החיפוש הניב 4 תוצאות

Return

Re: גוגל משקרים? (ברור!!)

הפעם אני לא מסכים איתך טל:)
- זה לא משהו ידוע ומוכר, ממש לא, רובם המכריע של מקדמי האתרים (לפחות מקדמי האתרים שאני מכיר), מסתמכים על כלי מילות המפתח כמדד לכמות השאילתות
גוגל לא באים ואומרים לך: "הכלי ישן, הכלי לא מעודכן, הכלי שלנו מחרטט מספרים" ממש לא, הם אומרים לך:
"השתמש בכלי מילות המפתח כדי לחפש רעיונות למילות מפתח, להעריך את כמות התנועה עבור מילות מפתח קיימות וחדשות..."
(http://support.google.com/adwords/answer/147602?hl=iw)

לבדוק את הפוטנציאל לפי IMP של קמפיין או דרך WMT במילים שממוקומות טוב, זה בדיעבד, לא מראש....והקמפיין (אדוורדס) הראשוני בכל מקרה מבוסס, איך לא, על כלי מילות המפתח:)
ככה שגם אם נניח כלי מילות המפתח הטעה אותך למשך חודש אחד בלבד, ותכפיל את זה במיליונים של משתמשים - בקיצור, הם עושים רק מזה המון כסף
וזה למה אני אומר שהם רמאים:)

אההה אני אסביר את עצמי - אני לא חולק עליך לרגע שהם שקרנים, הם בהחלט מסתירים מידע ביודעין ובמתכוון, בעיקר בנושאים של מילות מפתח \ תנועה \ קישורים, אין צורך להרחיב למה הם עושים זאת.

הנקודה שרציתי לציין היא לגבי העובדה שזה לא חידוש שהמידע הזה לא נכון - העובדה שמקדמים רבים מסתמכים על המידע השגוי הזה לא משנה כלום - עושים זאת משום ש:
א) מתקמצנים לעשות קמפיין נסיוני (שתוך שבוע נותן לך לדעת בדיוק כמה חיפושים ראליים יש על מילה מסויימת)
ב) לא מכירים דרך אחרת
ג) מתעצלים להצליב מידע מעוד כל מיני מקומות (אדוורדס, SEMRUSH, ALEXA , GOOGLE TRENDS , ADSPLANNER או כל כלי אחר שיש על מנת להעריך תנועה על מילים)

לכלי מילות המפתח יש שני שימושים - רעיונות למילים (גם מוגבלים ביותר) - והערכת תנועה, כמובן שהנושא שבשניהם הכלי כמעט חסר תועלת אלא מהווה מקסימום נקודת התחלה לאמר:
קבוצת מילים X יותר סבירה מאשר קבוצה Y כבעלת פוטנציאל לטראפיק יפה
או סתם באופן כללי לקבל רעיונות למילים

הראייה לכך - בדיקה של SEARCH QUERIES של קמפיין (אורגני) שכבר רץ, ניתן לראות שהפיזור שונה מהותית מאשר המילים הצפויות.

לכן בקיצור - לגבי זה שהם מסתירים\משבשים מידע בכוונה אין ויכוח, אבל מה שכן - לא מובן איך עדיין מנסים להסתמך על המידע של הכלי הזה כי ברור לכל מי שהיה בסיטואציה כפי שתארת (מקום ראשון באדוורדס + אורגני) שהוא מצוץ מהאצבע.

ואלו הפעולות שאתה מבצע לכל לקוח ולקוח חדש שמגיע אליך?
היכן שניתן מבחינת מידע שקיים בעבר, או מבחינה תקציבית, בהחלט כן. ובכל מקרה ודאי ודאי שאיני מסתמך רק על הכלי למילות המפתח,
כל מה שצריך הוא קמפיין מאוד קצר באדוורדס כדי לראות כמה IMPRESSIONS יש על מילה מסויימת ומשם לגזור את כמות הטראפיק הסביר שאפשר להשיג, צריך גם לקחת בחשבון שבניגוד למה שחושבים מקום 1 הוא רחוק מאוד מ-CTRים גבוהים , בד"כ אחוזים בודדים.
על ידי talprihar
יום א' 14 אפריל 2013 18:16

Jump to forum
Jump to topic

Re: מה גוגל רוצה?

לא מבין מה אתה רוצה? אם הכלי הזה לא יעזור לי לחזור למיקומים שלי אחרי מתקפת ס-פ-א-ם אז מה אתה רושם את זה בכלל? ננסה בדרך שלך
תספים את המתחרה שלך(יש יותר דרכים מאשר קישורי ס-פ-א-ם...)>>המיקומים שלו יצנחו>>היא ישתמש בכלי של גוגל>>גוגל יודה לו במלחמת ה-ס-פ-א-ם>>המיקומים שלו לא יחזרו>>אז מה אתה מבלבל במוח?
הניקיון לא יעזור לך לחזור למיקומים הקודמים אם היית במקומות העליונים בזכות הקישורים שאתה עכשיו מסיר. מי שהיה במקומות העליונים בזכות תוכן איכותי וקישורים טבעיים, גוגל יבין שלא הייתה לו סיבה להוסיף על כך קישורי זבל, ושמדובר במתקפת קישורי ס-פ-א-ם זדונית.
על ידי זקן השבט 3
יום ג' 23 אפריל 2013 19:41

Jump to forum
Jump to topic

על ידי אורח

Jump to topic

Re: שאלה לעמנואל:

נראה שקידמת אתר בצורה מלוכלכת ורצת לספר לחברה ולהחליט שאתה יכול לדרוס ולגחגח על עמנואל.

בשום מצב לא יצא לי לקרוא שעמנואל טען שקישורי ס-פ-א-ם לא עובדים ושלל את העובדה שהקישורים הללו יזרקו אותך למעלה, ועצוב להבחין שהדבר היחידי שלקחת בתור דוגמא מהפוסט של טל זה העובדה שקישורי ס-פ-א-ם שירתו אותו(מה עם העובדה שהוא העלה מערכת WP ועבד עליה?? זה גם מצחיק אותך? כי מהפוסט שלו נראה שעד אז הוא היה דיי תקוע)

אני לא ממש מבין איזה תשובה אתה רוצה לקבל מימנו, דיי שקוף שהאלגוריתם לא מושלם, ועדיין ילדים קונים קישורים ועושים קסמים, הבעיה שהקסמים הללו ברוב המקרים זמניים, ואם לא דורשים השקעה ותחזוקה שוטפת(גם אם זה להמשיך לשלם עבור קישורי ס-פ-א-ם).

נראה שהמסקנות שהסקת מההנחות די משרתות את המסר שאתה מחפש להעביר ואפשר לספק לכל אחד מהם פרשנות והסבר לגיטימי שיחזק חלק מהטענות של עמנואל.
כמו כן שמחתי לקרוא את הראיון בבלוג של דניאל, וכמו שאני רואה הראיון הזה עלה בכמה דיונים(אפילו פה...) וכל הכבוד שמישהו החליט לראיין אותו(אם זכור לי גם החלטתי לקחת חלק בפוסט בזמנו)

שלא תטעה אני מסכים שדרך ההתבטאות של עמנואל בעייתית ולא נכונה(לדעתי) לכן גוררת דעות שליליות, אבל אין זה אומר שאיאפשר להבין ולהסכים עם איך הוא מסתכל על התחום ומאיפה הוא מסיק מסקנות
על ידי מנשה אברמוב
יום ד' 30 אוקטובר 2013 22:38

Jump to forum
Jump to topic