האם אפשר לבנות באופן פעיל מערך קישורים ועדיין ליהנות ממערך קישורים טבעי?

הרבה נאמר על החשיבות של מערך קישורים טבעי מאז יציאתו של עדכון "פינגווין". האם אפשר לבנות באופן פעיל מערך קישורים ועדיין ליהנות ממערך קישורים טבעי?
החשיבות של בניית קישורים לא פחתה עם עדכון פינגווין של גוגל. למעשה, בניית קישורים הפכה חשובה יותר מבעבר. ההבדל הוא שהפצצת קישורי ספאם הקישור לא עובדת יותר.

הפצת הקישור שלך לאלפי אתרים באמצעות תוכנות אוטומטיות איבדו לחלוטין את כוחם. בהתחשב בעובדה שקישורים אלו לא הועילו למשתמשי האינטרנט האמיתיים, זה מדהים שלגוגל לקח כל כך הרבה זמן כדי לבטל את הערך של סוג זה של קישורים.
תהליך של בניית מערך קישורים לא נועד לבצע מניפולציה בתוצאות החיפוש של גוגל. דירוגים גבוהים יותר במנוע החיפוש הם תוצר לוואי טבעי, של בניית מערך קישורים בצורה נכונה. המטרה העיקרית של בניית קישורים (ו SEO בכלל) היא לקבל גולשים רלוונטיים באתר האינטרנט שלך.
קישורים נכנסים יכול לעזור לך עם הפעולות הבאות:

 

1. קישורים נכנסים יכולים להגדיל את דירוג מנוע החיפוש של האתר שלך
2. קישורים נכנסים יכול לעזור לך לקבל מבקרים ממוקדים
3. קישורים נכנסים יכול לעזור המוניטין של החברה שלך

 
אם תמקדו את תהליך בניית הקישורים בשאיפה להשיג את סעיפים 2 ו 3, הסעיף הראשון יתרחש באופן טבעי.
בנייה פעילה של מערך קישורים יכולה להוביל למערך קישורים טבעי. הסיבה בגללה אנשים מניחים כי בניית קישורים תוביל לפרופיל קישורים לא טבעי היא מכיוון שהם מבלבלים בין בניית קישורים עם הפצת קישורי ספאם, תופעה שנקשרה רבות לעולם קידום האתרים. תהליך הSEO אינו עוסק בהפצת ספאם והתעשייה כולה סובלת רבות מהאנשים שמשתמשים במונח "קידום אתרים" אך בפועל עוסקים בספאם ובשיטות מפוקפקות בניסיון לרמות את מנועי החיפוש.
המפתח לפרופיל קישורים טבעי נעוץ בשאלה פשוטה אחת: "האם הקישור יכול היה להתקיים מבלי לבקש את זה?" אנשים רבים לא מקשרים אל האתר שלך פשוט כי הם לא יודעים עליו או כי אין להם את הזמן לחקור על הנושא. עזרו לאנשים האלה, אשר באופן טבעי היו מקשרים אל האתר שלך, ויידעו אותם לגבי תוכן שנמצא באתר שלך ועשוי לעניין אותם ואת גולשי האתר שלהם. לשאול את האנשים הנכונים מהסיבה הנכונה מובילה לעיתים קרובות תוצאות טובות הרבה יותר מאשר הגישה המפוזרת המשמשת חברות רבות.
בעתיד הנראה לעין, קישורים נכנסים טובים יישאר הגורם החשוב ביותר באלגוריתם הדירוג של גוגל. השתמש בכלים לבניית קישורים כדי למצוא אתרים טובים שיכולים לקשר לאתר שלך ולאחר מכן בקשו מאותם אתרים קישור לאתרים שלכם.
כלים לבניית קישורים עוזרים לכם למצוא אתרים טובים, הם עוזרים לכם ליצור קשר עם שותפים פוטנציאליים להחלפת קישורים, הם עוקבים אחר תהליך בניית הקישורים ובודקים את הקישורים הקיימים באתרים אחרים.

גרסה להדפסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *