החיפוש הניב 6 תוצאות

Return

מכירת פרסומים ברשימת תפוצה (20,000 כתובות) בזיל הזול

שלום וברכה,
ברשותי רשימת תפוצה של למעלה מ-20,000 כתובות אימייל המגיעה מהאתר http://www.realive.co.il
למערכת הפורומים של האתר ישנה אפשרות שליחת דוא"ל מסיבית לכל הכתובות הרשומות.
יש לציין שהרשימה חוקית בשל כך שמאז ומעולם אנשים הנרשמים לאתר חותמים בתנאי ההרשמה על סעיף הסכם קבלת דואר שיווקי בכתובת האימייל עמה נרשמו.

מחירי פרסומי ניוזלטר במימד כזה יכולים להגיע ל-700-1,000 ש"ח, אך כיוון שזהו ניוזלטר ניסיוני מבחינתי וקשה לחזות עד כמה הפרסום יהיה
אפקטיבי כי הוא בסיסי מאוד וחסרים בו כמה הגדרות כמו פילוח לפי גיל ומין, כמה למעשה בסוף מקבלים את המייל וכד' - אני מוכן להוציא ממנו
פרסומים בכמעט עשירית המחיר - העלות הנה 150 ש"ח בלבד בהעברה ב-PayPal או העברה בנקאית.

כל שתצטרכו לעשות הוא להעביר לי את המודעה (יכולה להיות מעוצבת כמובן) ומייד אתחיל להריץ את הפרסום שלה (כאשר כמובן אצלם מסך עם תמונה המוכיחה שההודעה נשלחה ואף אעביר לכם את המייל כפי שהתקבל אל חשבון האימייל שלי לאחר השליחה).

כל המעוניינים להתנסות בפרסום בעל פוטנציאל חשיפה ענקי במחיר רצפה,
מוזמנים לפנות אליי באימייל: kadarticles@gmail.com

שנה טובה!
על ידי KadarYair
יום ב' 24 ספטמבר 2012 18:38

Jump to forum
Jump to topic

Re: מספר מקדמי האתרים בישראל בשנת 2013

התחושה היא תמיד שהשוק מוצף, אך אם חושבים על זה ברצינות - כל אתר רציני צריך לקחת את הקידום שלו לפני הכול.
על ידי KadarYair
יום ג' 15 ינואר 2013 18:49

Jump to forum
Jump to topic

Re: מבצע | מאמרי Seo במחירים משתלמים!

ראית שפתחתי נושא בעניין וישר רצת לפתוח אחד משלך. זו זכותך, אך זה לא ממש אתי. שיהיה בהצלחה.
על ידי KadarYair
יום ג' 02 אפריל 2013 19:30

Jump to forum
Jump to topic

Re: פרגון לעמנואל - זקן השבט

חחחחח, חס וחלילה יעקב. כשאני טועה, אני מודה בטעות וכאן יש לי את הכבוד לעשות את זה. :)
הייתי שואל אותך שאלת זיהוי עכשיו....זה עדיין נשמע לי הזוי אחרי מה שאני זוכר שפעם כתבת עליו.
הסברתי בהודעה למה אני ושאר האנשים נוטים להתמרמר בעקבות תגובותיו של עמנואל.
אני עדיין דבק בגרסה שהוא חייב לשדרג אותן ולשנות את הפאן העוקצני המיותר אותו הוא מכניס אליהן.

עם זאת, אני לא מתכחש לכך שעמדותיו כנראה צודקות ושלמדתי כתוצאה מכך לא מעט דברים להמשך.
על ידי KadarYair
יום ב' 29 אפריל 2013 03:16

Jump to forum
Jump to topic

Re: קידום אתרים בלי קישורים זה אפשרי?

קידום בלי קישורים אפשרי , רק אם כל המתחרים שלך גם מקדמים ללא קישורים .
אבל למה לקדם אתר ללא קישורים ? גוגל ממליץ לוודא שיש קישורים לאתר .
הם מסבירים שטכנולוגיית crawlers שלהם מבוססת על קישורים .
ז"א קידום ללא קישורים הוא בניגוד להמלצות של גוגל רחנא ליצלן - שלא תחתוף איזה עונש על זה .
http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=40349
כמובן, בכל נושא שקשור לקישורים - vova תמיד נחלץ כדי לפרסם את בוקסה. :)
על ידי KadarYair
יום ש' 18 מאי 2013 23:12

Jump to forum
Jump to topic

Re: שירותי אכסון מומלצים

אני רוצה לתקן את עצמי על טעותי,
ראשית, כמו שקיריל ציין פה - באמת נאמר שהאתר תחת מעבר שרתים, שכחתי מהעניין.
שנית, האתר שלי היה פעיל בפועל אך קרה מה שקרה עם גודאדי והם החליטו לחסום את הדומיין וזו הייתה הסיבה האמיתית שהאתר לא עבד.

בפועל, קיריל נותן שירות מצוין ויעיל ומגיב כמעט מיידית לכל בקשה ואני מתחיל להיות מאוד מרוצה שהחלטתי להשתמש בו. בהצלחה!
על ידי KadarYair
יום א' 26 מאי 2013 00:42

Jump to forum
Jump to topic