החיפוש הניב 2 תוצאות

Return

Re: הנחיות גוגל למנהלי אתרים

רענן, לאאאאאאאא.

תמונה
על ידי דוד לוי
יום ד' 04 יולי 2012 15:48

Jump to forum
Jump to topic

Re: פנייה לעמנואל

תודה ירון.

אז אמשיך הלאה עם התשובה לשני הספקנים: אני מקדם ברגע זה דף חדש לחלוטין לביטוי "הסרת שער שיבה בלייזר על ידי מומחה מדופלם מרוסיה שגר עכשיו בנתניה" (במרכאות כפולות). בעוד יום-יומיים הוא יופיע בודאות במקום 1 בגוגל לביטוי החיפוש שתיארתי. האם אעבור בכך את המבחן החמור שלכם, שכישלון בו מעמיד בספק מוחלט את הנכונות של כל מה שאני כותב פה בפורום?

עמנואל עמנואל...
שוב פעם הבנת הנקרא
בן אדם שמבין שפה של 200 מילים לא יכול להבין את ההודעה של "טכנאי אתרים" זוטר? בעל חשיבה צרה והכרת שפה בת 100 מילים?
אצטט את דבריי
ובבקשה אל תכניס את התשובות המתחמקות . בבקשה תענה בכן או לא. ואם אתה יכול אפילו תתן קישור.
אתה יכול להצביע על אתר אחד שאתה מקדם/קידמת והוא מקום 1-3?
אבל אתה כהרגלך לא יכול להשים את האצבע על פעולות שלך. כנראה שהן אינן קיימות.

כמו שאגיע לגנן ואגיד לו "תוכל להראות לי גינות שעשית? דשא שכיסחת?"
והוא יגיד שזה לא חשוב. חשוב צורת הניהול שלו. איך שהוא מנהל. יש לו תואר שביעי מאוניברסיטת אוקספורד למנהל עסקים עם התמחות בגינות.
נראה לך שאשכור את שירותיו?

למי שיודע לדבר רק 100 מילים, תשובה בשפה של 200 מילים היא תשובה מתחמקת.

אז תסביר לי אתה: מה ההבדל בין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שמקדם אתר של רופא שיניים ושל מסיר שיער בלייזר לבין קידום אתרים מהפרספקטיבה של מי שממונה על ניהול\שכלול שיטות העבודה\ביקורת איכות\הדרכה\פיטורי מקדמים כושלים וכו' של מי שמקדם את האתר של רופא השיניים ושל מסיר השיער בלייזר?

אם אתה לא יודע לענות, תמחק את התגובה שלך, כי היא תגובה פוגענית ולא עניינית, האסורה על פי מדיניות הפורום.

על פי דבריך. אין לך כנראה עובדים. הרי כל עובד שישתול קישור מלאכותי לא יפעל על פי דרכיך ויפוטר. כל אחד שיפרסם תוכן ויקשר לאתר המקודם- יפוטר. כל אחד שיירשום את האתר לאינדקסים- יפוטר. כך גם עם מי שיבקש מגוגל להסיר קישורים או יעשה זאת באופן ידני.
אז מה נותר לו לעשות? דבר ואף דבר. אולי לבכות לגוגל על המתחרים שלו וככה לעקוף אותם (או שלא). ואז גם הא יפוטר על כך שאינו עושה דבר.

אז מהודעותיך אני מבין כך:
אינך מקדם אתרים. אתה מנחה אנשים איך לקדם אתרים ומנהל קבוצת קידום.
הצלחות: אין לך. אחרת. זה מקביל לזמר נגיד אייל גול שיקליט דיסק וישמור עליו במגירה שכן זמן אינו נמדד בכמות הלהיטים שהצליחו לו אלא במידת היכולת שלו לנהל ףרוייקט דיסק מצליח שיישב, שוב, באחד הארונות בבית.

ושוב עמנואל. אני מנסה לשאול אותך. אתה עושה מאיתנו צחוק? איך חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להוביל אותי לדעה שזמר (מקדם אתרים) נמדד על ידי יכולת הניהול של הדיסק (פרוייקטים) שלו לא על ידי הלהיטים (אתרים שהביא למקומות 1-2-3 בגוגל) שהוציא לאורך השנים?
על ידי gil_y
יום ד' 25 יולי 2012 17:56

Jump to forum
Jump to topic