בלה ) . מה שזה אומר , שיש תיקונים שמתבצעים מיידית - בקר פרופורציה, ויש תיקונים שדורשים סתייה מצתברת (ירידה בדירוגים לאורך זמן )על מנת לקבל פקודת תיקון - אנטגרטור . זה ,על מנת לסנן שינויים בתדר גבוהה בתצאות דירוג (נגיד נפילות לשבוע ואחרי זה חזרה ) .
בגדול , אם הבנת - זהו רובוט שרודף אחרי הדירוגים לאורך זמן כל עוד נפשו בו, מודד ומתקן בעזרת קישור שהוגדר כטוב בסבירות גבוהה , במחיר מינימלי . כל עוד קישורים עובדים , הוא יתן תוצאה אופטימלית האפשרית . כמובן שככל שאופטיזציה פנימית טובה יותר , תוצאה האפשרית תיהיה טובה יותר .
התוצאות בפועל הם באמת יפות . נשאר לך רק לנסות .

אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור :) . חסר לך , אם אתה לא קורה ומנסה להבין את הכל, השקעתי בהסבר מלומד , תעריך !
סליחה מחברי הפורום על קורס בהנדסה - לא התכוונתי לשעמם.
ברוסיה לומדים את זה בבית ספר ילדים בכיתה ד' :) .
ולדי
על ידי vova2211
יום א' 09 ספטמבר 2012 23:03

Jump to forum
Jump to topic

עמנואל, אתה קשוח איתי :)
אני לא אוהב לנפנף בתארים , אבל אני מבין דבר או שניים במערכות בקרה ובמושג פידבק .
עזוב שבתואר בהנדסה התמחתי בבקרה . אחרי כ15 שנה בתעשייה , יש לא מעט מוצרי בקרה שפתחתי ,הם עובדים ונמכרים גם היום.
יש מצב שבקרת קירור שיש במחשב הנייד שלך גם פותחה על ידי :think

אז אני אומר לך שבזה יש לך טעות . אין בקרה טובה יותר מאשר על מדידת התוצאה הסופית שאתה צריך . זאת עובדה תיאורטית , לא פרשנות שלי!
כשאתה נוהג ברכב , אתה מבצע בקרת מהירות עם העיניים . הרגל לוחץ על הגז , והעיניים לוקחות פידבק מהכביש . זה חוג בקרה טיפוסי . בדרך בין רגל למהירות יש אין ספור משפיעים והמרות אנרגיה שונות . כגון מנוף מכני של דוושה , עוצמת משאוות הדלק , נצילות מנוע , נפח מנוע , זווית העלייה בכביש וכדומה .
כל זה יושב בדרך בין רגל למהירות , אבל הם לא מעניינים אותך ! לא חשוב איזה רכב , לא חשוב איזה כביש - בעזרת הפידבק שלך , תמיד בסוף תקבל את המהירות הדרושה .

מזגן לדוגמה מבצע בקרה על הקור בחדר. הפסדי מדחס , אורך הצנרת , חלונות פתוחים בבית , אפילו קור ביציאה ממנו - לא מעניינים את המזגן . הוא מודד קור בחדר.

ציוני הרלוונטיות של גוגל הם רק אחד השלבי המרה בדרך לתוצר הסופי , הדירוג SERP של הלקוח . ואני בטוח שיש הרבה שלבים אחרים על הדרך. אבל בשביל להשיג דירוגים , חייבים לפדבק על דירוגים , זה כל. - וזה כמובן עובד , שאל את הלקוחות של Buksa.co.il.

חג שמח והרבה בריות עמנואל !
אני לומד ממך כל יום , אבל יש דברים שאני יודע מהבית :thumbup .
ולדי
על ידי vova2211
יום א' 16 ספטמבר 2012 13:12

Jump to forum
Jump to topic

שלום לכולם .
לפני מספר שבועות , עלתה כאן יוזמה לעדכן את חברי הפורום לגבי תוצאות של הניסויים בבוקסה .
יש למישהו עדכונים ? עכשיו זה כדאי לכם .
כל המעדכן לגבי סטטוס הקידום של האתר בבוקסה , יקבל בונוס - תוספת תקציב של 20 ש"ח .
חשוב לרשום username על מנת לקבל את התוספת לחשבון . הבונוס ניתן על כל עדכון !

ויש לנו חדשות :
עקב מספר בקשות מלקוחותינו , מעכשיו buksa.co.il תומכת בקידום ביטויים בשפה הערבית . לגבי תמיכה בשפות נוספות - נשמח לקבל בקשות למימוש.
ולדי
על ידי vova2211
יום ו' 28 ספטמבר 2012 14:36

Jump to forum
Jump to topic

Re: בניית קישורים

שלום אלדד ,
מה שבעצם מנסים להגיד לך כאן , כאשר אתה שואל איך לבנות קישרים , זה אל תבנה קישורים לבד , זה לא תורם - מסוכן , פנה למקדם אתרים - הוא יבנה לך קישורים , וגם ירוויח בדרך.
אם אני בפורום טכנאי מחשבים הייתי שואל אך מחליפם כבל סאטה דפוק , היו אומרים לי שזה נורה קשה , לא תורם ומסוכן - מחשמל למוות.
רק טכנאי מוסמך , בלה בלה ...
המידע בפורום זה אינו יעוץ , בלה בלה ..
על ידי vova2211
יום ה' 13 דצמבר 2012 18:44

Jump to forum
Jump to topic

Re: האם מקדמי אתרים עוזרים לגוגל להגדיל הכנסות?

מקדמי אתרים גורמים לתחרות עצומה בתוצאות החיפוש , ודורשים על כך תקציבים יותר ויותר גדולים . כל זה מעלה את מחיר הפרסום ב PPC , ומעלה כידאיות של ADWORDS .
לדעתי הם השותפים הגדולים של גוגל , ותורמים לרווחיה .
על ידי vova2211
יום ב' 31 דצמבר 2012 16:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: לגבי אתרים שקיבלו עונש

איך אתה יודע שקבלת עונש , יש מכתב אהבה מגוגל ב WMT ?
על ידי vova2211
יום ב' 07 ינואר 2013 19:09

Jump to forum
Jump to topic