החיפוש הניב 2 תוצאות

Return

Re: פנייה לעמנואל

כמו שהקישורים המלאכותיים עטופים במאמרים באתרי תמיכה גרועים, ככה המסרים האמתיים שבהודעות בפורום עטופות בהסוואה, בעיקר בגלל פוליטיקה ואגו.
על ידי painkille5
יום ד' 25 יולי 2012 15:14

Jump to forum
Jump to topic

Re: מספר שאלות לגבי קידום

בהחנה שלאף מקדם אתרים אין קסמים מיוחדים, העבודה של רובם תהיה דומה.
(או בהנחה שאתה לא סופר עסק עם תקציבי ענק המתאימים למחקר ופיתוח שיטות מיוחדות עבורך)
חלקם יקדמו אותך מעלה בתוצאות החיפוש הרבה, וחלקם קצת. (עבודה פחות טובה ויותר טובה).
אני מניח שחלק יספרו לך המון על פרסום בפורומים ויצירת דפי נחיתה שיניבו לך יותר כניסות או כל מני טכניקות אחרות.
אבל, קידום אתרים הוא קידום אתרים. ושיווק באינטרנט הוא שיווק באינטרנט.

המטרה שלך היא פרסום (או שיווק) באינטרנט לא? למה שלא תיקח (או תמצא) מקדם אתרים שאתה סומך עליו ויודע שהוא טוב, ותעבדו קודם כל טוב טוב על אסטרטגייה נכונה לשיווק באינטרנט, ולאחר שתחליטו מהן הפעולות הטובות ביותר תתקדמו לעבודה ואותה תמדוד? (במונחים של האם הוא עושה את העבודה טוב או לא). כולם מנסים לחסוך בדברים החשובים ובסוף משלמים על זה כפול.

כפי שאמרתי, פרסום באינטרנט הוא פרסום באינטרנט, והתחום שלך יישאר אותו תחום (עם השינויים הרגילים , גדולים וקטנים שקורים ברשת). מה שאתה עושה - זה לפחד לשווק את עצמך באינטרנט, ולכן מנסה למצוא מקדם אתרים שיבוא ויהיה מוכן להשתתף איתך בסיכון. אתה שוכח שמקדמי האתרים קצת יותר מומחים ממך, ובקלות יוכלו להשתמש בזה כדי לתת לך מספר תוצאות לזמן מסויים, לזייף כניסות, לתת לך כניסות גרועות שלא ימירו כלום או כל דבר אחר שיענה על הדרך המתחכמת שלך.

במידה ואתה פשוט מחפש מקדם טוב (מפחד שלא יתנו לך תוצאות), הפתרון שמצאת לא עוזר לך בכלל, אלא רק מסבך אותך ואותו.

שאל את עצמך:
1.האם אני רוצה לשווק את עצמי באינטרנט?
2. מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה?

חצי-כוח השקעה מוביל במקרה הטוב לרבע-כוח תוצאה.
(ועדיין לא נכנסתי לכל הסיבות שבהן לא הייתי משתמש בשיטה שלך, מקווה שזה יפתח את עיניך וסיפיק לך).

בהצלחה!
על ידי painkille5
יום א' 23 ספטמבר 2012 20:18

Jump to forum
Jump to topic