החיפוש הניב 4 תוצאות

Return

Re: מה הייתם משנים בפורום?

אענה לך עניינית למרות הציניות בשאלה:
אני לא מעדיף את הנ"ל
אבל גם מה שקורה כאן לא ממש טוב

יש מקום לדיונים פילוסופיים\ עקרוניים\ אסטרטגיים בהם לך ספיציפית יש תרומה גדולה לאין שיעור
ויש מקום לדיונים טקטיים, טכניים, בהם אתה, לצערי מפריע, מסיט את הדיון וחוזר שוב ושוב על אותם טיעונים
בסופו של דבר זה פוגע גם בך כי נוצרת התנגדות אליך
ובמקום שאנשים יעריכו את המחשבה היצירתית והמעמיקה שלך הם נשארים עם התנגדות להפרעות בדיונים הטכניים שחשובים לאנשים רבים
הפורום נועד למנעד רחב של משתמשים
אני אומר זאת מתוך כבוד אליך וידיעה שיש לך יכולת לקבל ביקורת
ובעיקר מהסתכלות על טובת העניין בפורום
על ידי oria
יום ג' 03 יולי 2012 22:52

Jump to forum
Jump to topic

Re: שירות מקורי ביותר - ציור קריקטורות

יאיר,
זה רעיון נחמד. היו לי מספר מקרים שהייתי צריך איורים. לאו דווקא קריקטורות למאמרים.
האם אתה מספקים את זה?
מי מצייר? אתה?

ודבר נוסף:
התגובה ששמת מ"קריקטוריסט מומחה" די פתאטית. תוריד אותה. זה בערך כמו נקודות המוניטין שנתת לעצמך כאן בפורום. זה לא מוסיף.
אם אתה רוצה לתת רושם מקצועי אתה צריך לשמור על אינטגריטי.

בהצלחה
על ידי oria
יום ד' 14 נובמבר 2012 10:39

Jump to forum
Jump to topic

Re: קונקרטיות ופרקטיות הדיונים בפורום

יופי, תואיל להסביר לחברים פה מהם מאפייני האיכות שמודד מדד ה-PR.
בטח , אני אסביר .
אם מקבלים 50 קישורים מעמודים שונים ברשת בעלי PR5 , תרומתם לקידום תיהיה גבוהה וסיכוי לחטוף עונש יהיה נמוך .
לאומת זאת על מנת להשיג את אותם תוצאות קידום יש צורך ב כ3000 קישורי PR1 וזה יכניס אותכם חזק לתוך עולמו של גן חיות של גוגל .
אבל כולם כאן יודעים את זה . במיוחד זקן השבט ...
לא הבנת את השאלה. הייתי מאשים את עצמי בהצגת שאלה לא מובנת, אלא שציפיתי שמי שמוכר קישורים על פי ה-PR שלהם יבין היטב את השאלה.

אז ננסה דרך משל: יש מדד רפואי שנקרא body mass והוא מחשב יחס מסויים בין תכונות הגוף:
body mass = משקל (בקילוגרמים) : גובה (במטרים) בריבוע.
כל אחד יודע מה מציין המשקל ואיך מודדים אותו, ומה מציין הגובה ואיך מודדים אותו, ומשני הערכים הללו מחשבים על פי הנוסחה את ה-body mass.

מה מודד ה-PR? את "התרומה לקידום" של קישור, כפי שכתבת? ודאי שלא! הרי לדף אינטרנט יכול להיות PR5, גם אם לא יוצא ממנו שום קישור. ה-PR מודד לכן תכונה של הדף, והתרומה לקידומו של דף אחר באמצעות קישור היא פונקציה של הערך המספרי של אותה תכונה של הדף. אתה טוען שה-PR מציין את איכות הדף. גם איכות הטקסט תורמת לאיכות הדף. האם ה-PR מודד, כפי ששאלתי, מאפיין איכות אחר של הדף? ומה הוא?
אם מקבלים 50 קישורים מעמודים שונים ברשת בעלי PR5 , תרומתם לקידום תיהיה גבוהה וסיכוי לחטוף עונש יהיה נמוך. לעומת זאת על מנת להשיג את אותם תוצאות קידום יש צורך ב כ3000 קישורי PR1
אז אני צריך להשיג 60 קישורי PR5 כדי לעקוף אותך?..
התכוונת בטח לשאול האם דרושים 61 קישורים PR1 כדי לעקוף קישור PR5 אחד, ו-3,001 קישורים PR1 כדי לעקוף 50 קישורים PR5.
ה PR לא מודד דבר, הוא מחושב
אופן החישוב שלו מוגדר היטב . בדיוק כמו משקל או גובה. אלא שהנוסחה אינה ידועה לנו.
מצד שני גוגל פרסמו את אופן החישוב לפני כעשור ולדעתי הוא לא השתנה באופן מהותי.
אם אכן הוא לא השתנה במהותו, ה PR הוא מדד כמותי ולא איכותי.
כמובן שיש מניפולציות, גורמים נוספים וכו... אך עדיין אם אין שום מידע אחר, PR גבוה הוא יתרון
על ידי oria
יום ד' 16 ינואר 2013 14:06

Jump to forum
Jump to topic

Re: דיון עם לקוח- אני צודק?

גיל, אל תכתוב בשבילו מילה אחת בלי לקבל תשלום
על ידי oria
יום ב' 21 ינואר 2013 12:22

Jump to forum
Jump to topic