שינויים לא דראסטים באתר והשפעה על מיקומים

איך משיגים דרוג גבוה לאתר בתוצאות של גוגל?
חדשות/דיונים/ספרים/טיפים/תאוריה וכו'

שינויים לא דראסטים באתר והשפעה על מיקומים

הודעהעל ידי Samuelj » יום א' 26 מרץ 2017 16:16

שלום,
יש לי שאלה לגבי מידת ההשפעה, או ה"החלמה" עד שגוגל קולט את השינויים.
אם אתם מגלים שיש באתר דף עם הרבה קישורים חיצוניים, כותרות לא טובות, וכו' ואז אתם משנים. מנקים CACHE ושולחים לאינדוקס את הדפים שהשתנו, זה מה שאני עושה בכל אופן.
הבעיה היא, נראה לי, שלגוגל לוקח זמן "להבין" שהשינוי הוא לכך שהאתר יהיה באמת יותר ידידותי למשתמש. אני מדבר על דברים ברורים, כמו למשל שהיה לי דף עם קישורים למשחקים ששלחו לאתר אחר, ועכשיו יש לו במקום זה, קישורים לדפים פנימיים באתר שלי שמוטמעים בהם אותם המשחקים.
או למשל טקסט שהיה מבולגן ושיניתי, כל מיני דפים מיותרים שהורדתי, דפים בלי הגדרת שפה שהוספתי להם הגדרת שפה, שינוי קטן בתפריט (לא תפריט חדש לגמרי אלא הזזה של חלק מהקישורים הפנימיים והורדת קישור אחד לא רלוונטי)
הרי אלו דברים שבגדול כן אמורים לשפר את האתר, אשמח לשמוע מהניסיון שלכם אם כל שינוי כזה כן גורם לצעד אחורה/קדימה, כי אצלי נראה שזה מה שקורה. במיוחד אם אתם מנהלים הרבה אתרים אז אולי קרה לכם בקנ"מ גדול ותוכלו לשפוך אור על הנושא.
כל כמה זמן למשל אתם מנקים CACHE מהאתר?
תודה!
Samuelj
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שינויים לא דראסטים באתר והשפעה על מיקומים

הודעהעל ידי gapps » יום ו' 14 אפריל 2017 13:40

היי.
ריענון התכנים, ההיררכיה ומבנה האתה בכל הנוגע לדברים שציינת (אם נעשה בצורה נכונה כמובן), בהחלט משנים את אופן נראות האתר בעיני גוגל. כן, מומלץ שלאחר כל שינוי תנקה את הקאש ותשלח את הדף שערכת לאינדוקס בגוגל קונסול. כמובן שגם אם לא תשלח את העריכה לאינדוקס, גוגל ממילא יקרא את השינויים בסריקה הבאה שלו (עליה אין לנו השפעה של ממש).

לגבי הזמן שלוקח לגוגל לקרוא את השינויים, או לאנדקס את האתר ליתר דיוק, זה משתנה מאתר לאתר. גוגל בדרך כלל לא סורק את כל האתר במכה אחת אלא מספר דפים מוגבל בכל סיבוב - כשמדובר באתרים "כבדים". אתר קטן הוא בדרך כלל יסרוק את כולו בפעם אחת.

אין מה לחשוש, כל עוד האתר שלך פתוח לסריקה ולא חסמת אותו מפני הרובוטים של גוגל, הוא יסרק בקצב של גוגל.

קיימת האפשרות לבקש מגוגל לסרוק לך את האתר לעיתים תכופות יותר (אופצייה בתוך הקונסול של גוגל), אבל אני לא ממליץ הודות והדבר עשוי להעלות חשד לעבודת seo - משהו שאנחנו כמקדמים אמורים להימנע ממנו - הכי מומלץ לתת את הרושם לפעילות אורגנית "טבעית" בעיני גוגל.

אם תרצה טיפים נוספים, תקרא את הפוסטים באתר הזה.

בהצלחה אמיגו!
"אדם חייב ליצור את שאיפותיו ואת התנאים להגשמתן." - איין ראנד
פיתוח אפליקציות מקצועי
gapps
חבר טרי
חבר טרי

פוסטים מומלצים: 0
מוניטין: 0

Re: שינויים לא דראסטים באתר והשפעה על מיקומים

הודעהעל ידי מנשה אברמוב » יום א' 14 מאי 2017 14:46

כשדף בודד נסרק השינוי הוא מיידי, הבוט מזהה מגלה שינוי טקסט או תוכן ומציג אותו בתוצאות חיפוש.
סמל אישי של המשתמש
מנשה אברמוב
חבר מתקדם
חבר מתקדם

פוסטים מומלצים: 8
מוניטין: 14

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    מחבר

חזור אל פורום קידום אתרים בגוגל

מי מחובר