החיפוש הניב 8 תוצאות

Return

Re: מה דעתכם על כנס סיכום הקידום לאחר פנדה, פינגווין, זברה..

מנשה, אני אשמח לראות אותך בכנס גם במחיר של ויתור על עקרונות.
זה לא פשוט לארגן כנס ומחיר הכנס הוא לא גבוה כאשר אתה לוקח בחשבון את העלויות שנילוות לארגון (השכרת אולם והזמן שצריך להשקיע באיסוף המרצים ופרסום).
אפילו נחמיה ושמוליק רצו שתהיה הנחה לגולשים שלהם בכדי לפרסם את הכנס בבלוג/קבוצה (מרטין אמר שהוא הסיק מסקנות מהמקרה וזה לא יקרה שוב). מרטין, כל מקדמי באתרים באו לבדוק איך גוגל פלוס עובד, הדרך הפשוטה ביותר להעביר מסר למקדמי האתרים זה לפרסם בגוגל פלוס ולהעביר את ההודעה.
אני אישית חושב שאם תסביר "לנחמיה" "ולשמוליק" שזה לא פייר שהגולשים שלהם יזכו ליחס מיוחד, הם יבינו ועדיין יפרסמו את הכנס.

מנשה, גם המרצים הם סוג של חסות, הרי למיטב ידיעתי הם לא מקבלים תשלום והם משקיעים ממרצם וזמנם בכדי להרצות.
זה לא פשוט לאסוף חסויות ואני בטוח שאם אתה חושב שזה אפשרי, אז מרטין ישמח שתארגן חסויות שיכסו את שכירות האולם ומחיר הכרטיס ירד בהתאם.
על ידי יורם
יום ד' 22 אוגוסט 2012 13:19

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה דעתכם על כנס סיכום הקידום לאחר פנדה, פינגווין, זברה..

חחח אח שלנו את ה"עקרונות" תשאיר לעולם התחתון רוצה שים 80 לא רוצה סגור את המחשב...
איזה אנשים הזויים "חסות" ממי על מה ולמה??
שב בבית עד שתקבל גלויה אישית ממאט קאטס או יתנו לך חסות נראה כמה אנשים תכיר ככה.. :)
עקרונות-עולם תחתון, טוב אחשלו כנראה המילה חסות הזכירה לך את עולם הפשע.
יש תחומים שבהם חסות לכנסים לגיטימית והם מתקיימים על בסיס קבוע(גם בארץ!) כנראה מדובר במשהו שאינך מכיר ולכן גם התגובה כזו.

ההוא עף לי על מי לא יכול לשים לממן תשלום-למרות שבכנסים הקודמים עשו הנחות לגולשים של נחמיה, ולמבקרים בקבוצות של שמוליק
אין דרכים לממן כנס אבל הנחות מציעים אה??

מאט קאטס- תעוף על עוד הגזמה, בכל מקרה תתפלא שמכירים המון אנשים גם ללא הכנסים וכשמדובר ב'גלויה' או מה שלא היית כותב שליח, יונת דואר תתפלא שהודעות וקשר אלקטרוני נוצר גם ללא הכנסים הללו.

אין צורך בחסות ואין יותר טעם לדון בזה. מי שרוצה לעשן בלי לקנות סיגריות שיפסיק לעשן במקום לשנורר סיגריות ממי שקונה אותן בכסף.

אני מציע לנצל את האשכול הזה כדי להזמין שאלות מראש מהקהל המיועד.
קודם כל אל תעלב הכל ברוח טובה..
אבל אתה ממש לא מבין אה?
זה עולם שנע על בסיס כלכלי מה לעשות לא אני המצאתי. חסות נותנים בתמורה למשהו.
תסביר לי למה חברות יתנו לך חסות ?
בדרך כלל זה פירסום, את זה תוציא מהמשוואה פה כי בשביל מול 300 איש שהם לא הקהל שלהם גם ככה לא נראה לי סיקור טלוויזיוני ענק לא יהיה שם.. מה עוד ?
הנושא הוא שאתה או אני או כולנו רוצים לארגן כנס כדי לשתף ללמוד לעזזור אחד לשני ואתה רוצה שמישהו מבחוץ יבוא ויגיד בואו אני אשלם לכם על זה.. תהיה רציני..
על ידי Jordan
יום ד' 22 אוגוסט 2012 13:53

Jump to forum
Jump to topic

הטמעת אלגוריתם הפנדה לזמן אמת

גוגל ומר כץ הודיעו שמעכשיו יפסיקו העדכונים הידניים לפנדה, ויהיו עדכונים אוטומטיים בזמן אמת.

ברור לי שלאף אחד פה אין באמת מושג אמיתי על הדברים והאלגוריתם, וכיצד פועל באמת כל עניין האלגוריתם של פנדה. לכן כל מה שנשאר לנו זה לזרוק מחשבות, ניחושים ומסקנות:

מזה אומר לדעתכם? (השינוי מהידני לאוטומט)

דעתי בנושא:
עד עכשיו הם בצעו ניסויים (כלל עולמיים) על האלגוריתם. בכל עדכון הוסיפו או שינו פרמטר כזה או אחר על מנת להביא את הציון הכי רלוונטי שמתייחס לתוכן באותה הנישה של אותו אתר.
כרגע (אני חושב) שהאלגוריתם הגיע למצב בו הוא בודק קודם כל את התוכן בתצורה הטכנית שלו - זאת אומרת יודע לבדוק איות, תחביר וכו'.
יחד עם זאת הוא בודק את התנהגות הגולשים לתוכן - האם הגולשים אהבו את התוכן? איזה סוג של גולשים אהבו את התוכן? (האם אתה פרופסור? האם אתה סתם ילד זרוק שאוהב שפת רחוב?). לאחר תקופת זמן של X (כשהאלגוריתם אסף את הנתונים) יוצא עדכון אוטומטי של ציוני הרלוונטיות לכל אתר/עמוד עם ציון כללי של חישוב כל שאר הפרמטרים והאלגוריתמים כלפי הגולש שהזין את השאילתא.

ייתרונות - אתר שירד בדירוגים עקב עדכון פנדה (במידה והמקדם זיהה שזהו הפרמטר היחיד שממנו נפגע העמוד) יוכל לבצע תיקונים, וע"י כך לחזור לדירוג גבוה יותר בצורה יותר מהירה (תזכרו שזהו עדכון אוטומטי שיוצא כל X זמן).

חסרונות - אלגוריתם שמלגוריתם. זה עדין לא בן אדם, זאת תוכנה, לכל תוכנה יש באגים.
ודבר נוסף, אני לא יודע אם זה חסרון או לא (תלוי מי מסתכל על זה) - התוצאות הולכות להיות עוד יותר אישיות כלפי כל גולש.

זאת היית דעתי, אם משהו לא מובן אשמח לתת הסבר נוסף.

אשמח לשמוע גם את דעתכם
על ידי Maldavan
יום א' 17 מרץ 2013 16:37

Jump to forum
Jump to topic

Re: דיי לא יכול

דניאל זאת טעות לקחת חוות דעת מקצועית ולהפוך אותה למשהו אישי.
אני לא רוצה לזלזל, להפך רוצה לטובתך בלבד.
דעה מקצועית? אני לא רואה פה מישהוא מקצועי חוץ מזקן השבט וExpolter

נ.ב

עמנואל, שמע אי אפשר לומר שאין שם איזה 2 אתרים שממש השקיעו, אבל רוב האתרים שמעלי לא השקיעו יותר ממני. מה שכן יש להם וותק יותר טוב משלי. אבל מה שאני לא מבין, שהייתי מקום 6 ובעדכון אחד עפתי ל11 ועכשיו אני מרקד בין 8 ל11 כל הזמן
על ידי Danielnet
יום ג' 26 מרץ 2013 19:10

Jump to forum
Jump to topic

Re: פרגון לעמנואל - זקן השבט

בבקשה למחוק את האשכול . מישהו כנראה פרץ לחשבון של יאיר.
על ידי someone100
יום א' 28 אפריל 2013 23:25

Jump to forum
Jump to topic

Re: נדפקתם בפינגווין 2?

פנגווין 2 - אם הכוונה לעדכון שהיה לפני כחודש, אז בהחלט נדפקתי כמו שכתוב. אשמח לכל אחד שיסייע עבורי
גם אני אשמח לקבל סיוע באתר שלי שקודם יפה ונעלם פתאום.
שניכם צריכים להבין ש"יציאה מעונש" זה בסך הכל מתן אפשרות להתחיל שוב לקדם מאפס, על פי דרישות גוגל ביולי 2013, ולא חזרה למיקומים שהיו לכם לפני הטלת העונש!
על ידי זקן השבט 3
יום ד' 17 יולי 2013 10:44

Jump to forum
Jump to topic

פונקציה חדשה וחשובה בכלי ניהול אתרים "פעולות ידניות"

מי שלא מכיר פונקציה חדשה וחשובה מאוד בכלי ניהול אתרים של גוגל.
גוגל מדווחים לנו אם נעשו פעולות ידניות באתר. הפונקציה עלתה לפני כשבוע וירדה כעבור יום ושוב חזרה אתמול.

איך מגיעים אליה?
נכנסים לכלי ניהול אתרים משם "תנועת חיפוש" ואז "פעולות ידניות"

הודעות שמקבלים:
1. התאמות חלקיות:
קישורים לא טבעיים אל האתר שלך—משפיעים על קישורים
Google זיהתה דפוס של קישורים מלאכותיים, מטעים או מניפולטיביים שאינם טבעיים אשר מפנים אל דפים באתר זה. ייתכן שחלק מהקישורים אינם בשליטת מנהל האתר, לכן במקרה זה ביצענו פעולה נקודתית בנוגע לקישורים הלא טבעיים במקום בנוגע לדירוג הכללי של האתר. למידע נוסף.
https://support.google.com/webmasters/a ... 72?ctx=MAC
2. התאמות ברחבי האתר פעולות ידניות מסוימות חלות על האתר כולו
קישורים לא טבעיים מהאתר שלך
Google זיהתה דפוס של קישורים מלאכותיים, מטעים או מניפולטיביים שאינם טבעיים ואשר מפנים מדפים באתר שלך החוצה. ייתכן שזוהי תוצאה של מכירת קישורים שמעבירים ערך דירוג דף או משתתפים בהונאות קישורים. למידע נוסף.
https://support.google.com/webmasters/a ... 74?ctx=MAC

נתקלתם בהודעות נוספות שתפו.
על ידי ziv
יום ג' 13 אוגוסט 2013 13:28

Jump to forum
Jump to topic

Re: שאלה לעמנואל:

מגעיל וכושל.

כושל - כי לא למדתם כלום מההסברים וההנחיות (בחינם) של עמנואל במשך כל הזמן הזה.
מגעיל - כי זה מגעיל לרדת על בן אדם בצורה אישית (ובטח כשלא נמצא פה)

איך תסביר את זה עמנואל, יש לי אתר שכל מה שעשיתי עליו בשנה האחרונה זה רק קישורים
על השאלות האלו הוא ענה כבר עשרים אלף פעם.
מה גם שאתה בעצמך יודע שאתה עושה SEO לא כשר, לכן זה שהאתר שלך כרגע חוגג למעלה לא אומר שישרוד את העדכונים הבאים, או לא יקבל עונש ידני בקרוב-רחוק.

באמת שאין לי זין להיות המורה המחנך - אתם רוצים לסתור תיאוריה? שיטות עבודה? תנו טיעון טוב יותר ותיסתרו בצורה הגיונית ולוגית.

אתם לא מוציאים את עצמכם חכמים ומוכשרים יותר בצורה כזאת, ועם מילים באוויר. אופיר זה הזמן שלך להציג את האתר והנישה, הבמה שלך.
לאחר מכן אפשר יהיה להתחיל דיון כמו שצריך.
על ידי Maldavan
יום ד' 30 אוקטובר 2013 15:59

Jump to forum
Jump to topic