החיפוש הניב 6 תוצאות

Return

Re: איך ראנד פישקין (seomoz) מעדיף לבנות קישורים

זיו, בארץ זה לא יעבוד בצורה שבה פישקין מציע שזה יעבוד. יש פה הרבה עניין של אמון, הדדיות, שמחה, עזרה בלה בלה בלה.
בארץ יקחו את זה ויפרשו את זה לטכניקה:
"אחי, יש לי אתר בנישה שלך, אני מוציא לך קישור. עוד חודשיים אתה מחזיר לי קישור לעמוד mysite.co.il/innerpage. קח מסמך/אקסל בוא אנחנו נראה באיזה תאריך הוצאת לי קישור, נשים תזכורת ב-calendar של גוגל שבעוד חודשיים אני מוציא לך קישור חזרה, ויש לנו 2 "קישורים טבעיים" " :clap2

שם כסף שזאת תהיה השיטה החדשה בכל הפורומים/קבוצות בפייסבוק להחלפות קישורים.
על ידי Maldavan
יום א' 27 ינואר 2013 18:48

Jump to forum
Jump to topic

הטמעת אלגוריתם הפנדה לזמן אמת

גוגל ומר כץ הודיעו שמעכשיו יפסיקו העדכונים הידניים לפנדה, ויהיו עדכונים אוטומטיים בזמן אמת.

ברור לי שלאף אחד פה אין באמת מושג אמיתי על הדברים והאלגוריתם, וכיצד פועל באמת כל עניין האלגוריתם של פנדה. לכן כל מה שנשאר לנו זה לזרוק מחשבות, ניחושים ומסקנות:

מזה אומר לדעתכם? (השינוי מהידני לאוטומט)

דעתי בנושא:
עד עכשיו הם בצעו ניסויים (כלל עולמיים) על האלגוריתם. בכל עדכון הוסיפו או שינו פרמטר כזה או אחר על מנת להביא את הציון הכי רלוונטי שמתייחס לתוכן באותה הנישה של אותו אתר.
כרגע (אני חושב) שהאלגוריתם הגיע למצב בו הוא בודק קודם כל את התוכן בתצורה הטכנית שלו - זאת אומרת יודע לבדוק איות, תחביר וכו'.
יחד עם זאת הוא בודק את התנהגות הגולשים לתוכן - האם הגולשים אהבו את התוכן? איזה סוג של גולשים אהבו את התוכן? (האם אתה פרופסור? האם אתה סתם ילד זרוק שאוהב שפת רחוב?). לאחר תקופת זמן של X (כשהאלגוריתם אסף את הנתונים) יוצא עדכון אוטומטי של ציוני הרלוונטיות לכל אתר/עמוד עם ציון כללי של חישוב כל שאר הפרמטרים והאלגוריתמים כלפי הגולש שהזין את השאילתא.

ייתרונות - אתר שירד בדירוגים עקב עדכון פנדה (במידה והמקדם זיהה שזהו הפרמטר היחיד שממנו נפגע העמוד) יוכל לבצע תיקונים, וע"י כך לחזור לדירוג גבוה יותר בצורה יותר מהירה (תזכרו שזהו עדכון אוטומטי שיוצא כל X זמן).

חסרונות - אלגוריתם שמלגוריתם. זה עדין לא בן אדם, זאת תוכנה, לכל תוכנה יש באגים.
ודבר נוסף, אני לא יודע אם זה חסרון או לא (תלוי מי מסתכל על זה) - התוצאות הולכות להיות עוד יותר אישיות כלפי כל גולש.

זאת היית דעתי, אם משהו לא מובן אשמח לתת הסבר נוסף.

אשמח לשמוע גם את דעתכם
על ידי Maldavan
יום א' 17 מרץ 2013 16:37

Jump to forum
Jump to topic

Re: פאנל כותבים ייחודי לאתר שלך!

עמנואל זה הרבה יותר מזה.
תשאל את עצמך - איך ייתכן שבן אדם אחד אמיתי עם שם ותמונה מומחה ל1000 נושאים?

עופר, אני חייב להגיד שהחשיבה שלך (או של היועצים שלך) בהחלט יצירתית. הראש שלך לא מוותר ויש לי הערצה כלפי אנשים כמוך. אבל אם נדבר בצורה מקצועית יותר (לשם כך נועד הפורום הזה), אני בהחלט צופה שבהתחלה המניפולציה הזאת תעבוד, אך בעתיד הכל יפול.
על ידי Maldavan
יום א' 24 מרץ 2013 12:40

Jump to forum
Jump to topic

Re: מבצע | מאמרי Seo במחירים משתלמים!

יולי זה פורום לדיונים על קידום, לא מכירות. יש פה מספיק פורומים אחרים למכור לנו.
על ידי Maldavan
יום ד' 03 אפריל 2013 09:39

Jump to forum
Jump to topic

Re: שאלה לעמנואל:

מגעיל וכושל.

כושל - כי לא למדתם כלום מההסברים וההנחיות (בחינם) של עמנואל במשך כל הזמן הזה.
מגעיל - כי זה מגעיל לרדת על בן אדם בצורה אישית (ובטח כשלא נמצא פה)

איך תסביר את זה עמנואל, יש לי אתר שכל מה שעשיתי עליו בשנה האחרונה זה רק קישורים
על השאלות האלו הוא ענה כבר עשרים אלף פעם.
מה גם שאתה בעצמך יודע שאתה עושה SEO לא כשר, לכן זה שהאתר שלך כרגע חוגג למעלה לא אומר שישרוד את העדכונים הבאים, או לא יקבל עונש ידני בקרוב-רחוק.

באמת שאין לי זין להיות המורה המחנך - אתם רוצים לסתור תיאוריה? שיטות עבודה? תנו טיעון טוב יותר ותיסתרו בצורה הגיונית ולוגית.

אתם לא מוציאים את עצמכם חכמים ומוכשרים יותר בצורה כזאת, ועם מילים באוויר. אופיר זה הזמן שלך להציג את האתר והנישה, הבמה שלך.
לאחר מכן אפשר יהיה להתחיל דיון כמו שצריך.
על ידי Maldavan
יום ד' 30 אוקטובר 2013 15:59

Jump to forum
Jump to topic